Şimdi Ara

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
2
Favori
18.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E3B006F18

ttnet'e taahhüt verenler
    Murat Kekilli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone ne yapacak bakalım. Ben Vodafone'dan başkasına geçmeyi hiç mantıklı bulmuyorum.

• Bununda kokusu çıkar yakında...

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Anlamadım heee türknet yüzünden neden başka bişey kullanıyosun ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    Akkli 100 mbps lik herhangi bir paketin sayfasını atar mısınız şu anda geçerli olan?

• HakanG22 H kullanıcısına yanıt
    Turkcell'den daha çakalını görmedim şimdiye kadar akksiz diye sattıkları tarifenin upload akksi var üniversite paketine bakın 25 mbps akksiz olan

• superonline'da ucuza limitsiz tarife var mi ? uygun fiyatli tum tarifeler kotali zaten adamlarin. telekom bitmeye yakin bu hamleyi yapti, superonline AKN konsundaki karardan sonra limitsiz tarifelerini yavas yavas kaldirdi. neyin reklamini yapiyorsunuz simdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hömmgüzel

Anlamadım heee türknet yüzünden neden başka bişey kullanıyosun ?
    Türknet bana Süperonline kullanırken ve sözleşmem bitmeye yakın geçişe gerek olmadan yeni abonelik ile internet hizmeti alabileceğimi belirtti.
    Port vs. var dediler. Bende sözlerine güvenerek SO kapatarak Türknet'e sıfırdan abone oldum ve port yok diyip 1 aya yakın oyaladılar.
    Tanıdığım sayesinde Türk Telekom'a abone olup internetsiz kalmaktan kurtuldum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Türknet bana Süperonline kullanırken ve sözleşmem bitmeye yakın geçişe gerek olmadan yeni abonelik ile internet hizmeti alabileceğimi belirtti.
    Port vs. var dediler. Bende sözlerine güvenerek SO kapatarak Türknet'e sıfırdan abone oldum ve port yok diyip 1 aya yakın oyaladılar.
    Tanıdığım sayesinde Türk Telekom'a abone olup internetsiz kalmaktan kurtuldum..

Alıntıları Göster
    Turknetin hayatı yalan hocam beni 3 hafta port yok diye oyaladılar başka firmaya başvurdum 3 günde internetim bağlandı

• Yeni yılda akk dönemi bitecek ve firmalarda biz zaten kaldıracaktık, kaldırdık havasında

• quote:

Orijinalden alıntı: king56

Turknetin hayatı yalan hocam beni 3 hafta port yok diye oyaladılar başka firmaya başvurdum 3 günde internetim bağlandı

Alıntıları Göster
    Ben önceden D-smart net kullanıyordum. Kapatıp direk SO'ya başvurdum. Gelip 1-2 günde kurmuşlardı. Türknet deneyimi benim açımdan felaket oldu. Üstüne de mobil ek internet masraflarım oldu. 200-300 Tl hiç yoktan gitti.Bu kadar sorumsuz firmayla karşılaşmadım bugüne kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 21 Kasım 2018; 15:10:14 >

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Burada tüm güncel fiyatlar görünmekte ​100 Mbps ​Limitsix ​25 GB 104₺ gözüküyor ama işinize yararmı bilmem.Ben milenicom a geçeceğim için artık farketmiyor bana. Yoksa güzel fiyatlar :)

https://www.superonline.net/yardim/internet/tarifeler-ve-ucretlendirme/fiber-ucretlendirme-ve-tarifeler
  • Nedir bu internetten çektiğiniz yav kotasız alın keyfinize bakın gg

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 21 Kasım 2018; 15:16:47 >
  • akk kalkacak diye türknete geçmedim iyi ki değiştirmemişim

Portsuz kalınca mı? Portu Türk Telekom açıyor zaten, port yoksa Türknet'e bağlanamıyorsan aynı sebepten Türk Telekom'a da bağlanamazsın, TTNet sizi iyi yemiş, Turknet'e port vermeyip kendilerine başvurunca tak diye açıyorlarsa eğer port vardır ama Türknet'tesiniz diye kendilerine geçmeniz için gizlemiştir anlamına gelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 21 Kasım 2018; 15:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Portsuz kalınca mı? Portu Türk Telekom açıyor zaten, port yoksa Türknet'e bağlanamıyorsan aynı sebepten Türk Telekom'a da bağlanamazsın, TTNet sizi iyi yemiş, Turknet'e port vermeyip kendilerine başvurunca tak diye açıyorlarsa eğer port vardır ama Türknet'tesiniz diye kendilerine geçmeniz için gizlemiştir anlamına gelir...
    Türk Telekom şubesi de port yok dedi,tandığım sayesinde hallettim
  • Allah aşkına bitsin şu çağ dışı uygulamalar artık.

Aynı tanıdık port açıyorsa madem Türknet'e de bağlanabilirdiniz, ikisinin kullandığı altyapı ve portlar birebir aynı :)
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Telekomda çalışıyo,başka iss olayını bende irdelemedim açıkcası hocam. Türknet olarak port var diyip sonra port yok diyecek kıvamdaysan zaten benden uzak durman daha iyi. Tutamayacağın sözü vermeyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 21 Kasım 2018; 15:24:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.