Şimdi Ara

Silinsin! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
9
Favori
16.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak550

quote:

Orijinalden alıntı: jRMix

quote:

quote:

Bende şimdi geçiş için form dolduruyorum. İş yerinde Vodafone çekmiyor Türk Telekom güzeldi onunda taahhüt bitti yeni tarife hoşuma gitmede birde aynı fiyata bu olunca geçiş yapcağım.

Ayrıca mart sonuna kadar geçiş olursa 12 ay boyunca +1 gb de varmış. O nereden geliyor anlamadım.

Turkcelle geldiğin için hocam

Haydi gel kampanyası varmış onun için bugün bayiye gittim geçiş için ama hata verdi. Tık Diye Turkcell'i ol formu doldurduğum için. Neyse aradım tekrar onu iptal etmek için 3 kez aradım 3 müşteri temsilciside farklı bilgiler verdi.

1. Form'a tekrar giriş yapın ve en altta iptal et butonuna basın dedi.
    2. Sistem üzerinden iptal etmeye çalıştı ama sistem kabul etmedi.
    3. İptal formu yollayın dedi.

en son tekrar aradım ve formuma aciliyet eklendi ve tekrar pazartesi bayiye gitmem söylendi.

Tık Diye' güya 48 saat içinde randevu tarihim iletilecekti ama 48 saati geçti ne gelen var ne giden. İptalde edemiyoruz bayiden geçmeye.

Haydi gel kampanyasını kaçıracağım gibi.

Olacak iş değil ya... daha geçmeden mağdur oluyorum.

Bir sorun olmuş turkcell çözer merak etmeyin

Bugün öğlen aradılar Form'u iptal ettiler. Daha sonra bayiye gidip geçişi başlattım bende. Sim kartımı aldım imzamı attım bakalım inşallah mart içinde geçerim de ekstra 1gb internet olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende şimdi geçiş için form dolduruyorum. İş yerinde Vodafone çekmiyor Türk Telekom güzeldi onunda taahhüt bitti yeni tarife hoşuma gitmede birde aynı fiyata bu olunca geçiş yapcağım.

Ayrıca mart sonuna kadar geçiş olursa 12 ay boyunca +1 gb de varmış. O nereden geliyor anlamadım.

Turkcelle geldiğin için hocam

Haydi gel kampanyası varmış onun için bugün bayiye gittim geçiş için ama hata verdi. Tık Diye Turkcell'i ol formu doldurduğum için. Neyse aradım tekrar onu iptal etmek için 3 kez aradım 3 müşteri temsilciside farklı bilgiler verdi.

1. Form'a tekrar giriş yapın ve en altta iptal et butonuna basın dedi.
    2. Sistem üzerinden iptal etmeye çalıştı ama sistem kabul etmedi.
    3. İptal formu yollayın dedi.

en son tekrar aradım ve formuma aciliyet eklendi ve tekrar pazartesi bayiye gitmem söylendi.

Tık Diye' güya 48 saat içinde randevu tarihim iletilecekti ama 48 saati geçti ne gelen var ne giden. İptalde edemiyoruz bayiden geçmeye.

Haydi gel kampanyasını kaçıracağım gibi.

Olacak iş değil ya... daha geçmeden mağdur oluyorum.

Bir sorun olmuş turkcell çözer merak etmeyin

Bugün öğlen aradılar Form'u iptal ettiler. Daha sonra bayiye gidip geçişi başlattım bende. Sim kartımı aldım imzamı attım bakalım inşallah mart içinde geçerim de ekstra 1gb internet olur.

Rahat geçersin sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bi efsanelik bişey göremedim

• Merhaba bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum ancak görüşmeyi bipten yapmadığın zaman 7 saniyelik bir anons dinletiliyormuş doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airbus A350 XWB -- 9 Nisan 2018; 9:18:37 >
  • yok öyle birşey.750 dk normal heryöne dakikanız var.bipden heryöne ararken bile öyle bir anons yada bekleme yok.bip ile 4.5g de süper ses kalitesi ile görüştüm her seferinde.
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• Arkadaşlar bu tarifeye geçtim, fizy'de bazı şarkılar sadece 30 sn dinleniyor. Upgrade your membersip de diyor, sadece benimki mi böyle ?

• Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Turkcell telif hakkı nedeniyle müzikleri sınırladı para istiyor bendede öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Arkadaşlar bu tarifeye geçtim, fizy'de bazı şarkılar sadece 30 sn dinleniyor. Upgrade your membersip de diyor, sadece benimki mi böyle ?
    Fizy belli bir suredir bazı şarkı veya albümleri sadece premium uye olanlara açıyor. Bu belli bir zaman sürüyor sonra paketine fizy dahil olan uyelerde dinleyebiliyor ama o süre zarfında sadece 30 sn dinlenilebiliyor.
  • vodafone dan bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum.

sorum şu;
    bu pakete bayidenmi abone olmak avantajlı yoksa nettenmi bazı arkadaşlar netten olunca 6 ay ek gb lardan bahsetmişler.

rica etsem hediye gb lara nasıl ulaşabiliyoruz biri yazabilirmi?

çünkü çok karışmış 1 gb yanii 20 aratmaya yanii 1 gb tavsiye vs. vs. baya karışmış:(
  • Arkadaşlar ikilemde kaldım.Bana fikir verin..

Anlatıyorum ;

1.5 ay önce Vodafone hattına geçtim.Önceden Turkcell kullanıyordum yıllardır.

Vodafone artıları .

+ Vodafone çekim gücü bulunduğum yerlerde daha sağlam gibi.Ama Turkcell de kötü değildi.Vodafone biraz daha net gibi.
    + Vodafone kampanyaları daha çok ama yemek sepeti dışında kullanabileceğim bana yarayacak bir kampanyası yok.Onu da çevremden alırım lazım olduğunda. "Bu aynı zamanda eksi de olabiliyor böyle yazınca "
    + İptal etmeden önceki Turkcell hattıma oranla daha bir fiyatlı uygun.Aynı paraya daha fazla internet konuşma var.Zaten bu yüzden Turkcell'den çıkmıştım.
    + Hediye çarkı Turkcell salla kazana göre daha çok ama bunu yeni müşteri olmama bağlıyorum.

Gelelim beni delirten eksilere..

- Vodafone paket internet çok hızlı yiyor.
    - Telefon İphone ve yıllardır Turkcell de başıma gelmeyen İmessage -Facetime ücreti faturama yansımış ! Turkcell hiç yurtdışı sms ücreti yansıtmamıştı !
    - Müşteri hizmetleri sağlıklı değil,kalitesi Turkcell ile yarışamaz bile.
    - Bugün öğrendim ki 0 850 ücretli ! Vay arkadaş dedim..Garanti-Enpara en çok kullandıklarım ve ücretli olacak ha ? Çüşünüz yani.Zaten bunu öğrendikten sonra iptal edeceğim artık dedim.

Turkcell Life cell geçiş yaparsam ; sarı kutu bitiyormuş "kabul edebilirim ama bitmesi eksi tabi " İmessage-Facetime ücretli olacak mı bunu öğrenmem lazım. 0 850 zaten paketten düşüyor bunu biliyorum. Salla Kazan ödülleri yeni müşteriler için nasıl ? Bol dağıtıyorlar mı ?

Vodafone hattım 5+1 gb ve 750 dk.Turkcell'e geçiş yaparsam muhtemelen 3GB Lifecell tarifesine geçerim aradaki farklar pek de önemli değil ama ödeyeceğim fiyat 2-3 lira fazla olacak.İlave olarak Vodafone 17 lira cayma bedelim çıkıyor.Lifecell için internet paketleri çok fazla gidiyor yorumları yapılmış ? Gerçekten böyle mi ?

Fizy falan kullanmam.TV+ ise yolda pek kullanmam ,evde çok nadir.Bip kullanmam.Dergilik zaten başka hat sahibinden dolayı kullanıyorum.

Evet ne yapayım ? Biraz dağınık yazdım ama durumu anlatabilmişimdir umarım.

• Ben de dun bu tarifeye gectim dergilik indirdim. Dun tum dergileri okuyabilirken bugun hangi dergiye tiklasam satin al diyor, neden boyle oldu acaba? Bildigim kadariyla pakete dergilik de dahil.

• Mecburen Turkcell kullanan ben için çok iyi bir tarife. Ancak sadece numara taşıyanlar için olması kötü. 1 senedir Turkcell'deyim ve taahhüt bitti. Bu tarifeye geçemiyorum.

• Neresinden bakarsanız bakın, Turkcell kazık. İnsanları nasıl da kandırıp kanına girmesini biliyorlar. İnanmayın sakın. Bu Turkcell yumuşak diken.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tt prime tanis 10 gb kullaniyorum

1000 dk 1000 sms 10 gb 39 tl.

Bunla kiyasladim da

Gecmeyi dusunuyorum kullanan tavsiye edebilirmi ?

• techturch T kullanıcısına yanıt
    Baska operatore gec 3-5 gun takil (tt wya vodafone)

Geri hattini tasi kampanyadan yararlan !

• Turkcell bazı bölgelere internet kısıtlaması yapıyor yada kapasite yetmediği için belli hızlarda yukarı izin vermiyor.

Hele birde bedava internetin varsa zulüm. Kendi paketimin interneti kabul edilir hızda ise salla kazandan gelen internetin hızı tahammül edilemeyecek derecede yavaş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeceninprensi

Neresinden bakarsanız bakın, Turkcell kazık. İnsanları nasıl da kandırıp kanına girmesini biliyorlar. İnanmayın sakın. Bu Turkcell yumuşak diken.
    Sen git 29 liraya 10gb internet kullan mr.uyanık

• Turkcell' i 3 ay denedikten sonra gel öyle yaz buraya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeceninprensi

Turkcell' i 3 ay denedikten sonra gel öyle yaz buraya

Sus şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Nisan 2018; 11:14:49 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.