DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Turkcell Bireyselden Avea Kurumsala Geçilmiyormuş
6
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Turkcell Bireyselden Avea Kurumsala Geçilmiyormuş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      418 Mesaj
      07 Şubat 2010 22:06:07 Konu Sahibi
      Avea Kurumsal kullanmak için geçiş planlıyordum, fakat bunun için önce Turkcell bireysel olan hattımı Turkcell kurumsala çevirmem gerekiyormuş. Daha sonra ise Turkcell Kurumsaldan Avea Kurumsala geçebilecekmişim.

Kötü olan taraf ise daha önce forumda okumuştum, numara taşımak için bu işlemleri yaparsam 3 ay beklemek zorunda kalıcam. Yok mu bunun başka bir alternatifi, gerçekten 3 ay beklemem gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tikak -- 7 Şubat 2010; 22:07:11 >

|
      |

• Yarbay
      7374 Mesaj
      07 Şubat 2010 22:08:26
      turkcell bireysel hattını avea bireysel hatta ücretsiz taşısan,

sonra avea bireysel hattı, avea kurumsala çevirsen daha mantıklı olmaz mı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      418 Mesaj
      07 Şubat 2010 22:15:11 Konu Sahibi
      Bende tam öyle düşündüm ancak yine de müşteri hizmetleri ile ne olur ne olmaz diye görüşeyim dedim. Görevli bana, eğer başka bir operatörden Avea'ya geliyorsanız taşıma işlemi tamamlandıktan sonra bireyselden kurumsala geçemezsiniz, bu bütün operatörlerin uyması gereken bir kural dedi. Ancak mevcut Avea hattınız varsa, onu bireysaelden kurumsala taşıyabilirsiniz, onda bir sorun yok dedi. Neden böyle bir uygulama yaptıklarını da hiç anlamış değilim.

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

turkcell bireysel hattını avea bireysel hatta ücretsiz taşısan,

sonra avea bireysel hattı, avea kurumsala çevirsen daha mantıklı olmaz mı?
      |
      |

• Yarbay
      7374 Mesaj
      07 Şubat 2010 22:19:13
      durum buysa yapacak birşey yok.
      mesajında bahsettiğin şekilde yapacaksın...
      |
      |

• Yarbay
      2764 Mesaj
      07 Şubat 2010 23:20:30
      evet aynen böyle oluyor.hat doğduğu operatörde ancak kurumsal olabiliyor ondan sonra diğer operatör kurumsala geçiş yapıyor.Ancak 3 ay bekleme olmaması lazım.3 ay bekleme şartı sadece yeni aktive edilmiş hatlar için geçerli bir süre
      |
      |

Zaten kül olmuş birini ateşle korkutamazsınız!
    • Yarbay
      2231 Mesaj
      08 Şubat 2010 09:41:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

evet aynen böyle oluyor.hat doğduğu operatörde ancak kurumsal olabiliyor ondan sonra diğer operatör kurumsala geçiş yapıyor.Ancak 3 ay bekleme olmaması lazım.3 ay bekleme şartı sadece yeni aktive edilmiş hatlar için geçerli bir süre

BİREYSELDEN KURUMSAL OLMASI DEMEK DEVİR OLMASI DEMEK. DEVİR'DE YENİ ABONELİK OLDUĞU İÇİN 3 AY BEKLEME ŞARTI VAR MALESEF
      |
      |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Yarbay
      2764 Mesaj
      08 Şubat 2010 10:18:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Blackberry_Gemini

BİREYSELDEN KURUMSAL OLMASI DEMEK DEVİR OLMASI DEMEK. DEVİR'DE YENİ ABONELİK OLDUĞU İÇİN 3 AY BEKLEME ŞARTI VAR MALESEF

Abi ben bu bayilerin ne işe yaradığını çok merak ediyorum.Adamların dünyadan haberi yok.Sana başka konuşuyor bana başka konuşuyor öbürüne başka konuşuyorlar.Neden kendilerini geliştirmez bu adamlar anlamak mümkün değil
      |
      |

Zaten kül olmuş birini ateşle korkutamazsınız!
Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,328
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.