Şimdi Ara

Turkcell’den 349TL’ye T Tablet (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknolojiden anlamayan züğürtler ile paraya kıyamayan ölücüler kaliteden ne anlar? Cihaz premium insanlara hitap ediyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Bu ne iğrenç bir tablet.

Malzeme kalitesi resmen dökülüyor, fotodan dahi belli.

350 liraya altın kaplama mı bekliyodun

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

9 inçlik piranha aldım bundan daha iyi. Üstelik 156 tl ye aldım. N11 de 30 tl indirimde uyguladılar..

Bu tablette 800p ekran, 2gb ram, 4xA53 var. Aldigin tabletin linkini at hele biz 200 liraya da raziyiz.

• AndaCakan kullanıcısına yanıt
    Tabiiki de bekliyorum!

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    daha iyisini o fiyata yapta görelim... asosyal eleştirmen...
  • fatalrhymex F kullanıcısına yanıt
    350TL cihaza cat 7 modem koyacak değiller heralde...
  • bu çöpü alıp kazıklanmak yerine aşağıdaki tableti alabilirsiniz:

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_343663.html
  • Valla habere girmeden önce saçma sapan bir tablet bekliyordum lakin fiyatına göre özellikleri yabana atılacak cinsten değilmiş. Ekran çözünürlüğü, rami, Sim kart takılabiliyor olması gayet güzel özellikler bence.

• 8 inç ve 2 gb ram olduğunu göz önüne alırsak fiyatı hiç fena değil

• alınmaz daha iyisi alınır bu paralara....

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    git emin önüne doğubanka alırsın
  • Kalite zaten aramıyorum da 299-249 arasında bir fiyat olsaymış daha iyi olurmuş.

• positroN P kullanıcısına yanıt
    asıl çöp senin verdiğin LTE-A yok... 3G yok... eeee... Winzort ile tutmamış ürün... 79.99$ mı ne...
  • bu tabletin en önemli özelliği simkart takılabilmesi , wifi li milyon tane model var zaten piyasada,

verilen örneklerden hiçbirisine simkart takılamıyor

simkart takılabilen daha iyi ve daha ucuz bir tablet varsa onu alalım hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet icin konusursak 3g veya 4g aranan ozellikler degildir.

Ayriyetten turkcell bu tabletiyle simcardla gorusme yaptirmayacak sadece internet icin simcard kullanacaksiniz.daha bundan bile haberiniz yok sizin.

Simcard sadece internet icin kullanilacaksa bu cok sacma ve gereksiz bir ozellikten oteye gecmez .

Bu is icin wifi yeter de artar bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 14 Mayıs 2016; 1:11:58 >
  • quote:

9 inçlik piranha aldım bundan daha iyi. Üstelik 156 tl ye aldım. N11 de 30 tl indirimde uyguladılar..

Komediye bak ya. Bi de artı almış. Sen hele yaz özelliklerini de daha mı iyi daha mı kötü biz karar verelim. Eğer özellikleri daha iyide söz sana 1 tane daha alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Komediye bak ya. Bi de artı almış. Sen hele yaz özelliklerini de daha mı iyi daha mı kötü biz karar verelim. Eğer özellikleri daha iyide söz sana 1 tane daha alıcam.

Böyle sinirli bir şekilde yazdığına göre turkcell de hisselerin var. Aklı birazcık başında olan biri girer internete sadece "TABLET" yazar. Fiyatlarına bakar. 350 tl Ye daha iyi bir tablet bulur. Bunun fiyatı ile benim bahsettiğim tablet arasında 2 kat fiyat farki Var. Piranha ultra tab 4 yazarsın. Özelliklerini görürsün. Bu arada isminin turkcell olması bile kaybetmesi için yeterli. Turkcell 3 almadan kimseye 1 vermez. Snapdragon 210 işlemcisini 650 tl ye satmasindan belli oluyor. Ayrıca Telefonda aldım turkcell T70 ten daha iyi ama aynı fiyata sayılır. Meizu m2 note yaz görürsün.

• Teclast x80 plus

Bu tableti mucize yapan en onemli ozelligi
    Intel'in X5 z8300 chipsetiyle gelmesi.
    tabi anlayan adamlar icin

Bu tableti 83 dolara baban bile vermez.
    Daha ne konusuyorsunuz.en iyisi siz kendi coplugunuzden yiye durun.biz aksamlari bir iki torba biseyler atariz artik bahtiniza ne cikarsa

• Dünyada bazı tabletler simkartlı bazıları simkartsız üretiliyor ,

size göre simkartlı tablet üreten tüm firmalar gereksiz iş yapıyor yani...

takside , dolmuşta , köyde, deniz kıyısında ,parkta ,kampta ,evde elektrikler kesilince vs wifi bulursunuz belki

yada telefonunuzdan internetinizi hotspot la paylaştırırsınız , telefonun şarjı bitene kadar idare eder sizi

Simkartlı tabletlet hep daha pahalıdır , çünki devlet cep telefonunda olduğu gibi ek vergi alır

Sonuç olarak simkartlı daha iyi ve ucuz ürün bilen buraya yazsın , yoksa bizde biliyoruz google a "2gb tablet" yazıp ürün bulmayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.