Şimdi Ara

TURKCELL AYRINTILI FATURA TALEBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
12.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ay gelen ilk faturamdan sonra artık faturamın ayrıntılı gelme talebini verdim.Acab bunun için ne kadarlık bir ek ücret ödeyeceğim ? Bilgisi olan varmı ?

• 40 ykr civarında olması lazım yanılmıyorsam eğer.
    Önceden 25 kuruştu.
  • Babamın faturasına bakmıştım biaralar. 750 ykr idi. Ama emin değilim birazdan bilen bi arkadaş cvp verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

Babamın faturasına bakmıştım biaralar. 750 ykr idi. Ama emin değilim birazdan bilen bi arkadaş cvp verir

ne yaptın hocam sen ya...750ykr=7.5ytl...

benim vodafoneda 25ykr...turkcellde 50ykr falandır...
  • Sadece hangi numaraları aradığımımı gösteriyor.Diğer bilgi verdiği şeyler nelerdir acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dervişçimli

Sadece hangi numaraları aradığımımı gösteriyor.Diğer bilgi verdiği şeyler nelerdir acaba ?

Hangi numarayla ne kadar süre görüştüğünüzü, yolladığınız SMS ya da MMS gibi görüşme dışı hizmetleri vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

Babamın faturasına bakmıştım biaralar. 750 ykr idi. Ama emin değilim birazdan bilen bi arkadaş cvp verir

ne yaptın hocam sen ya...750ykr=7.5ytl...

benim vodafoneda 25ykr...turkcellde 50ykr falandır...

Yav anla işte sende 750 bin yazcaktım vazgeçtim 75 kuruş yazıyım dedim öle olmuş

75 ykr idi yani en son hatırladığım
  • arkadaşlar biri bana avea ve turkcell den ayrıntılı fatura istemesini soyleye bilirmi ama ACELE
  • ewt kdv,öiv dahil yaklaşık 75 kuruşa geliyor.
  • hort
  • Tüm vergiler dahil 68 krş.
  • bu servisi devre dışı bırakarak her hangi bir Turkcell extradan detayını 1 dk içerisinde yazılı olarak alabilirsin . yada adresine ücretsiz aps yada posta ile gelmesini isteyebilirsin.
  • Geçen hafta numaramı turkcelle taşıdım ve az önce online işlemlerden e-posta ile fatura talebinde bulundum ve orada bir kutu var idi. Ayrıntılı fatura talebi diye.

Onu da seçtim ve o da mail ile gelecekmiş. Bunun ücreti var mı? Var ise şuanda ne kadar? Online kısımda bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Geçen hafta numaramı turkcelle taşıdım ve az önce online işlemlerden e-posta ile fatura talebinde bulundum ve orada bir kutu var idi. Ayrıntılı fatura talebi diye.

Onu da seçtim ve o da mail ile gelecekmiş. Bunun ücreti var mı? Var ise şuanda ne kadar? Online kısımda bulamadım

OIM den görüntülemek ücretsiz onu biliyorum email ile detay ücretsizse bende alayım ya yazıcıdan çıkartırım:)
  • e-faturada detay ucretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

e-faturada detay ucretsiz.

saol fusem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.