DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: csemre Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  (  )
1.796
Cevap
39
Favori
123.290
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      276 Mesaj
      17 Mayıs 2017 21:38:04
      quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Hangi kulaklık daha iyidir, kalitelidir bunu bilemem ancak ikisini de aynı ortamda kullanıp, ona göre bir yorum yapabilirim.

Ancak şunu çok iyi biliyorum ki bu turkcell denen firma milleti arayıp '' Daha üst bir modelle değiştirmek istiyoruz, 180 tl fiyatı var falan diyorsa ve bunu herkese yapıyorsa burada bir iş var demektir.

4 hafta dedikleri şeyi de 2 gün sonra kargoya verdiler.

Tamamen katılıyorum nasıl kabul ettim bilmiyorum

Daha philips için kargo bilgisi ve fatura ortada yok diğeri olsa elime ulaşmış olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!
      M.Kemal ATATÜRK
    • Teğmen
      234 Mesaj
      17 Mayıs 2017 21:38:44
      Manhattana kusur bulan philips almıştır 40 liraya on numara beş yildiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      521 Mesaj
      17 Mayıs 2017 21:43:25
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cboy60 -- 17 Mayıs 2017; 23:34:37 >

• 17 Mayıs 2017 21:45:23

Kitsound için Philips + 40 TL mi istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 17 Mayıs 2017; 21:46:35 >
      |
      |
      Bahsedilenler: cboy60

• Yüzbaşı
      389 Mesaj

iOS Beta Tester
      17 Mayıs 2017 21:58:30

Hocam iki tane gelirse bir tanesini takaslayak be ya

|
      |
      Survivalist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      389 Mesaj

iOS Beta Tester
      17 Mayıs 2017 22:09:42
      quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

benim kslerde bugün kargoya verilmiş.

Belirtmek istediğim birşey var şu ölücü sayfasına, hala ölücüyüde öldürme derdinde olanlar var. Neymiş 40 liradan alırım...He canım ben uğraşacam kredi kartında alacağım limitimden düşecek, yok müşteri hiz. konuş yok kargo bekle, git teslim al uğraş et sonra gelsin 40 liraya elden alırım, istersen evinede kadarda özel arabamla getireyim. Ben aldığım gün 50 den vereyim birisine kullansın dedim adam dalga mı geçiyorsun yazmış. Valla yukarıda @mr.wiggle arkadaşında dediği gibi ben fırsattan aldım niye aynı paradan satayım? Git amazondan 55 dolara al ozaman. mantıken benim kaça aldığım kimseyi bağlamaz. 40 liraya iş yerinde çekmeyece atarım diğerini evde kullanırım hunharca daha iyi bırak kırılsın arızalansın 40 lira para mı? yanımda taşıdığıma değmez iş götür eve getir...

Aynen hocam. Kırk yılın başı fırsat yakalıyoruz adamlar gelip onu da öldürüyor. 40 liradan alacakmıs. Elden. Bir de vaktimi harcayacam bulusacaz ben elden vericem hamallıgını yapıcam ? Millet ne akıllı ya.

40 liraya almak isteyenler olsa olsa 3 ayda bir a101 e gelen dandik, yarım kilo agırlıgında kapkalın kablosuz kulaklıgı " ELDEN" alabilir. Kimse gelip de 50 lira da demesin arkadaslar surda 15 dolarlık ürün satmıyoruz. Piyasası 55 dolar bir ürüne 100 lira istedik. Gelip de fakirlik yapmayın. Sıcakfırsatlarda dolanan adamın cüzdanı geniş olan ve fırsat hastası olan adamdır. 100 lira da hala iyi fırsat bu kulaklık için. Hele millet sahibinden 150 liraya koyarken. Bedava!

Neyse hocam iyiki almısım. İtalya turuna cıkacaktım kablo derdinden kurtuldum zaten taktıgında hissetmiyorsun bile basında oldugunu resmen nimet ya. Baslar uçuyor, tizler bas performansı karsısında kötüydü ama iphone tiz tükseltme ekolayzır ayarıyla onu da halledebiliyoruz. Resmen sevinçliyim. 2017 nin en sıcak fırsatıydı.

• Çavuş
      62 Mesaj
      17 Mayıs 2017 22:17:15
      Tüm tecrübelerimle söylüyorum ks philipsten en az bin kat daha iyidir çünkü ben ks aldım eğer philips alsaydım o zamanda tüm tecrübelerime dayanarak philipsin en az bin kat daha iyi olduğunu söyleyecektim

• Yarbay
      8466 Mesaj
      17 Mayıs 2017 22:18:36
      quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

bana gelecek olan kitsound ile philips i takas edebilirim + 40 tl ile. istanbul içi dönüş yapabilirsiniz. benim için fark etmiyor zaten çok müzik dinlemiyorum film izletsin yeterli :) tek almak isteyene ise 100 tl den verebilirim.

Filmlerde KS deki mükemmel bass sayesinde ayrı bi güzel olur 40mm sürücüleri sağolsun
      |
      |

• 17 Mayıs 2017 22:19:26
      Arkadaşlar bende 2 adet kitsound aldım iki arkadaş aldık satmayı da düşünmem hiç bi şekilde ancak kimse 40 liraya bu kulaklığı vermez vermeyince de laf etmeyin insanlara imkanın olsaydı da sen alsaydın derim 40 lira teklif edenlere
      |
      |

kural dışı kalmışız haberimiz yok
    • Yüzbaşı
      517 Mesaj

Android Beta Tester
      17 Mayıs 2017 22:21:06
      quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Tüm tecrübelerimle söylüyorum ks philipsten en az bin kat daha iyidir çünkü ben ks aldım eğer philips alsaydım o zamanda tüm tecrübelerime dayanarak philipsin en az bin kat daha iyi olduğunu söyleyecektim

Gördüğüm en iyi yorum Bunu konunun başına sabitlemek lazım
      |
      |

• Yüzbaşı
      389 Mesaj

iOS Beta Tester
      17 Mayıs 2017 22:28:04
      Ama yine de ka daha iyi. Malzemele kalitesi olsun, 40mm sürücüsü olsun, hafifliği ve dayanıklılığı ayrıca 19 saate varan müzik dinleme,30 saate varan konusma performansıyla ka hakkaten iyi !

Ben bu arada monstee purity hd kablolu kulaklık kullanıyorum. Söylemem gerekirki bu kulaklığın kablosuzdaki ses performansı ile o kulaklığın performansı hemen hemen aynı! Olacak iş değil. Ben buna çok şaşırdım. Gerçekten de harika bir cihaz. Neden tr ye gelmemis daha önce anlamıs değilim.
      |
      |

• Teğmen
      145 Mesaj
      17 Mayıs 2017 22:30:18
      Global kargo ne lan, :) bir de boş sayfa çıkıyor takip etmek istediğimde
      |
      |

• 17 Mayıs 2017 22:54:01

Hocam benden gelecek olanı dediyseniz bu mesajinizdan sonra vazgeçtim maalesef

|
      |
      cboy60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      75 Mesaj
      17 Mayıs 2017 22:55:02
      bahsettiğin kulaklık frekans aralığı 10-30000 hem bass hemde tiz olarak gayet iyi 56ohm kullanılmış ayrıca daha ne olsun yeterince harika özellikleri var

• Çavuş
      43 Mesaj
      17 Mayıs 2017 22:55:36
      Buradaki arkadaşlar bile 150 tlye satıyorsa firmalar yine bizi az kazikliyor herhalde...
      |
      |

• Yarbay
      9403 Mesaj
      17 Mayıs 2017 23:00:15
      quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Global kargo ne lan, :) bir de boş sayfa çıkıyor takip etmek istediğimde

Bim poseti ile gelirse sasirmam. Ilk defa duydum umarim diger kargolari aratmaz.
      |
      |

• 17 Mayıs 2017 23:01:47
      Diğeri arkadaşa hocam, benim olsa bile Philips hoşuma gitmemişti :/
      |
      |

• Yüzbaşı
      274 Mesaj
      17 Mayıs 2017 23:09:27
      80 TL'den bir adet KS Manhattan. İstanbul elden/diğer şehirler kargo.
      |
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      17 Mayıs 2017 23:18:29
      Philipsler geldiğinde ks'çiler ağlamazsa ben de bir şey bilmiyorum. At fava bekle.

|
      |

• Haber Editörü
      1877 Mesaj
      17 Mayıs 2017 23:21:58
      Inter Global kargoyu kaç günde teslim ediyor acaba ilk defa duydum bu şirketi. Ürünlerini alan arkadaşlar ne kadar sürede geldi bir bilgilendirirseniz çok güzel olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

“We have two ears and one mouth so that we can listen twice as much as we speak.”

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.