Şimdi Ara

Turkcell Coştu Bir Kere / 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.726
Cevap
4
Favori
353.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epsis

Merhaba arkadaşlar maalesef sıkıntılarım var bu aralar sizede danışmak istedim.

Geçen yıl 5 mayıs da başlayan cayma bedelli süremiz bitti, günlük sınırda 500 kişi olduğu için bir haftadır her gece telef oldum fakat bir türlü olmuyor.
    BASVURU yazıp 7050'ye attığım hiç bir mesajda yada mesajlar topluluğunda başarılı olamadım, bu durum sinirlerimi epey gerdi.
    Numarayı vodafone taşıyıp tekrar geri turkcelle dönme süresi nedir ?
    Ne önerirsiniz ?

Başvuru yazmana gerek yok , daha önceden 120 dakkan varsa , EVET 120H yaz 7400 a yolla olmazsa 7500 , 2 sinden birisi , direk olarak başvurun

kabul edilecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfurix
    quote:

Geçen yıl 5 mayıs da başlayan cayma bedelli süremiz bitti, günlük sınırda 500 kişi olduğu için bir haftadır her gece telef oldum fakat bir türlü olmuyor.
    BASVURU yazıp 7050'ye attığım hiç bir mesajda yada mesajlar topluluğunda başarılı olamadım, bu durum sinirlerimi epey gerdi.
    Ne önerirsiniz ?

Başvuru yazmana gerek yok , daha önceden 120 dakkan varsa , EVET 120H yaz 7400 a yolla olmazsa 7500 , 2 sinden birisi , direk olarak başvurun

kabul edilecektir

EVET 120H
    yaz
    7050
    ye gönder

• Arkadaşlar işe yarıyor EVET 120H yazıp 7050 gönderin. ben geçen sene de yaptırdım Nisanda bitmişti mesaj çektim sıralamaya girdim aradılar sonra efendim siz geçen sene yararlanmışsınız falam olmaz demişlerdi bende kapatacaktım az kaldı ama bu şekilde yollayınca oldu baktım şimdi 120 DK tanımlamışlar.. sizde deneyin..
  • 10 gün sonra denicem teşekkürler..

quote:

Orijinalden alıntı: fethiyetv

quote:

Orijinalden alıntı: xfurix
    quote:

Ne önerirsiniz ?

kabul edilecektir

EVET 120H
    yaz
    7050
    ye gönder

• Müşteri hizmetlerini aradım.6 aylık faturalı hat yerine 6 aylık kontorlu hatti bu kampanyaya geçirebilirmiyim dedim.6 aylık bir zorunluluk sistemde görünmüyor dediler.sistem zaten 6 aylık hattın olmasada ve 3.defada yararlansan 120 dakikayı onaylıyor.ama kampanya için arayan bayanın iyiniyetine kalmış birşey.
  • Cayma bedelli kullanıyorum
    3 aylık faturam 3,5 TL geldi.
    dün faturayı ödedim
    bugün oim'den alıp burda paylaşam dedim
    ama oim'de bu mayıs ayı faturam görünmüyor:((
    turkcell kimseyle paylaşmamı istemedi sanırım
  • Arkadaşlar cayma bedelli kampanyadan yararlanıyordum.

1 hafta önce oim den baktığımda sözünüze hediye dakikalar kısımı yoktu.

Taahhütüm bittiğini düşünerek, EVET 120H 7050 VE 7400 A gönderdim. " Hattınıza ait başka bir kampanyaniz olduğu için bu kampanyadan yararlanamazsınız " mesajı geldi.

Başvuru yazıp 7050 ye de gönderdim. " Kampanya için başvuru talabiniz daha önce alınmıştır " mesajı geldi bunada.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ayın 26 sında bittiğini söylediler taahhüdümün.

OİM de gözükmediğini söylediğimde ordaki bilgiler her zaman sağlıklı değildir dediler.

Şimdi benim durumum nedir tam olarak, yardımcı olabilecek birisi var mı ?
  • sözleşmesi bittigi halde , başvuru yapmak istendiginde sanki sözleşmeniz devam ediyormuş yada başka bi sözleşmesi varmış gibi mesaj geliyor.bu durum burda da bi cok arkadaşın başına geldi.
    mh'ye durumu defalarca anlatın , sözsizde'ye yazın.çözüme kavuşur diye düşünüyorum.
  • sisteme göre sözleşmesi bitmemiş
    çünkü hattınıza ait başka kontratınız var mesajı alıyor
    ayın 26'sı demiş,mayıs 26 olabilir yine de,
    mh bir daha arayıp sözleşmenin tam olarak ne zaman bittiğini öğrenmen gerekir
    o tarihten bir gün sonra mesaj gönder,dk yüklenir
  • Şöyle bir sorum olacak:

Taahhüt verilmesinden 1 sene geçtikten sonra, faydalandığı kampanya tipini değiştirmek isteyip de sadece mesaj atıp istediği kampanyaya uğraşmadan geçebilen oldu mu? Yani ve misal; "Turkcell'lilerle 180" paketinden faydalanıp da bunun bitmesine müteakip "Her yöne 120" için "EVET 120H" yazıp 7050'ye yollayarak, gece 00.00'da SMS atma ve sonraki günlerde aranmayı bekleme stresine girmeden halledebilen var mı?
    Evet, "Turkcell'lilerle 180"den faydalanıyordum ve "Her yöne 120"ye geçmek niyetindeyim. "Öyle yaparsan hakkın sıfırlanır; tekrar gece SMS atmakla ve aranmayı beklemekle uğraşırsın. Şöyle şöyle yaparsan sorun olmaz" diyecek tecrübesi olan yoksa dediğim gibi yapacağım da, "DH'ye bu kadar bakıyorken, denemeden önce foruma sormamak olmaz" dedim kendi kendime

• Dediğini ben denedim;
    kardeşim 180 dk kullanıyordu,bunu 120 dk çevirelim dedim,
    EVET 120H meajı ile olmadı,BASVURU yazıp 7050 ye gönderip mh bekledim,öyle geçti 120 dk'ya.
    Ama bu dediğim,15 nisandan önceydi,şuan mh aradığında tekrar kullanamazsınız diye kesip atıyorlar.
    bana sorarsan hiç çıkma 180 dk'dan,çünkü,hani olur ya mh arayıp 120 dk'ya geçsen bile,15 nisan kararlarından dolayı,1 yıldan sonra yenileyememe ihtimali var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Dediğini ben denedim;
    EVET 120H meajı ile olmadı,BASVURU yazıp 7050 ye gönderip mh bekledim,öyle geçti 120 dk'ya.
    Ama bu dediğim,15 nisandan önceydi,şuan mh aradığında tekrar kullanamazsınız diye kesip atıyorlar.
    bana sorarsan hiç çıkma 180 dk'dan,çünkü,hani olur ya mh arayıp 120 dk'ya geçsen bile,15 nisan kararlarından dolayı,1 yıldan sonra yenileyememe ihtimali var...

Hay allah! Neyse, bunu öğrendiğim iyi oldu; açıkçası uğraşma ve hatta yapamama ihtimali gözümü korkuttu. En iyisi senin dediğin gibi devam etmek olacak galiba.

Teşekkürler hakansant

• rica ederim
  • Ama 120 dakika her yöne aynen devam edebilmek için doğrudan mesaj atabiliriz değil mi?

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Dediğini ben denedim;

• tabi ki;
    EVET 120H yazıp 7050'ye gönderiyoruz.
  • Evet 120H yazdım 7050 ye gönderdik. OİM den baktığımıda :(
    Kalan 6 dk yazıyor neden?
    Eskiden kalan dakikalar mıdır?
    Bu 6 dakika geçen kontrattan kalan 6 dakika ise bittiğinde bu ay yenisi yüklenir mi?

quote:

Paket/Kampanya Başlangıç Bitiş Tanımlanan Kullanılan Kalan
    CHURN KONTRATLI HERYONE 120DK 10 Nisan 2010 14 Haziran 2010 120.0 dk. 114.0 dk. 6.0 dk.
  • eskiden kalan dakikalarını göstermiş
    fatura kesim gününde yenisi yüklenir
  • Arkadaşalar daha olmuyor EVET 120H gönder gönder hep hata diyor keza 7400 da yapabilen varmı (1 yılı dolanlar içinden)
  • haydaa kampanyayı yenileyemiyoruz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: brownness

haydaa kampanyayı yenileyemiyoruz arkadaşlar

ben bugün bir tane yeniledim.

1 hafta içinde 3 numara daha yenileyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.