Şimdi Ara

TURKCELL Dakika-SMS Yağmuru Kampanyası. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
26.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şartları okusam da zaten 15 lira vermem ki turkcellilerle 200 dk 200 sms için.
  • ya ben herşeyini anladım da kampanyaya nasıl katılacaz onu anlamadım :)
  • Şansa katılım olacak sanırım. 7075 den msj geldi 20 TL karşılığı 30 gün geçerli 300 dk ve 300 sms için 5 gün içinde ONAY yazıp cevaplayın diyor mesajda. Bana uymayan bir kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto
    Şansa katılım olacak sanırım. 7075 den msj geldi 20 TL karşılığı 30 gün geçerli 300 dk ve 300 sms için 5 gün içinde ONAY yazıp cevaplayın diyor mesajda. Bana uymayan bir kampanya.

Heryone ise teklif fena degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

3 defa amuda kalkıp ifadeleri okursanız, 4 kez oturduğunuzda ve 5. kez bakiye yüklediğinizde 1 sefer mahsus bu kampayadan faydalanabilir ve 2 kez mutlu olabilirsiniz.

süper yazmışsın

telsim de böyle bir şey yok , 30TL yükle ve bir çok kampanyaya aynı anda katıl. hemde MMS - NET PAKETİ de dahil

inanın bende anlamadım , ya tutarsa gibi bir şey olmuş , çok ince hesap var içinde onları arayıp sorsan EFENDİM KURGU BÖYLE derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

bi sürü şartı şurtu var
    dahası herkes bu kadar detaylı ve cambaz ifadeleri anlamazki

ellerinde MAL_ LARI VAR sanıyorlarda bu yüzden. sanırım kampanya 19 9 5 YILIN da düşünüldü ve bu haline gelene kadar 2010 ancak oturdu

bu kurguyu düşünen adam akıllı bir TRKCELL yöneticisi yok sanırım. çoğu kişide ( DH yi üstün ırk olarak görmekteyim ) bu şartlara uygun bir üyelik / abonelik yok, bizler nerede ise tüm kampanyalara düzenli katılıyoruz şansımız % 99 yok ....

bende zaten otomatik ödeme talimatı var baştan kaybettim , evdeki hatlar içinde KONTÜR TRANSFER için mecbur kontür yüklemem gerekli , tamamen millet kontür yüklesin nakit akışı sağlansın KAZANAMASA bile ( ki katılmak imkansız ) geri dönmek için bile +2 kontürümüz gidecek kimi kime şikayet ediyorsun ? adamlar parmak hesabı ile TL YÜKLE TL KAZAN için bile bana 1 gün nedeni ile hakkımı vermedi ....

• """""""Kampanyaya 30 Nisan 2010 tarihi itibariyle son 6 ayda 6 defadan az TL yüklemesi yapmış ve 10 Mart- 30 Nisan 2010'da en az 10TL yükleme yaptıktan sonraki 30 günde, yüklediği gündeki TL miktarının %75 veya daha azını harcamış, ön ödemeli bireysel aboneler katılabilir."""""""""

bu ne ya. nasıl kampanya böyle !!!!!! kardeşim şunu basitçe anlatsana !! milletin kafasını neden karıştırıyorsun .

kocaman bir OFFFFFF diyorum . başka birşeyde demiyorum!!!!!

ayrıca buradaki yazımı da okuyun derim .
    http://forum.donanimhaber.com/m_40757001/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40789251

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfire01 -- 28 Haziran 2010; 2:10:46 >

• KPSS soru-cevabı gibi bişiler olmuş resmen
  • "Kampanyaya 30 Nisan 2010 tarihi itibariyle son 6 ayda 6 defadan az TL yüklemesi yapmış ve 10 Mart- 30 Nisan 2010'da en az 10TL yükleme yaptıktan sonraki 30 günde, yüklediği gündeki TL miktarının %75 veya daha azını harcamış, ön ödemeli bireysel aboneler katılabilir.""

Şimdide okuyup okuyup gülüyorum
  • benzer durumlar bu kampanyada da geçerli. Başlık açmaya gerek duymadım.
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/hemenyuklekazan

yaw bu bilmece gibi yazdığı detayları, vodafone reklamlarının yerini daha iyi bulması için bilerek mi yapıyor. Yani acaba Tcell vodafonedan prim falan mı alıyor diye düşünmeye başladım. Doğru düzgün şeyler yap tcell bu ne rezalet yani.
  • yok ya bu turkcell ne yaptığını bilemiyor
  • Kontör yükleyecektim, adam gibi bir tane kampanya yok...... dursun cüzdanda.
  • 5 gun once msj geldı 7075 den 15 tl verıp yurtıcınde tum turkcellılerle 30 gun boyunca gecerlı 200 dakıka 200 sms ıcın 5 gun ıcın de onay yazıp bu msj cevaplayın dıyor.
    Not 10000 sms paketınız varsa 200 sms den yıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my_daisy81 -- 13 Temmuz 2010; 15:39:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.