Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
231
Cevap
2
Favori
17.152
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9611 Mesaj

Ben farklı anladım hocam başlığı ilk gördüğümde aklımdan zaten bunların neredeyse 2 senedir kotasız paketleri vardı 90 liraya satılan onu mu haber ediyorlar diye düşündüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Virinom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tesla Motor's Türkiye | SpaceX | NASA | JPL | BMW 4 Series &#128293;|
  • Yüzbaşı
    876 Mesaj
    Turkcell wınn WiFi var 50 GB kotalı,kota dolduktan sonra hız 128 kpbs düşüyordu. Bunda da kalkar umarım

Edit: bize kalkan bir şey var anladınız siz onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiru5 -- 22 Kasım 2018; 15:30:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    Acaba yeni gelecek müşterilerine tahahhüt dayatması gibi çağ dışı bir uygulamayı uygulayacak mı, yoksa geleni garanti altına bu söylemlerle alıp, servis kalitesini düşürecek mi???
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    8620 Mesaj
    Olması gereken uygulamaya seviniyoruz TT gibi firmalar olduğundan Teşekkürler SOL
    |
    |
    Ben bu akk muhabbeti çıkacağını öğrendiğim zaman turkcelin apple tv + 100 mbit + 175 akk li + turkcell tv 99 tl ye anlaşmıştım 2017 yılında ve yapabileceğiniz kadar en uzun taahhütü yapın dedim ve 2020 nin 3. ayına kadar yaptılar. Apple tv mi aldım internetten baya memnunum modemim arızalanmıştı aynı gün gelip değiştirdiler net kesiliyor otomatik telefon tarifeme 5 gb net yüklüyorlar. Su an bir tarifeleri var 90 tl 25 mbit akksiz.

Aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir paketleri var. AKK alanı boş. Kota alanı var ve 100GB vs. diye gidiyor :)
    Bizi mi yiyorlar yoksa eksi midir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuuruls -- 21 Kasım 2018; 15:35:56 >

Hürriyet olmayan bir memlekette ölüm ve çöküş vardır. Her ilerleyişin ve kurtuluşun anası hürriyettir.

PSN ID: tuuruls
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj
    Tamam akk kalkacakta siz zannediyormusunuz ki mevcut kullandığınız tarifeler olduğu fiyattan kalacak.
    Turkcell aldatma sanatında master derecesindedir...
    |
    |
  • Yarbay
    4536 Mesaj
    Dün arandım yine Turkcell'den.

Mevcut kampanyamı iptal edip 200gb kota durdurmalıya geçirelim dediler. Hemde şimdiki tarifemden daha yüksek fiyata. Ben de size kahve ısmarlarım dedim.
    Ocak 2019 bekleyeceğim. Yaptığınız uygulama yanlış. AKK - AKN filan kalmayacak BTK kararı ile ama siz bunları satmaya çalışıyorsunuz dedim. Doğru değil ve 2019'da da bu şekilde geleekseniz internetimi gerekirse kapattıracağım dedim.

Sustu pustu karşımdaki hanımefendi.

Orijinalden alıntı: exclbr

Türknet belası yüzünden portsuz kalınca mecbur Ttnete tahahüt verdim. Ölümden kaçarken sıtmaya yakalandım resmen. Hat değerleri ve akk iyi sayılırda öyle kurtuluyoruz. Hiç internetsiz kalmaktan iyidir.

Türknet yüzünden Süperonline kullanıyodum ondan da oldum. Türknet=Çöp (BANA GÖRE)
    Katılıyorum Turknet Muhabat yok en kötü 1 ay internet yok Geri türk telekom döndüm 50 mhps 200 gb hipernet kafam rahatladım
    |
    |

Not: İşitme Engelliyim ♥
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E3B006F18

ttnet'e taahhüt verenler
    |
    |

• Yarbay
    6909 Mesaj
    Aynı fiyatlara sınırsız internet olacağını düşünmüyorum. Ya fiyatlarını arttırırlar ya da hız düşmez ama belli bir kotaya geldiğinde internet durur, ek kota almak zorunda kalırsınız.
    |
    |
    Turkcelliyiz ve şaşırmadık. 21.06.2020 taahhüdün keyfini çıkaracağım yine, Turkcelle bağlan lay lay lay.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Başlık eksik olmuş. ‘’Turkcellde Akk kalkıyor gerçek limitsiz internet dirsek gibi fiyatlarla geliyor’’ olmalıydı. Zira siteden kotasız ancak AKN li fiyatlarına bakacak olursak hala turknet vb firmaların cok gerisindeler. Eğer AKN li tarifeler akn size dönüşecekse fiyat olarak bu paketleri baz almak gerekli. Fiyat yükseltmeseler bile hali hazırda zaten yüksek.
    |
    |
  • İlk kota olayına geçen Kablonet olmuştu.50/150 kotalı kullanıyorum.Bakalım onlar da kaldıracak mı ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj
    |
    |
    AirSupport kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2963 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

https://www.superonline.net/kurumsal/kampanyalar/fiber-kampanyalari/iste-fiber-platin-paket

Zaten 169,00 TL​
    Haber'de diğer paketler de AKK limitsiz olacak deniliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tesla Motor's Türkiye | SpaceX | NASA | JPL | BMW 4 Series &#128293;|
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj

Herkesi 89 tl den 25 Mbps Platin Paket​e geçirirler olur biter, her hakları saklı adamların sonuçta
    Adsl tarafı ne olur bilemem tabi.
    |
    |
    AirSupport kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    4.5g vınnwifi kampanyasında 50 gb' a kadar limitsiz hız 50gb dan sonra hız düşüyordu. bu düzelecek mi bilgisi olan var mı? :)
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,560
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.