Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke inter global Adana da olmasaydı da bizede mng falan getirseydi. En azından bugün elimizde olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips alan bir arkadaş mümkünse inceleme videosu atabilirmi ses kalitesini merak ediyorum
  • 1 adet kitsound satılık

Fiyat 100 tl istanbul

• Arkadaşlar philips kulaklıklar geldi. Oldukça hafif ve pratik bir ürün. Ses kalitesi üst düzey demek mümkün değil; zaten bluetooth bir kulaklıktan çok üst fiyatlara çıkmadıkça çok şey beklemek doğru değil; bundan önce bu tipte Sennheiser Momentum On Ear kullanıyordum, haliyle ona göre yetersiz kalıyor. Ses seviyesi yükseltildiğinde bozulma olmuyor. Seyahat için ve günlük kullanımda oldukça işe yarar görünüyor; 5V/0.5A şarj cihazları ile şarj etmek mümkün. 100 tl altına denk getirildiği için güzel diyebiliriz; aynısından 2 tane elde tutmak çok mantıklı değil yalnız birini elden çıkaracağım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedrk -- 20 Mayıs 2017; 14:51:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Manhattanları kargodan alan kullanıcıların yorumlarını okudukça Turkcellin telefonla arayıp philipsi kanul ettirdiği dh kullanıcılarına çok çooook üzülüyorum. Bi yandan da kıs kıs gülüyorum. Abi cihaz harika resmen hayat kurtarıyor. 40 metre kare salonda odanın diğer ucundan rahat kesintisiz cızırtısız ses alıyorum tv Bluetooth u ile.

Ha işte tek negatif özelliği dışarıya ses veriyor. Kulağı tam kavramadıgı için bu da. Ama kavrasa bu sefer yaz ayındayız kulakları terletir. Böyle daha iyi otobüste metroda ucakta havalı olursunuz:D

Hocam tv bluetooth derken, tv nin dahili bluetooth mu var ? Hangi model tv ?

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Aradılar üstad. Kabul etmedim KS istediğimi söyledim. Ortalama 4 hafta sonra gelir dediler. Akşamına fatura kesildi ertesi gün yollandı.

• bizim siparişten ses seda yok. ilk gün 17.30 gibi sipariş vermiştim. aradıkların philips dedik. hiçbir hareket yok.
  • 6. arayışlarında açabildim bügün 4 hafta bekliyeceğimi söyledim bakalım ne zaman gönderecekler.
  • KS Manhattan'ı PS4 ile eşleştiren oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

KS Manhattan'ı PS4 ile eşleştiren oldu mu?

Ben de aynı soruyu Philips kulaklık için soracaktım.

• vay be karaborsa cennetine döndü bir anda burası
  • bluedrk kullanıcısına yanıt
    Hiç görüşme yaptın mı patron.Mikrofonu nasıl?

• Bizim kulaklıklar çarşambaya kaldı.

• smartms kullanıcısına yanıt
    Samsung smart tvlerde Bluetooth var. Google da bulursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: skylife_

Hocam 5 yaşındaki çocuklar gibi millet..Benim babam senin babanı döver mantığı 35 liraya kulaklık aldılar resmen bedava hala sidik yarıştırma peşindeler..Jabra Halo Smart kablosuz kulaklık almıştım 3 ay önce amazondan..Türkiyede 300 tl civarıyken bana 125 liraya gelmişti.Ks yada philips markası umrumda değil..Dışarda jabrayı kullanıyorum evde philps yedek kalır birinide kardeşime verecem bitti gitti :) Kargoya verilmedi bile hayırlısı verilsede görsek philipsi

aynı hocam bende amazondan jabra halo almıştım onu kullanıyorum 37 euroydu galiba bunların birini anneme veririm diğerini kendim beğenirsem evde kullanırım diyorum. bu arada jabradan çok dip ses geliyor sizdede öyle mi bağlıyken sessiz bişey çalarken arkadaki tissss sesi çok sinirimi bozmaya başladı gerçi rock dinlediğim için pek farketmiyorum ama sizdede aynı mı

• Oo beyler 2. round başlamış, hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Hocam o durum bende şöyle oluyor.Mesela bilgisayara bağlıyorum film izliyorum diyelim donduruyorum filmi..O esnada geliyor bahsettiğini< ses 10 saniye kadar geliyor kesiliyor.Müzik dinlerken yada film izleme esnasında sessiz bir sahnede öyle bir ses duymuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

Oo beyler 2. round başlamış, hayırlı olsun

KS alır
  • 450 4 kullanıcısına yanıt
    Yaptım iş görüyor fakat karşıdan 1-2 kez sesin derinden geldiği konusunda şikayet oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedrk

Yaptım iş görüyor fakat karşıdan 1-2 kez sesin derinden geldiği konusunda şikayet oldu.

KS dede durum aynı kulakta uzak kalıyor mikrofon telefon mesafesine yaklaştırınca güzel oluyor mikrofonlu tarafı yanağa çekmek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.