Şimdi Ara

Turkcell Bip Ramazan Kampanyası ( İnternetiniz 2’ye Katlanıyor ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
6
Favori
8.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler Turkcell 25 gb internetim oldu bir anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türktelekom da 5555 e SAHUR yazıp gönderdim cevap şu

Turkcell Bip Ramazan Kampanyası ( İnternetiniz 2’ye Katlanıyor )

• Teşekkürler, faydalandık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şaka maka bip kullanmaya başlasak mı? WhatsApp ile ilgili çok şüphelerim var zaten

• helal olsun turkcel e, paketimin yenilenmesine 17 gün var. alsam da olur ama ihtiyacım yok. ama eşe dosta herkese yaptım bugün.
  • Teşekkürler işte sıcak fırsat

• Bu sefer zayıf olmuş 15 16 gb net almıştık geçen ramazanda

• haber veren arkadaşa çok teşekkürler. kampanya katılım tarihi en son 14 haziran diyor buna dikkat edin. benim fatura kesim tarihi ayın 10'u şimdi alabiliyorum aslında ama 10 hazirandan sonra alırsam bayramda şehir dışında daha çok işime yarayacak. şimdi alsamda bitiremem o yüzden sizde şartları okumadan hemen kullanmayın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

helal olsun turkcel e, paketimin yenilenmesine 17 gün var. alsam da olur ama ihtiyacım yok. ama eşe dosta herkese yaptım bugün.
    Alsanızda olur nasilsa 17 gün sonra paket yenilendiği zaman yeniden katlayacak kampanya dönemi boyunca her paket yenilenince hediyeyi veriyor yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

haber veren arkadaşa çok teşekkürler. kampanya katılım tarihi en son 14 haziran diyor buna dikkat edin. benim fatura kesim tarihi ayın 10'u şimdi alabiliyorum aslında ama 10 hazirandan sonra alırsam bayramda şehir dışında daha çok işime yarayacak. şimdi alsamda bitiremem o yüzden sizde şartları okumadan hemen kullanmayın derim
    Hocam kampanya dönemi boyunca her paket alista yenilenecek diyor ben faturasizim paket bitimine 2 gün kala yaptim hediye geldi 2 gün sonra paket yenilendi hediye yeniden geldi.Faturalida da aynidir sistem

• Teşekkürler 4 gb geldi. Herkese de yolladim.

Forum sağolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde aldık teşekkürler.
  • Günde kaç çağrı geliyor bu yönde çağrı merkezimize tahmin edemezsiniz 😊 Hepinizin almasına sevindim bi müşteri temsilcisi olarak 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Hocam kampanya dönemi boyunca her paket alista yenilenecek diyor ben faturasizim paket bitimine 2 gün kala yaptim hediye geldi 2 gün sonra paket yenilendi hediye yeniden geldi.Faturalida da aynidir sistem

Alıntıları Göster
    hocam ben göremedim her paket yenilenme ibaresini uygulamada mı yazıyor ? 10 haziran fatura kesim tarihim. hem şimdi hemde o tarihte verecekse kaymaklı ekmek kadayıfı olur ama 1 kere faydalanacaksak o hakkımı bayram için kullanmak isterim. şimdi nasıl olsa evde sınırsız fiber var pakette 8gb lifecell normalde yetiyor ama bayramda tatilde şehir dışında 8gb yetmeyebilir

• Her ne kadar turkcell pahalı operatör olsa da, böyle uygulamalarını seviyorum. Teşeklürler konu sahibine.

• quote:

hocam ben göremedim her paket yenilenme ibaresini uygulamada mı yazıyor ? 10 haziran fatura kesim tarihim. hem şimdi hemde o tarihte verecekse kaymaklı ekmek kadayıfı olur ama 1 kere faydalanacaksak o hakkımı bayram için kullanmak isterim. şimdi nasıl olsa evde sınırsız fiber var pakette 8gb lifecell normalde yetiyor ama bayramda tatilde şehir dışında 8gb yetmeyebilir

Alıntıları Göster
    Yaziyor hocam detaylarda.bende de yenilendi tekrardan 2.kez faturalida da olur gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Yaziyor hocam detaylarda.bende de yenilendi tekrardan 2.kez faturalida da olur gibi

Alıntıları Göster
    şimdi baktım Turkcell uygulamadan, faturalı şartları maalesef muallak hocam, bence riske girmeye gerek yok.

Turkcell Bip Ramazan Kampanyası ( İnternetiniz 2’ye Katlanıyor )

• quote:

şimdi baktım Turkcell uygulamadan, faturalı şartları maalesef muallak hocam, bence riske girmeye gerek yok.

Alıntıları Göster
    Aynen açık açık yazmamislar dediğiniz gibi

• Tşkler ikiye katladık 12gb oldu toplam

• 12x2 oldu teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.