Şimdi Ara

Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
882
Cevap
52
Favori
188.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone da pokemon go'ya benzer oyunu yapmıştı , ama o tam çingene uygulaması, 3-5 gün uğraşcanki anca saatlik 1 gb versin..
  • takip ettiğim için günlük 1gb verdide harita nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisikletli

Aldık bir şeyler eyvallah, 5 taneden sonra günlük hakkınız dolmuştur demeye başlıyor.
    Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler]

Ben de şimdi takip ettiğim için 1 gb aldım ama, oyna ya tıklayınca ne harita çıkıyor ne uyarı veriyor.

• Sarı noktalara mı gidicen,
  • uygulama gitti herhalde,tepki vermiyor artik :)
  • Üzgünüm, yakınlarında herahngi bir kampanya bulunmuyor .Lütfen daha sonra tekrar dene!
  • İdare eder.
  • Teşekkürler
  • takip ettim 1 gb verdi. locationfaker tweaki ile (iPhone jailbreak) 2 yeri gezdim(yatıyorum) birinde haftalık 5 gb diğerinde ise 1 saatlik bir şey verdi anlamadım mesaj aynen şöyle " sürpriz nokta kampanyasından kaznadığınız günlük 1 saat hediye?nizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle."

5-6 yer daha var ama hediyelerle upload yapıyorum bitsin onları da gezeceğim

edit. bug var sanırım aynı yerden yine 1000 dk Turkcell içi aldım. Kazan ibaresi silinmişti ama sarı nokta gitmeyince girdim tekrar kazan yazıyordu. ilk sarı nokta kaybolmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerArslann -- 5 Nisan 2018; 20:34:8 >
  • CanerArslann kullanıcısına yanıt
    Lokasyon neresi bizde oradan yapalim
  • androidde fake yemiyor
  • android te fake gps olmuyor alternatif bulan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysim47

android te fake gps olmuyor alternatif bulan var mı

Uygulamayı kaldırın. Daha sonra fake gps ile konum oluşturun. Uygulamayı bu şekilde kurun. Bakalım olacak mı. Olmazsa fake gps i durdurun. Mevcut konumda çakılı kalacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 5 Nisan 2018; 22:55:38 >
  • günlük 1 gb verdi ama kullanım önceliği olarak aylık paketimden sonraya koymuş Türkcell. aylık paket bitmeden bunu kullanamıyorum böyle saçma sistem mi olur ?
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    geliştirici seçeneklerinde mock location açık olduğu zaman anlıyor program, kapatın diyor.
  • En yakın noktaya minibüs ile gitmem gerekiyor.

Teşekkürler.
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    dediğinizi yapmaya çalıştım ama ya beceremedim ya da yemedi
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    Bu saçmalığı turkcelle sorunca sistem yapıyor diye geçiştiriyorlar
  • aynen. aradım zaten daha önce de başıma gelmişti haftalık paket satın almıştım önce aylıktan düşmüştü. Btk ya yazdım ordan da bişey çıkmadı. sistem böyle yapıyor diye bi açıklama mı olur ?
  • Hediyeleri nasıl topluyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.