Şimdi Ara

Turkcell ara ödeme nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell ara ödeme bugün son denilmiş hattım kapanacakmış ben 2 gün sonra ödersem ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://m.turkcell.com.tr/kurumsal/yardim/hattiniz/faturali/faturam-cikmadan-once-turkcell-benden-ara-odeme-isteyebilir-mi

Belki yardımcı olur umuduyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GENERALCELL kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler ama orayı ben de okudum. Sadece gerçek fatura kesim tarihine kadar ödemezsem ne olur onu tam anlayamadım. Hattın kapanması önemli değil ama ödediğim an geri açılması gerekir. Bir de bunlar kesin şimdi Turkcell bazında kredi notumu da düşürürler. Saçma sapan işler.

• KPossible kullanıcısına yanıt

Kredi notu türkcell bazında değil genel anlamda etkilenir.

Hat kapanınca şu an bilmediğim bir ücret ödeyerek açtırılır. Tabi aramaya kapanırsa. Durumunuz hattın tümden kapanması ise durum farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura kesim tarihinden önce geldiği için şaşırdım. İnsanlar faturaların verilen kesim tarihine göre plan yapıyor ama ara ödeme isteyeni ilk defa duydum. Neyse artık yarın gider öderim henüz kapanmadı.

• KPossible kullanıcısına yanıt
    Diyelim aylık faturanız 150 tl ama siz o ay kullanımı aştınız ve 280 tl ye yükselttiniz, Turkcell hemen ara fatura kesiyor, o faturayı ödemezseniz netinizi ve hattı giden aramalara kapatıyor, tabi ödemeyi yapınca tekrar açılıyor
    Turkcell in saçma sapan uygulamalarından biri işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bildiğim yeni alınan hatlarda olabiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.