Şimdi Ara

Turkcell 8 gb internet paketi 4 tl Uçuran 6 GB plus alanlara özel (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
44
Favori
26.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldıkları parayı , destekleri ensar vakfı na mı aktaracaklar ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkana.

Şimdi heryöne 500 dk paketini alsam 8gb ı alamama gibi bişey olabilir mi?

müşteri hizmetlerini aramanız en mantıklısı
  • Avea'ya ben geçtim zamanında hem ucuz hem interneti bol diye ama 3 ay dayanabildim. Hem MH si çok kötü hem de ciddi çekim problemleri var (bölgeden bölgeye değişiyor tabi). Vodafone da sorunsuz değil ama Avea'ya göre çok daha iyi. O yüzden 2 hattım var, birisi Turkcell diğeri Vodafone, birinde 3gb var diğerinde 10gb, al sana süper ikili.
  • Paketin yenilenme dönemlerinde çok dikkat etmek gerek. Otomatik yenilenmediği için tl niz gidebilir. Bunu önlemek için önce 8 gb paketini bir gün sonra da 2 gb paketini alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Evde adsl yok bende platinum var ama 100 tl her ay o yuzden daha uygun bi tarife bulmam lazim digdr hattim vodafone esnek s genc tarifesi

• Kadima kullanıcısına yanıt
    Tebrik ediyorum cidden çok zekice bir çözüm. Dün ikisini de aynı gün aldık ama yenilerken arada 1 gün bırakacağım bundan sonra.
  • Arkadaşlar çok yoğunum okuyamadım bütün yazılanı benim paket faturalı Kaçmaz 39 Paket tarfiesi var ben bundan yararlanabiliyormuyum?
  • Şartların uygunsa eve mutlaka fiber çektir arkadaşım, şiddetle tavsiye ederim. İnterneti sürekli ve yoğun kullanan için evde fiber olmazsa olmaz bence. Evde Superonline Fiber kullanıyorum 25mb hız var AKK siz, oldukça memnunum. Dışarıda da artık toplamda 13gb yeter de artar bile.
  • Tarifem genç tarife süper tarifeye nasıl geçebilirim? 532'yi aradım ama yapamadım

• 7 aylık turkcelliyim dün her yöne 500dk 2gb internet ve 1000 sms i 19 tl ye yaptım. Gencaverle mesajlaşarak...

• Turkcell faturalı kullanıyorum ayda 51.6 tl ödüyorum. Faturalıdan faturasıza geçiş yapıp Her Yöne 500 dk 25 TL'ye alabilir miyim? Birde fatura kesim tarihim 10 Nisan şimdi yaparsam faurayı 51.6 tl olarak mı öderim yoksa gün bazında mı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Şartların uygunsa eve mutlaka fiber çektir arkadaşım, şiddetle tavsiye ederim. İnterneti sürekli ve yoğun kullanan için evde fiber olmazsa olmaz bence. Evde Superonline Fiber kullanıyorum 25mb hız var AKK siz, oldukça memnunum. Dışarıda da artık toplamda 13gb yeter de artar bile.

Maalesef eski bir muhit fiber yok

• Bu fiyatlar ne kadar sürcek beyler bilgi varmı
    Türksele geçeriz 2-3 ay sonra 8 gb kampanyası biter kalırız ortada.varmı bilgisi olan

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam 13 gbı hangi hatta ve tarifede kullanıyosunuz acaba ve ne kadar ödüyosunuz

• Cengaver denen bi halta yaramayan servise sordum hattım sıkıntı çıkarırım diye adam böyle bir pakete böyle bir internet kampanyası yok dedi

• ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    2 hattın toplamında o kadar oluyor :) 10GB Turkcell işte bu konudaki kampanyadan, 3GB de Vodafone'dan geliyor.
  • Bu paketi sürekli alabiliyomuyuz ?

Oyleyse turkcell şartlarına göre baya uygun bir ücrete sahip

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Aldıkları parayı , destekleri ensar vakfı na mı aktaracaklar ki ?

bu benim de kafamı kurcalıyor
  • 5 liralık 10 gb internet ancak bağlanıyor. Karşıya dosya yükleyelim dedim 55 mb. Tam 3 saat süre verdi. Avea ile 25 dakikada yükledik. Ucuz etin yahnisinin suyu

• Biz de faturalıda 3gb internet,500dk, hiç kullanmadığım 1000sms e 39tl verelim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.