Şimdi Ara

TURKCELL BOL PAKETLER VE SÜPER BOL PAKETLER + PLATİNUM BOL PAKETLER! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
16.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonra bir daha deneyebilirsiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    ömrüm boyunca 1 sene kullandım fatura o kadar. sevemedim bir türlü o işi.bugün telekomda bir niyetlendim o da olmadı. faturasız devam.
    nerde avantaj ben orda
  • vodafoneda 18 gb 750 dk 250 sms pakete geçmiştim ta geçen yıl alımı kapanmıs 35 lira ödüyorum :D gittiği yere kadar aynı paketi türkcell ne kadara veriyor bakalım :D bide şart kosuyo yok su uygulamada 4gb bu uygulamada 1 gb sanamı sorucaz nerde kullanıcamızı yukardaki paketlere göre türkcellde böyle bişi +100 tl :D türkcell işine baksın kardeşim

ayriyetten bol paket diye isim mi olur 3 gb bol :D bi tarafıyla gülesi geliyor insanın 3 gb 6gb 10 gb bol ne la bu neresi bol 2 video açsan biter gider :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 4 Eylül 2020; 17:48:57 >
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman şimdi 18gb 35 TL nasıl alıyoruz onu söyle. A doğru alamıyoruz dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 4 Eylül 2020; 17:55:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet malesef bende arkadasa yapayim die ugrastimda alimankapanmis suan 13 gb 35 tl bi kampanyasi var oda fena deil

• quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

Evet malesef bende arkadasa yapayim die ugrastimda alimankapanmis suan 13 gb 35 tl bi kampanyasi var oda fena deil
    30 Gb + 750 Dakika faturasız 35 TL'ye aldım. 10 kere bu paketi alabiliyorum vodafone. Yeni hat 115 TL ödedim ilk ay ücretsiz. Kampanya devam ediyor yeni hat düşünenler için olabilir.

Bu arada youtube pc'ye bağlanarak kullanıldığında sınırsız paket varsa kota düşmüyor.

Vodafone tv paketi için emülatör indirdim pc ye oradan vodafone tv indirdim kota yemiyor. Normal web sitesinde yiyordu.
  • Babam için faturalidan faturasıza geçiş başvurusu yapmıştım sonrasında faturalı fırsat midi paketine geçecektim müşteri temsilcisi aramış babamı bol 3 e ikna etmiş neyse böyle devam etsin bakalım

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Bende eskiden kullanmam vs diyordum ama 5 senedir faturali kullaniyorum. Alıştık artık .

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Turbo 44 ü vermedi. 20gb olan benim için çok fazla 8 10gb yeterli bana. Teşekkür ederim

• Paketler devam etmektedir, konu aktiftir.

Paketler hakkında sorusu olan buraya yazabilir

• Bütün bol paketlerde ki TV+'da geçerli 5 GB kaldırılmıştır.

• bol paket bana uygun değilmiş.

aynı paket içeriği
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/super-firsat-8gb-paketi

bunu aldım

44 liraya bence uygun.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, SMS hariç aynı içerikmiş, hayırlı olsun hocam

Bana da aynı teklif çıktı ama sonra silinmiş

Bol 3, 4, 6 ve Bol Platinum hariç bana da bütün Bol paketler çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 8 Eylül 2020; 16:33:36 >
  • Bol paketler bana açıldı. 15 gb 69,90’a geçiş yaptım.

• from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

• Eyvallah hocam, sayende takip ettim sürekli.

• from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz hocam ne demek, her zaman yardımcı oluruz

• Paketlerimiz devam ediyor, taahhütünü uzatmak isteyenler Dijital Operatör de arama kısmına "Bol" yazarak oradan istedikleri Bol paketi seçip geçiş yaparak sözleşmelerini uzatabilirler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.