Şimdi Ara

Turkcell Coştu Bir Kere / 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
4
Favori
353.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün yapmıştım başka biten hat için.Bugün aradılar oldu 180dk
  • 45 dakika önce başvuru yaptım, az önce aradılar tarifesaniye 3,90 TL ve heryöne 18,18 krş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

45 dakika önce başvuru yaptım, az önce aradılar tarifesaniye 3,90 TL ve heryöne 18,18 krş

daha yeni mi katıldın bu kampanyaya

neyse zararın neresinden dönülürse kardır

iphone kontratı vardı o yüzden katılamamıştım hediye idi ama benim hattın üzerindendi

• az önce EVET 120H yazıp 7050'ye gönderdim. cevaben, her yöne ayda 120dk konuşabilirsiniz diye msj geldi..üyelik başlamış mı oldu yoksa yine aramalarını mı beklemek gerekiyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiseyn

az önce EVET 120H yazıp 7050'ye gönderdim. cevaben, her yöne ayda 120dk konuşabilirsiniz diye msj geldi..üyelik başlamış mı oldu yoksa yine aramalarını mı beklemek gerekiyor arkadaşlar?

OİM'den bak ordan görebilirsin.Daha aramazlar kabul edildiyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrc -- 8 Mayıs 2010; 17:25:36 >
  • bilgi için tşkler arkadaşım..yalnız benim fatura kesim tarihi 2 gün sonra..turkcell 2 gün sonra geriye 11 ayınız kaldı gibi bi uygulama yapmaz inş :)
  • quote:

bilgi için tşkler arkadaşım..yalnız benim fatura kesim tarihi 2 gün sonra..turkcell 2 gün sonra geriye 11 ayınız kaldı gibi bi uygulama yapmaz inş :)

O konuda yorum yapamayacağım.Bilen arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur
  • quote:

bilgi için tşkler arkadaşım..yalnız benim fatura kesim tarihi 2 gün sonra..turkcell 2 gün sonra geriye 11 ayınız kaldı gibi bi uygulama yapmaz inş :)

2 gün sonra yeni 120 dakika yüklenecek ve toplam 240 dakikan olacak.
    seninde dediğin gibi kampanyan bir ay erken bitecek yani 10 nisan 2011 tarihinden sonra dakikan sıfırlanmış olacak. son 1 ay dakikan olmayacak.
  • napalım sağlık olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Evet Turkcell çoştu bir kere, ama ben şimdiden bu tür kontratlı kampanyalara girilmemesi taraftarıyım. mutlaka cihaz hediyeli kontratlı paketler çıkacak. 2 sene turkcellde kal sana şu cep telefonu hediye gibi.

Seni destekliyorum....:D bence hakılısın bende bu tür şeyleri sevmiyorum kontrat falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_606

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Evet Turkcell çoştu bir kere, ama ben şimdiden bu tür kontratlı kampanyalara girilmemesi taraftarıyım. mutlaka cihaz hediyeli kontratlı paketler çıkacak. 2 sene turkcellde kal sana şu cep telefonu hediye gibi.

Seni destekliyorum....:D bence hakılısın bende bu tür şeyleri sevmiyorum kontrat falan

e arkadaşın dediği de kontratlı oluyor zaten :)
  • arkadaşım bugün turkcele geçti EVET 120 h yazdı 7400 a yolladı ve inanmayacaksınız ama başvurusu kabul edildi.her yöne 120 dakika aldı.demek ki başka operatörden geçenler hala faydalanabiliyor bu kampanyadan eski kampanya hala geçerliliğini koruyor.bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: körfez64
    arkadaşım bugün turkcele geçti EVET 120 h yazdı 7400 a yolladı ve inanmayacaksınız ama başvurusu kabul edildi.her yöne 120 dakika aldı.demek ki başka operatörden geçenler hala faydalanabiliyor bu kampanyadan eski kampanya hala geçerliliğini koruyor.bilginize.

geçen gün ben de bi arkadaşta denedim ama olmadı. Ama o evvelden turkcellde imiş (535) ondan mı acep?
  • 3. aya bugün girmem gerekiyordu ama. Turkcell saçmalamış yeni dakikalarımı vermemiş. Üstelik kullanım dönemleri de 8 nisan 14 haziran gözüküyor. Normalde 10 mayıs 10 haziran tanımlanması ve 120 dakika vermesi gerekmiyormu? Neden böyle oldu arkadaşlar açıklayabilecek varmı?
     Turkcell Coştu Bir Kere / 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar
  • Eski faturali hattimi actiricam. Bu kampanyaya katilabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hörkül

3. aya bugün girmem gerekiyordu ama. Turkcell saçmalamış yeni dakikalarımı vermemiş. Üstelik kullanım dönemleri de 8 nisan 14 haziran gözüküyor. Normalde 10 mayıs 10 haziran tanımlanması ve 120 dakika vermesi gerekmiyormu? Neden böyle oldu arkadaşlar açıklayabilecek varmı?

Acaba bu önceki kampanyanın süresi bitti diyemi yeni dakika vermiyorlar? Yeniden taahhutmu yapmam lazım acaba. Eğer öyleyse çok saçma olur yav 8 nisanda başlamıştı benim taahhütüm.

• Görüşme yapın yeni ayın dakikaları yüklenir..

quote:

3. aya bugün girmem gerekiyordu ama. Turkcell saçmalamış yeni dakikalarımı vermemiş. Üstelik kullanım dönemleri de 8 nisan 14 haziran gözüküyor. Normalde 10 mayıs 10 haziran tanımlanması ve 120 dakika vermesi gerekmiyormu? Neden böyle oldu arkadaşlar açıklayabilecek varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Achina

Görüşme yapın yeni ayın dakikaları yüklenir..

quote:

teşekkürler achina, ilk aramamdan sonra dakikalar yüklendi.

• Arkadaşlar gençturkcell 2 saat kampanyası ile her yöne 120dk kampanyasından faydanalabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc
    Arkadaşlar gençturkcell 2 saat kampanyası ile her yöne 120dk kampanyasından faydanalabiliyormuyuz?

Evet.
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.