Şimdi Ara

Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
882
Cevap
52
Favori
188.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcellin şunu engellemeye çalışması anlamsız, zaten şebekeye bakarak adamın nerede olduğunu anlıyorsun, başka şehirdeki noktayı alamıyor sonuçta adam. bırak 2 km ötede göstersin kendini alsın hediyesini kasma böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

turkcellin şunu engellemeye çalışması anlamsız, zaten şebekeye bakarak adamın nerede olduğunu anlıyorsun, başka şehirdeki noktayı alamıyor sonuçta adam. bırak 2 km ötede göstersin kendini alsın hediyesini kasma böyle
    Adamlar bizi düşünüyor, spor yapın obezite olmayın demek istiyor
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    yürüsek neyse, benzin yakıyoruz

• Bip ten bıktım

• quote:

yürüsek neyse, benzin yakıyoruz
    Adam sana araçla git demiyor ki, yürü diyor
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    doğru

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Istiyosaniz hic fake gps ile ugrasmamizada gerek kalmasin, direk tiklayip alarim nasilsa gidincede aliniyo

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    aynen olmasın, ayda on tane hediye hakkınız var desin basalım alalım. her şehirde de eşit sayıda olsun daha iyi.
    500m yürümüşüm yürümemişim ne farkedecek de bu kadar kasıyorlar dediğim o

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Yok alamadım..zaten oraya kadar gelemiyorsun ki açtığın gibi anlıyor..yani kısaca bu iş bitti gibi..aylık 5 gb 40 tl veriyorum ve yetmiyor..sanırım turk telekoma geçerim..psikolojik sınırım 50 tl telefon faturası için.turkcell de 10 gb filan alsan 100 tl yi bulur sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Yok alamadım..zaten oraya kadar gelemiyorsun ki açtığın gibi anlıyor..yani kısaca bu iş bitti gibi..aylık 5 gb 40 tl veriyorum ve yetmiyor..sanırım turk telekoma geçerim..psikolojik sınırım 50 tl telefon faturası için.turkcell de 10 gb filan alsan 100 tl yi bulur sanırım
    işte bu kötü oldu. bakalım yeni bi yöntem çıkacak mı
  • sistemi değiştiler, oyna dediğnizde direk haritay agiriyor, önceden harita geliyordu tıklayıp giriyorduk.

Sürüm uyarınısı kaldırmayı başardım ama harita yollanmıyor maalesef.

Farklı şeyler arıyorum umarım bulunur.
  • Sürpriz nokta'dan illegal yöntemlerle hediye alma olayı tamamen bitmiştir arkadaşlar.
  • Bip bitmiş

• Eğer bi yöntem çıkmazsa tt geçicem aynı paraya daha çok internet

• Yeni yöntem bulunmuştur

• arkadaşlar bulduğunuz yöntemleri aranızda pm ile paylaşın paylaşacaksanız. youtube'a düşmesini istemiyorsanız eğer

• Arkadaşlar sırf bunun için yeni üyelik açtım ne youtuberım ne başka bişey ama yeni yöntemi benle paylaşırsanız sevinirim sebebine gelirsek evimde internet borcundan dolayı kapalı bende süpriz noktadan gelen internet ile pcye bağlanıp öyle idare ediyordum ama 3.42 hatası geldiği için artık yapamıyorum eğer yeni yönteminizi benle paylaşırsanız sevinirim tekrar söylüyorum youtube 3 5 beğeni almak için video çekmek için yeni yöntemi paylaşmanızı istemiyorum sadece kendim kullanmak için istiyorum şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

aynen olmasın, ayda on tane hediye hakkınız var desin basalım alalım. her şehirde de eşit sayıda olsun daha iyi.
    500m yürümüşüm yürümemişim ne farkedecek de bu kadar kasıyorlar dediğim o
    Noldu bu sürpriz noktaya yahu? Hicbirşey anlamadım.

Oyna diyorum harita açılıyor ama konumumu bulamıyor?

• Yeni yöntem bulan arkadaşlar varsa bana ö.m. yoluyla ulaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

• Vay be.ben telefonu aldığım günden itibaren bip kullanamıyıordum telefon p20 lite.harita geliyor konum ilerlemiyordu.sonra bu sayfadan eski bir sürümde çlıştığı yazıyordu,onun sayesinde 1 aya yakın kullandım FAKE KULLANMADIM,dün güncelleme istedi,lan bi güncelleyeyeyim dedim epey süre geçmiş üzerinden elbet başka bir P20 lite kullanıcısı şikayette bulunmuştur diye bir baktım aynı sıkıntı devm ediyor.o sinirle mh yi aradım detaylı olarak anlattım,sonuç tırtorella,sorunu detaylı anlatarak mail ile dilekçe yazmam gerekiyor imiş,

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.