Şimdi Ara

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
2
Favori
18.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben farklı anladım hocam başlığı ilk gördüğümde aklımdan zaten bunların neredeyse 2 senedir kotasız paketleri vardı 90 liraya satılan onu mu haber ediyorlar diye düşündüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalya dan selam
  • Eğer Superonline bir çakallık yapmazsa bu gayet güzel bir haber. Umarım bakın kota akk falan yok diyip 50mbps internete 200₺ istemezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell wınn WiFi var 50 GB kotalı,kota dolduktan sonra hız 128 kpbs düşüyordu. Bunda da kalkar umarım

Edit: bize kalkan bir şey var anladınız siz onu

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiru5 -- 22 Kasım 2018; 15:30:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acaba yeni gelecek müşterilerine tahahhüt dayatması gibi çağ dışı bir uygulamayı uygulayacak mı, yoksa geleni garanti altına bu söylemlerle alıp, servis kalitesini düşürecek mi???

• Olması gereken uygulamaya seviniyoruz TT gibi firmalar olduğundan Teşekkürler SOL
  • Ben bu akk muhabbeti çıkacağını öğrendiğim zaman turkcelin apple tv + 100 mbit + 175 akk li + turkcell tv 99 tl ye anlaşmıştım 2017 yılında ve yapabileceğiniz kadar en uzun taahhütü yapın dedim ve 2020 nin 3. ayına kadar yaptılar. Apple tv mi aldım internetten baya memnunum modemim arızalanmıştı aynı gün gelip değiştirdiler net kesiliyor otomatik telefon tarifeme 5 gb net yüklüyorlar. Su an bir tarifeleri var 90 tl 25 mbit akksiz.
  • Turkcell'in AKK'siz, kesintisiz, ek paketsiz tamamen örneğin 35Mbps hızda internet için paketleri açıkladılar mı?

Aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir paketleri var. AKK alanı boş. Kota alanı var ve 100GB vs. diye gidiyor :)
    Bizi mi yiyorlar yoksa eksi midir acaba?

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altmisbirbucuk -- 21 Kasım 2018; 15:35:56 >
  • Tamam akk kalkacakta siz zannediyormusunuz ki mevcut kullandığınız tarifeler olduğu fiyattan kalacak.
    Turkcell aldatma sanatında master derecesindedir...

• Dün arandım yine Turkcell'den.

Mevcut kampanyamı iptal edip 200gb kota durdurmalıya geçirelim dediler. Hemde şimdiki tarifemden daha yüksek fiyata. Ben de size kahve ısmarlarım dedim.
    Ocak 2019 bekleyeceğim. Yaptığınız uygulama yanlış. AKK - AKN filan kalmayacak BTK kararı ile ama siz bunları satmaya çalışıyorsunuz dedim. Doğru değil ve 2019'da da bu şekilde geleekseniz internetimi gerekirse kapattıracağım dedim.

Sustu pustu karşımdaki hanımefendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Türknet belası yüzünden portsuz kalınca mecbur Ttnete tahahüt verdim. Ölümden kaçarken sıtmaya yakalandım resmen. Hat değerleri ve akk iyi sayılırda öyle kurtuluyoruz. Hiç internetsiz kalmaktan iyidir.

Türknet yüzünden Süperonline kullanıyodum ondan da oldum. Türknet=Çöp (BANA GÖRE)
    Katılıyorum Turknet Muhabat yok en kötü 1 ay internet yok Geri türk telekom döndüm 50 mhps 200 gb hipernet kafam rahatladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E3B006F18

ttnet'e taahhüt verenler

• Aynı fiyatlara sınırsız internet olacağını düşünmüyorum. Ya fiyatlarını arttırırlar ya da hız düşmez ama belli bir kotaya geldiğinde internet durur, ek kota almak zorunda kalırsınız.
  • Turkcelliyiz ve şaşırmadık. 21.06.2020 taahhüdün keyfini çıkaracağım yine, Turkcelle bağlan lay lay lay.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başlık eksik olmuş. ‘’Turkcellde Akk kalkıyor gerçek limitsiz internet dirsek gibi fiyatlarla geliyor’’ olmalıydı. Zira siteden kotasız ancak AKN li fiyatlarına bakacak olursak hala turknet vb firmaların cok gerisindeler. Eğer AKN li tarifeler akn size dönüşecekse fiyat olarak bu paketleri baz almak gerekli. Fiyat yükseltmeseler bile hali hazırda zaten yüksek.

• İlk kota olayına geçen Kablonet olmuştu.50/150 kotalı kullanıyorum.Bakalım onlar da kaldıracak mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

https://www.superonline.net/kurumsal/kampanyalar/fiber-kampanyalari/iste-fiber-platin-paket

Zaten 169,00 TL​
    Haber'de diğer paketler de AKK limitsiz olacak deniliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Herkesi 89 tl den 25 Mbps Platin Paket​e geçirirler olur biter, her hakları saklı adamların sonuçta
    Adsl tarafı ne olur bilemem tabi.
  • 4.5g vınnwifi kampanyasında 50 gb' a kadar limitsiz hız 50gb dan sonra hız düşüyordu. bu düzelecek mi bilgisi olan var mı? :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.