Şimdi Ara

Turkcell'den 29 Ekim mesajı: Telefon görüşmeleri öncesinde Atatürk'ün sesi dinletiliyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Celonfix

quote:

Orijinalden alıntı: Wi Fi

quote:

ensarcılar oy toplamak için şimdide Atatürkçülük mü yapıyorlar..

Türkcell partimiki oy toplasın? Ayrıca artık bu Ensar muhabbeti sıktı artık, ne çok tecavüze uğrayan varmış ülkede, bence önce tedavi olup sonra polise gitmelisiniz. Başka türlü atamazsınız bu travmayı.

Sıktı artık derken ? Senin çocuğuna birisi tecavüz etsede böyle diyecekmisin ? İnsanlıktan nasibinizi almamışssınız.

Sizin meseleniz tecavüz karşıtlığı olsaydı, olayı bir şahıs, dernek veya grup üzerinden yapmazdınız, sizin meseleniz tecavüz vurgusu üzerinden bir gruba saldırmak, tecavüz eden Atatürkçü yokmu, ateist yokmu, hristiyan yada yahudi yokmu?

Ensar vakfı ensar vakfı, konuyla ne alakası var, konu Ensar vakfımı, konu tecavüzmü? İkiside değil.

Sizin derdinizde tecavüze uğrayan küçük çocuklar değil, ama yaydığınız iğrençlik, yaydığınız fitne tecavüzden daha beter.

Siz bu iğrençliği yayıyorsunuz, siz dahada iğrençsiniz. Boğazınıza kadarda gömüldüğünüz için bunu görememeniz normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

quote:

quote:

Türkcell partimiki oy toplasın? Ayrıca artık bu Ensar muhabbeti sıktı artık, ne çok tecavüze uğrayan varmış ülkede, bence önce tedavi olup sonra polise gitmelisiniz. Başka türlü atamazsınız bu travmayı.

Bu nasıl bir yorum, bu nasıl zihniyet! Senin muhabbet diye bahsettiğin olay rezilliktir, insanlık dışıdır, kabul edilemez vahim bir durumdur. Kaldı ki burada insalara "ne çok tecavüze uğrayan varmış ülkede" gibi bir ithamda da bulunamazsın. Sen kimsin de bu şekilde konuşma hakkını kendinde buluyorsun!? Haddini bil!

Evet rezillik, ve bunu her yerde yayan rezillerde sizlersiniz, ben değilim.

• quote:

quote:

quote:

Sıktı artık derken ? Senin çocuğuna birisi tecavüz etsede böyle diyecekmisin ? İnsanlıktan nasibinizi almamışssınız.

Bir donanım sitesinde, olayla alakasız bir haberde bile tecavüz trollüğü yapacak insanlardanmı öğreneceğiz insanlığı? Siz tecavüz karşıtı, sizin iğrençliğinizi görmek zorunda kalan sizin dışınızdakiler insanlıktan nasibini almamış öylemi?!

Utanıyorum, ama sadece sizin gibi seviyesiz trollere cevap yazmak zorunda kaldığım için utanıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu nasıl bir yorum, bu nasıl zihniyet! Senin muhabbet diye bahsettiğin olay rezilliktir, insanlık dışıdır, kabul edilemez vahim bir durumdur. Kaldı ki burada insalara "ne çok tecavüze uğrayan varmış ülkede" gibi bir ithamda da bulunamazsın. Sen kimsin de bu şekilde konuşma hakkını kendinde buluyorsun!? Haddini bil!

Rezillik bu olayın yayılması değil bu olayı unutturmaktır, bu olaya göz yummaktır, olanlara seyirci kalmaktır. Olayın patlak vermesinin ardından vakıf adı altında çocukları istismar eden bu oluşuma desteğini sürdüren Turkcell'i kınıyorum. Yaptıkları 29 Ekim reklamlarını da samimi bulmuyorum, yalnızca sempati toplamaya çalıştıklarını düşünüyorum. Umarım 23 Nisan'da utanırlar da çocuklarımızın bayramını kutluyoruz diye çıkmazlar. 45 çocuğun hayatını kararttılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 30 Ekim 2017; 10:15:43 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rezillik bu olayın yayılması değil bu olayı unutturmaktır, bu olaya göz yummaktır, olanlara seyirci kalmaktır. Olayın patlak vermesinin ardından vakıf adı altında çocukları istismar eden bu oluşuma desteğini sürdüren Turkcell'i kınıyorum. Yaptıkları 29 Ekim reklamlarını da samimi bulmuyorum, yalnızca sempati toplamaya çalıştıklarını düşünüyorum. Umarım 23 Nisan'da utanırlar da çocuklarımızın bayramını kutluyoruz diye çıkmazlar. 45 çocuğun hayatını kararttılar.

Unutturmak istemiyorsanız açarsınız konunuzu, veya sitenizi, veya derneğinizi, saygı duyarım. Hatta afiş yaptır git evine as, alakasız her konuda her haberde trollük yapmak senin amacına hizmet etmiyor.

Ayrıca çocuk istismarına, tecavüze karşı değil sizin tutumunuz, siz "ensar" üzerinden yürüyorsunuz, buda amacınızın ideolojik olduğunu gösteriyor, gezideki gençlik ne kadar ağaç seviyorsa sizde o kadar tecavüze karşısınız.

Sizin aslında açıkça demek isteyipte diyemediğiniz şey aslında başka, olayınız o zaman ağaç olmadığı gibi şimdide tecavüz değil. Siz kimliksiz bırakılmış, ne batılı ateist-meteryalist-hristiyan olabiliyor onlara yaranabiliyorsunuz nede müslüman-doğulu olabiliyorsunuz. Karakteriniz ve kimliğiniz yok, kimliksiz bir trol topluluğu, sosyal medyada birbirinin mesajlarını beğenen, aynı söylemleri, aynı diyalogları olan, fitne yaymaktan başka bir işe yaramayan bir trol kulübü.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Unutturmak istemiyorsanız açarsınız konunuzu, veya sitenizi, veya derneğinizi, saygı duyarım. Hatta afiş yaptır git evine as, alakasız her konuda her haberde trollük yapmak senin amacına hizmet etmiyor.

Ayrıca çocuk istismarına, tecavüze karşı değil sizin tutumunuz, siz "ensar" üzerinden yürüyorsunuz, buda amacınızın ideolojik olduğunu gösteriyor, gezideki gençlik ne kadar ağaç seviyorsa sizde o kadar tecavüze karşısınız.

Sizin aslında açıkça demek isteyipte diyemediğiniz şey aslında başka, olayınız o zaman ağaç olmadığı gibi şimdide tecavüz değil. Siz kimliksiz bırakılmış, ne batılı ateist-meteryalist-hristiyan olabiliyor onlara yaranabiliyorsunuz nede müslüman-doğulu olabiliyorsunuz. Karakteriniz ve kimliğiniz yok, kimliksiz bir trol topluluğu, sosyal medyada birbirinin mesajlarını beğenen, aynı söylemleri, aynı diyalogları olan, fitne yaymaktan başka bir işe yaramayan bir trol kulübü.

Hayretler içerisinde şu yorumu okuyorum. Gezideki olay ilk başta park olayıydı. Sonrasında buna engel olmak isteyen zararsız göstericilere kontrolsüz güç kullanıldı, insanlar sakat kaldı olaylar patlak verdi. Ardından durumdan istifade ortaya çıkan vandal ve propagandacılar işin başka yüzü. Bu konuya neden girdiğini anlayabilmiş değilim ama tükürdüğünü yalayarak ideolojik yaklaşımını çok belli ediyorsun.

Diğer taraftan benim tutumum kesinlikle çocuklara yapılan istismar ve bu istismara göz yumarak sponsorluğunu sürdüren Turkcell. Bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa nafile. Meselenin ideolojik bir boyutu olduğunu düşünüyorsan kim neden tecavüz suçuyla lekelenmiş bir oluşuma sponsor olur bunu sorgulamak lazım. Ortada bir çıkar ilişkisi yok diyebilir misin? Bu kurumun samimiyetine bir daha güvenebilir misin?

Yarın öbür gün senin kardeşine, çocuğuna, yeğenine tecavüz ederler; bir kurum da çıkar bunlara sponsor olur. O zaman bana söylediğini yap evine poster as otur, kendine saygı duy tamam mı! Alakasız konu dediğin bizzat Turkcell, hani şu çocuklara değer veren ve istismarcı oluşuma sponsor olan iki yüzlü kuruluş. Sen bundan neden rahatsız oluyorsun onu anlayamadım. Ensarcı falan mısın?

Kusura bakma da nerde ne yazacağımı sana soracak da değilim. Senin saygına da zerre kadar ihtiyacım yok, zira ben sana kesinlikle saygı duymuyorum. Çocuk istismarını mazur gören yozlaşmış kimliğinle burda ahkam kesip beni kimliksizlikle itham ediyorsun. Senin kimlik anlayışın buysa o zaman haklısın ben kesinlikle kimliksizim.

Konuyu daha fazla uzatıp sinirlenmeyeceğim, çünkü değmezsin. Empati kuramıyorsun, umarım böyle bir olay yaşayarak denyimlemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 30 Ekim 2017; 11:39:42 >

• Turkcell ve diğerleri
  • La bebe 90 lıymışsın her konuya niye mesaj yAzıyon okudun mu hepsinde başarılı diyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.