Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 3-4 hafta sonra gelecek dedikleri urunu kargoya vermisler. Bana e fatura geldi. Bu nasil is anlamadim ? Kargo tarihi bugune diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

Orijinalden alıntı: dhgorkem

Arkadaşlar konuyu takip edenler varsa bilir, Philips için ilk beni aramışlar ve kabul etmemiştim sonrasında 3-4 hafta beklersiniz demişlerdi. Hatta dün araytıp bilgilendirme mesajı bıraktırmıştım Philips için ama az önce e-fatura maili geldi

2 AD. AND MANHATTAN BT HP KULAKLIK BLACK gönderiyorlar.

Tahminimce Philips ile bir kısmı ayırdılar ve geri kalanlara gönderiyorlar

hocam bende telefonda kabul etmemiştim dün, sonra akşam üstü değişim talebi girdim ve hiç yoktan tamamen iptal olmasından ise philips gönderilmesini istedim, ama az önce fatura kesilmiş mail geldi 2 adet Manhattan olarak fatura kesilmiş, demekki manhattan geliyor kesin olarak değil mi?

Eğer Philips i seçenlerden kitsound un gelecek olanları varsa ben de yarı yarıya isterim olmaz böyle.Philips yarın kargoya çıkacakmış biz kitsound a para ödediğimiz için belki fatura öyle kesilmiştir. Tabi olaylar karışık olduğu için böyle düşündüm. Mis gibi 1 philips 1 kitsound yollasalardı totalde kimse zararda olmayacaktı (karda da olmayacaktı tabi).

Arkadaşın işlemi muhtemelen geç görülmüş ya da görülmemiş. Philips e evet onayı verdikten sonra "olmaz böyle" demek yanlış, demeseydiniz, tehdit mi ettiler? Beni de aradılar ben 1 ay beklerim sorun değil dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar konuyu takip edenler varsa bilir, Philips için ilk beni aramışlar ve kabul etmemiştim sonrasında 3-4 hafta beklersiniz demişlerdi. Hatta dün araytıp bilgilendirme mesajı bıraktırmıştım Philips için ama az önce e-fatura maili geldi

hocam bende telefonda kabul etmemiştim dün, sonra akşam üstü değişim talebi girdim ve hiç yoktan tamamen iptal olmasından ise philips gönderilmesini istedim, ama az önce fatura kesilmiş mail geldi 2 adet Manhattan olarak fatura kesilmiş, demekki manhattan geliyor kesin olarak değil mi?

Eğer Philips i seçenlerden kitsound un gelecek olanları varsa ben de yarı yarıya isterim olmaz böyle.Philips yarın kargoya çıkacakmış biz kitsound a para ödediğimiz için belki fatura öyle kesilmiştir. Tabi olaylar karışık olduğu için böyle düşündüm. Mis gibi 1 philips 1 kitsound yollasalardı totalde kimse zararda olmayacaktı (karda da olmayacaktı tabi).

Arkadaşın işlemi muhtemelen geç görülmüş ya da görülmemiş. Philips e evet onayı verdikten sonra "olmaz böyle" demek yanlış, demeseydiniz, tehdit mi ettiler? Beni de aradılar ben 1 ay beklerim sorun değil dedim

Benim öyle deme sebebim eğer turkcell karar değiştirmişse benim de karar değiştirme hakkım var. Bunu önceden kararlaştırmışlarsa eğer bu da yalancılığa birazCIK dolandırıcılığa girer. Yoksa durduk yere ben neden değiştireyimsiparişimi. Herkese eşit muamele gösterip kitsoundu satıp hediyesini philips olarak verselerdi bu kadar sıkıntı olmayacaktı. 4 haftasonraya garanti vermiyorlar çünkü yoksa ben de beklerim acelem yok. 1 ay sonra hangisi gelse kabulüm ama müşteri ayırmıyorlarsa eğer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Arkadaşlar kargo takipe tıklıyorum sadece ilk işlem tarihi yazıyor sizde durum nasıl

"Siparişiniz kargoya verildi" ve "Siparişiniz dağıtıma çıktı" mailleri geldi bana, o bilgilere ulaşabiliyorum kargo takipte.

E faturada kargo takip no nerde.

• Arkadaşlar, benim siparişim geldi. 2 adet siyah kitsound.

Bluetooth version 4.0

Ses kalitesi fena degil, özellikle bu fiyata

Rahatlıgı iyi gibi ama uzun kullanımlarda rahatsız edebilir gibi bir hissiyat veriyor.

Hem bluetooth hem kablolu denedim ses kaliteleri yakın.
  • Bu turkcell hangi kargo firmasıyla çalışıyor bilen var mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Şu siteye bakarsakhttp://frekansadam.com/kulaklik-nedir-kulaklik-secimi-kulaklik-oneri-ve-kulaklik-tavsiye-kilavuzu/

Philipsin kulaklığının frekans değerlerinin philips tarafından şişirilmiş olduğunu söyleyebiliriz hani küçücük hoparlöre 5000W P.M.P.O yazan üreticiler gibi, philipse fazla bir güven var ilginç geldi.

Kitsoundun 40mm lik hoparlörleri philipsin 32mm hoparlörlerinide her açıcan geride bırakacaktır bizim bazı sitelere bakıp philips 180 lira deniyor ama o kulaklığa kimse 180 vermez zaten bazı sitelerde 240 lira fiyat çekmiş.

Philips alanlara geçmiş olsun
    Baktım kitsound gelecek olanlar bir saldırı var müdahele edeyim dedim.

Son olarak Kitsound bilinmedik marka philips daha tanıdık deniyor ama pekçok kişi Turtle Beach markasınıda bilmez hani.

Ne tür kulaklıklar kullandınız bilmiyorum ama hoparlör büyüklüğü doğrudan kalite göstermez, zannediyorum pek de iyi kulaklıklar kullanma şansınız olmamış. 5 yıldır kullandığım akg k450 model kulaklığım var, ufacık hoparlörleri var ama 126dB ses seviyesi var, ses dengesi çok iyi bir kulaklık, zaten akg dendiği zaman üzerine çok bir şey denmesine gerek kalmıyor. Elimden 30-40-50mm lik pek çok kulaklık geçti, sürücü büyüklüğüne bakarak doğrudan kaliteden bahsetmek çok yanlış, dinlemeden, denemeden yorum yapmayın, kağıttaki değerlere bakılarak kulaklık alınmaz. Hangisi daha iyi denemeden bilemem, ama siz de denemeden yorum yapmayın.

Dediğiniz gibi akg dendiği zaman.

Biz burda uyduruk philips ile ilgili konuşuyoruz bu kalite standartında donanımsal olabilecek her üstünlük bahsetmeye değerdir.

• Gelmis ama alamadim uzak oldugumdan :(
  • Arkadaslar benin kitsoundda kargoya verilmis. Telefon konusmasinda 1 ay sonra gelir dendi. Aradan sadece iki gun gecti olan olaya bakin. Bu diyecegim kesinlikle bi tahmin ama kitsoundun temini philipsten daha pahali geldigi icin millete yuksek talebi bahane edip philips vermeye mi calistilar ? Telefonda bana denen urun yok 3-4 hafta sonra gelir. Philips daha iyi ( kime gore ? ) onu alin. Kitsound gelmeyebilir kesin bilgi yok. Bu dendi. Kitsound isteyenlerden bayagi philipse donen oldu. Ben donmedim kitsound geliyor. Philipse donenler donmese kitsound gelecekti demek oluyor bu . Bu biraz zorla tercih degistirtmek olmuyor mu ? Ben bu isi anlamadim. 1 ayi bulur dedikleri seyi iki gunde bulup sabaha kargoya vermisler. Madem boyle hizli temin yollari var niye milleti ariyor ve urunu degistirtiyorsunuz. Hernseyse olan oldu. Her iki urunu alana hayirli olsun. Karli bir is oldu bizim icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuluturk

Arkadaşlar, benim siparişim geldi. 2 adet siyah kitsound.

Bluetooth version 4.0

Ses kalitesi fena degil, özellikle bu fiyata

Rahatlıgı iyi gibi ama uzun kullanımlarda rahatsız edebilir gibi bir hissiyat veriyor.

Hem bluetooth hem kablolu denedim ses kaliteleri yakın.

Hocam biraz resim paylaşır mısınız hangi renk geldi size

Hayırlı olsun bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

Hocam çok bayildigimizdan kabul etmedik biz de

Evet biliyorum durumu ama bazı arkadaşlar philips seçip ks tercih edenleri "servis bile bulamazsınız"a kadar getirdikleri için biraz uğraşayım dedim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şimdide aradılar tekrar philips mi istiyorsunuz diye? bende durumu izah ettim 1 ayda beklerim kitsound için problem değil ama olaki kitsound gelmezse philips hakkımda yanacak mı falan dedim. Ozamanı bilemem diyorlar. Neyse ben yinede bekleyim ozaman dedim, tamam dedi kapattılar. Ama dedim fatura kesildi, oda fatura kesildi ama ne zaman gelir gönderilir belli değil diyor, şimdi faturayı detaylı inceledim kargo tarihi bugün görünüyor. ben bu işten bişey anlamadım.

• Arkadaşlar Philips gelicek bana. Yapacağım en fazla ses kaydı dinlemek ve dizi izlemek. Bu iki iş için yeterli değil mi? Manhattan ile arasında çok fark olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Arkadaşlar kargo takipe tıklıyorum sadece ilk işlem tarihi yazıyor sizde durum nasıl

"Siparişiniz kargoya verildi" ve "Siparişiniz dağıtıma çıktı" mailleri geldi bana, o bilgilere ulaşabiliyorum kargo takipte.

E faturada kargo takip no nerde.

"Siparişiniz kargoya verildi" mailinde sipariş no belirtilmiş.
  • quote:

Taş gibi duruyor masallah. Bugün başka bir iş sebebiyle yolum avm ye düştü mediamarkt ta philipse bakayım dedim. Turkcellin önerdiğinin kablolu modeli vardı. Açık olmadığı iin sesini tecrübe edemedim fakat dikkatimi çeken cok ince ve narin bir yapıda olmasıydı. Cok dikkatli kullanmak gerekir kafaya oturan kısımları cok ince plastikten

• kulaklık geldi denedim hayvani derecede iyi. mükemmele yakın özellikle high end takılan kulaklıkların çoğunda tırt olan bass ları etkileyici (spotify)

(nası bişey lan bu ayrılamıyorum) sander van doorn-rage

konuyu açan arkadaşa teşekkürler

• Kulaklık geldi şu an deniyorum çok hoşuma gitti bu fiyata olamayacak kadar iyi diyebilirim. Konuyu açanlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

quote:

Taş gibi duruyor masallah. Bugün başka bir iş sebebiyle yolum avm ye düştü mediamarkt ta philipse bakayım dedim. Turkcellin önerdiğinin kablolu modeli vardı. Açık olmadığı iin sesini tecrübe edemedim fakat dikkatimi çeken cok ince ve narin bir yapıda olmasıydı. Cok dikkatli kullanmak gerekir kafaya oturan kısımları cok ince plastikten

Usta youtube da sanırım hintli bir arkadaş philips kulaklığı inceliyordu,iki yana doğru bir açtı ben burada heyecanlandım ama kırılmadı muhtemelen plastik değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sioux kullanıcısına yanıt
    Satmayı düşünüyordum ama bass dedin aklımı çeldin valla

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.