Şimdi Ara

Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
882
Cevap
52
Favori
188.673
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaptım olmadı ne yaptıysam olmuyor takip et bastıktan sonra kazana basıyorum oyna butonu geliyor basıncada konum hatası veriyor harita hiç gelmiyor turkcell bir sürü taktik verdi hiç biri işe yaramadı şikayet kaydı oluşturdular bakalım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Yaptım olmadı ne yaptıysam olmuyor takip et bastıktan sonra kazana basıyorum oyna butonu geliyor basıncada konum hatası veriyor harita hiç gelmiyor turkcell bir sürü taktik verdi hiç biri işe yaramadı şikayet kaydı oluşturdular bakalım artık

benimde seninkinin aynısı oldu geçen ay burdaki yapanların hepsini uyguladım bir türlü olmadı en son turkcell mh aradım bir mail adresi verdiler oraya mail atın sikayetiniz yazın dedi birde konum bulunamadı yazısının resmini gönderin dediler gönderdim birgün sonra turkcellden bir bayan hesabınıza girerek düzeltim dedi aramayı kapattıktan sonra bir baktım harita açıldı hediyeler tek tek geldi mail adresini bulamadım ama hatırladığım istersen turkcell mh sor benim hatırladığım hizmet@turkcell.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 7 Temmuz 2018; 12:47:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Hocam banada aynısını dediler şimdi sonucu bekliyorum sizde mh' nin dönüşü kaç gün oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 7 Temmuz 2018; 13:56:52 >
  • quote:

Hocam banada aynısını dediler şimdi sonucu bekliyorum sizde mh' nin dönüşü kaç gün oldu

24 saat içinde aradılar

Sağol hocam

Hocam kendi telimden babamın numarasını bipten hesap açtım sürpriz nokta yaptım ve harita çıktı sorun bende değil turkcellde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 7 Temmuz 2018; 21:5:43 >
  • quote:

Hocam kendi telimden babamın numarasını bipten hesap açtım sürpriz nokta yaptım ve harita çıktı sorun bende değil turkcellde

bende hiçbir telefonda açılmıyordu, bence senin telefonda zamanla açılır şimdilik ordan idare et

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: Derekk

Hocam geçti 1 ay ya gene tık yok hep aynı :/

bip uygulamasında profilden hesabımı sıfırlayın tekrar deneyin

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim işe yaradı ama bulunduğum şehirde hiç sürpriz nokta yok önceden bir sürü vardı ilçelere falan koymuşlar onlarda baya km var keşke sürpriz nokta koysalar günlük 10 tane :(

• iPhone kullananlar iTools 4 uygulamasını bilgisayara kurup konumu diledikleri gibi anlık değiştirebilir ve sürpriz noktaları toplayabilir. Az evvel denedim çalışıyor. Sancaktepe'de oturuyorum uygulamada Kadıköy seçtim BİP'i açtım ve Kadıköy olarak gördü. PC'de iTools'ta yaptığınız konum değişikliği telefonda BİP haritanız açıksa bile anında işliyor yani gerçek zamanlı olarak değişiyor. 3 nokta topladım günlük limitiniz doldu dedi. İsterseniz farklı il bile deneyebilirsiniz sorunsuzca çalışacaktır.

Uygulamanın linki:https://www.thinkskysoft.com/itools/

Uygulama 1 saatlik deneme sürümü halinde kuruluyor. Kurunca telefonu bilgisayara bağlayın, üstten Toolbox sekmesine girin ve ordan da Virtual Location'ı seçin. Sahte konumdan kurtulmak istediğinizde telefonu kapatıp açmanız yeterli oluyor.

BİP'te "Bulunduğunuz konumda sürpriz nokta yok" gibi uyarı yazısı gelirse yukarda daha evvel kullandığınız harita resmine tıklayın açılır.

Not: İhtiyacı olan kullansın diye paylaşıyorum. BAzı şahısların açgözlülüğünden ya da kötüye kullanımından beni sorumlu tutmayın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

iPhone kullananlar iTools 4 uygulamasını bilgisayara kurup konumu diledikleri gibi anlık değiştirebilir ve sürpriz noktaları toplayabilir. Az evvel denedim çalışıyor. Sancaktepe'de oturuyorum uygulamada Kadıköy seçtim BİP'i açtım ve Kadıköy olarak gördü. PC'de iTools'ta yaptığınız konum değişikliği telefonda BİP haritanız açıksa bile anında işliyor yani gerçek zamanlı olarak değişiyor. 3 nokta topladım günlük limitiniz doldu dedi. İsterseniz farklı il bile deneyebilirsiniz sorunsuzca çalışacaktır.

Uygulamanın linki:https://www.thinkskysoft.com/itools/

Uygulama 1 saatlik deneme sürümü halinde kuruluyor. Kurunca telefonu bilgisayara bağlayın, üstten Toolbox sekmesine girin ve ordan da Virtual Location'ı seçin. Sahte konumdan kurtulmak istediğinizde telefonu kapatıp açmanız yeterli oluyor.

BİP'te "Bulunduğunuz konumda sürpriz nokta yok" gibi uyarı yazısı gelirse yukarda daha evvel kullandığınız harita resmine tıklayın açılır.

Not: İhtiyacı olan kullansın diye paylaşıyorum. BAzı şahısların açgözlülüğünden ya da kötüye kullanımından beni sorumlu tutmayın lütfen.
    teşekkür ederım hocam,sistem çalısıyor fakat süreklı konum hatası verıyor normal kullanımda oldugu gıbı bunu aşmanın bı yolu varmı

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Konum hatasını hiç almadığım için çözümünü de bilmiyorum maalesef.

• Süpriz nokta da çalışmamı var dünden beri nokta gözükmüyor

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Ben bugün 250 dak 2gb günlük 2gb haftalık kazandım

4.vermedi 😀

Bu ayda 10 adet alabiliyoruz ya ay başında mı sıfırlanıyor yoksa kullanmaya başladığımız günden mi sayıyor

• Yeni yöntem var mi eskiler çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Ben bugün 250 dak 2gb günlük 2gb haftalık kazandım

4.vermedi 😀

Bu ayda 10 adet alabiliyoruz ya ay başında mı sıfırlanıyor yoksa kullanmaya başladığımız günden mi sayıyor
    Bende ilk kez şuan nokta yok diyor ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: BuI

Yeni yöntem var mi eskiler çalışmıyor
    Nasıl yani tam anlamadım
    Kuruttunuz noktaları 🤗

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Nasıl yani tam anlamadım

Cohannan hocamın paylaştığı bi yöntem vardı onunla alıyorduk ama artık olmuyor nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Kuruttunuz noktaları 🤗
    Yok hocam daha önce almadığım noktalar var ilçelerde vs

Ay konusunda nasıl oluyor peki 1 ay ne zaman doluyor bilgin var mı bu konuda

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.