Şimdi Ara

Turkcell den cihaz almak mantıklı mı sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell den dayım Samsung j7 2016 alacak oluyor internetten sipariş verilirse bisiklet hediye veriyorlarmis bisiklete baktım 399 lira bisiklet lazımmış işe gidip gelecek mis sizce telefonu ayrı bisikleti ayrı mı alsa daha iyi olur yoksa Turkcell den cihaz alsa bisiklet hediye gelse daha mı iyi olur bana araştır dedi bende buraya yazayım dedim yardımcı olursanız sevinirim şuan tarife üzerine cihaz var ikinci cihaz veriyor Turkcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeumyang01 -- 15 Eylül 2017; 15:12:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben baktım turkcellin sitesinde, bütün cihazlar için PEK YAKINDA TURKCELL de yazıyor. Fiyat falan yok, kaldırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Ben baktım turkcellin sitesinde, bütün cihazlar için PEK YAKINDA TURKCELL de yazıyor. Fiyat falan yok, kaldırmışlar.

Bizim alacağımız cihaz varda pahalıya geliyor 1250 lira peşin 24 ay taksit 1500 u buluyor dayıma söylerim alırsa alır almazsa bisikleti ayrı telefonu ayrı alsın

• Selam söyle dayına

• Hiçbir operatörden taahhütle cihaz alınması mantıklı değil bence.
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Cihaz modeline göre değişir.

Ancak bir çok insan bankadan kredi çekemediği için operatörden iPhone ve diğer amiral gemisi denen üst düzey modelleri taahhütlü alıp piyasada eLden satıyor. Aslında operatörden kredi çekmiş gibi oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Hiçbir operatörden taahhütle cihaz alınması mantıklı değil bence.

Bisiklet hediyesi için alacak oluyor ama 1250 liralık telefonu 1500 kusur fiyata veriyor Turkcell

• Operatörden telefon alma bankadan kredi al daha iyi.
  • 600 TL bazı modellerde 1000 tl kar koyuyor hiç mantıklı değil.
  • Ben aldım da çok pişman oldum

Cihaz pahalıya geliyor

Bir de paketin fiyatını yükseltip öyle kitliyor.

• Arkadaşlar teşekkürler yapılan yorumlardan dolayı almaktan vazgectik zaten pahalıya geliyor telefon

• Valla operatörden cihaz almak bence hiç mantıklı değil. Gecenlerde sırf meraktan sordum turkcelle iphone 7 alsam kac para diye. nakit 3500tl iphone 7 24 ay faturaya ek 4900 tlye geliyor. Oha dedim yani 1500 tl fazladan ucret mi olur arkadas. yani bizde operatörler kredi kartına taksit olmamasını dibine kadar kullanıyorlar. 4-5 ay önce pc parcalarını yenilemek için 3600 tl kredi kartından 12 ay taksitli avans çektim 12 aya 390 tl faiz aldı. yani gidin 3000-3500 tlye bu sekilde yapın cok cok daha iyi. Yani bu nedir arkadas kazıklamada son nokta.

amerikada operatörler sırf müşteri ondan alsın diye sıfır faizle tarifeye ek 24 aya telefon veriyorlar bizde zaten telefon parası yuksek birde bir yarı telefon parasıda faiz operatör alıyor. amerikadaki operatörler salak tabii bir bizimkiler akıllı.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Herkes fırsat bulunca birbirini sömürür işte durum bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya peşin ya hiç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.