Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeş gelen kulaklığın resmini dh ekranının önünde bir koysan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonda 55 dolar diye hücum etmenin mantığı nedir ?
    DH Ölücüleri eski performansını kaybetmiş anlaşılan.
    Kulaklığın tipi bile bildiğin 2005 internet kafelerindeki snopy kulaklık gibi
  • 40 liraya bu kadar oluyor. Kulaklığın üstünde de kocaman iz var sanki üzerinde bir şey erimiş gibi. Sinir olduğumla kaldım sabah sabah

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın!

• Arkadaşlar, telefon ile ve laptop ile eşledim, herhangi bir sorun görünmüyor.

Denemek için telefon görüşmesi yaptım, ses kaliteli sadece biraz uzaktan geliyor. Bir tık yüksek sesle konuşulursa sıkıntı olmaz.

Arama geldigi zaman kulaklıgın üzerindenki tusa basarak cevaplanabiliyor.

Yarım saat kadar cıkarmadan kullandım herhangi bir rahatsızlık vermedi.
  • Şu şekil arkadaşlar kutu vb

• yanında yiğit yazan kağıt veya dh ekranının önünde koy
  • Şu ize acayip sinir oldum. Çıkmaz mı ya bu?

• sioux kullanıcısına yanıt
    Hallediyorum hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

Şu ize acayip sinir oldum. Çıkmaz mı ya bu?

Hocam dandik diyorsun zaten ver birine 40 tl den sevinsin alamayan hem yerden yere vurdun hem lekeye taktın

• benimki de geldi az önce kulağa tam oturmuyor sanki sorun benim kulakta da olabilir. üst düzey kulaklık kullanmadım hiç ama müzik iyi geldi bana parasına göre iyi bence...
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    adam instaya snap bile atmış parçaladım diye diğer kutuyu niye açtın . ver kardeş beğenmediysen burdan birine

• Arkadaşlar az önce İngiltere'de yaşayan bir arkadaşımla konuşurken bu kitsound İngiliz markasımı nasıl bir marka diye sordum. İngilterenin Casper'ı gibi bir tabir kullandı. Çinden satın alıp üzerine marka basıyorlar dedi(gerçi bunu yapmayan firma kalmadı sanırım) Philips tercih edenler çok daha şanslı bence.
  • benim için sesin kalitesinden ziyade ses yüksekliği de önemli? ses böyle yüksek bangır bangır mı yoksa duymak için sesleri seçmek mi gerekiyor? (Ks için soruyorum.)
  • İstediğiniz dh ekranının önünde resim olsun hocam tüm sıcak fırsatlara selamlar :)

• ses çok yüksek değil gibi ama yalıtım iyi işyerindeyim şuan konuşulanları duymuyorum hiç.
  • Kitsoundlar alanlara ulaştıkça alamayan philipse dönenler kkötülemeye başlarlar diyecektim ki başlamışlar bile ne ilginç milletiz ya... Amazon gibi yorumlarına tam güvendiğim sitede yüzlerce tam puan ( fiyatina göre yorumlamış herkes sonucta 500 liralik ürün değil ) almış bir ürüne neler deniyor gülüyorum sadece.. biride ingilterenin casperı demiş Çinde urettiriyor demis ne yapacaktı adam Londra da mı üretecek ti dünyayla alakanız yok ya

• hellhot kullanıcısına yanıt
    Neredeyse birebir aynı kulaklıklar var. içerisindeki gümüş kısmına kadar Türkiye'de Ttec, Amazon'da görebildiğim Urbanears olması lazım, bakınca kitsounda özel bir kulaklık değil hocam.
  • sporda kullanırım diye almıştım ama kıyamayacağım galiba yine en başa döndük

• Philips alacak tayfayı kurtardı resmen bu yorum, üzülenler vardı. Fiyatına göre her türlü kazanç var zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinalasya

ses çok yüksek değil gibi ama yalıtım iyi işyerindeyim şuan konuşulanları duymuyorum hiç.

peki dostum kablosuzda kesilme söz konusu mu? müzik kesintisiz değil mi? bağlantı kaynaklı seste kesilme yaşanmıyor?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.