Şimdi Ara

TURKCELL 6 GB + 500 DK = 25 TL (Numara Taşımaya) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
10
Favori
6.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 yas altı

Diye basliga eklerseniz iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 yaş altı herhangi bi tc yaz gönder yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

25 yaş altı herhangi bi tc yaz gönder yeterli

Nereye yolluyoruz tcyi?

• GNC” boşluk “TC kimlik numaranı” 2222’ye kısa mesaj atarak başvurada bulunabilirsiniz

• Kadima kullanıcısına yanıt
    Sevgili kadima 5 ay 30 yükle elde kalan 5.5=25e de 6.ayında paket tanımlarsin. 6 aylık paket aylık 25e gelmiş olur.

• Eko 3 gb bu paketten daha iyi değil mi?

• Eko 3 GB paketini kullanıyorum 30 Tl yüklemeye 1 GB kampanyasindan faydalanabilir miyim?

• Turkcelle gectim geceli internet sıkıntım yok. Habire hediye yagdırıyo mubarekler.

• 2. sınıf öncelikli internet kullanmak isteyenler geçsin turkcell faturasıza.
    çarğrı merkezinde müşteri hizmetleri yok zaten.

platinuma ve kurumsala 1. sınıf muamele gösteriyorlar.
  • sarı kutu aylık 1 gb paketi mvar 1 yıl boyunca salla kazan falan gelen hediyeleri kullanamıyorum çünkü ana paketin bitmesini bekliyor.Durum böyle olunca bende ana paketi bitirmiyorum çünkü her hafta internet gelmiyor.Sonra internetsi zkalmak istemem
  • Yarın geçiş işlemim tamamlanacaktır. Sırasıyla neler yapmam lazım 6 GB için. Kafam karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

GNC” boşluk “TC kimlik numaranı” 2222’ye kısa mesaj atarak başvurada bulunabilirsiniz

Denedim talebiniz anlasilamamistir dedi. Yapabilen var mi ?

• tcreis kullanıcısına yanıt
    Turkcell hesabım'dan bilgilerinizi güncelleyince eğer 26 yaşından küçükseniz gnç kaydınız oluyor. Ben bu şekilde yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Turkcell hesabım'dan bilgilerinizi güncelleyince eğer 26 yaşından küçükseniz gnç kaydınız oluyor. Ben bu şekilde yapmıştım.

Bana ait degil TC , hat benim ve yaş sınırının ustundeyim. Bu sekilde yararlanabilen oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Bana ait degil TC , hat benim ve yaş sınırının ustundeyim. Bu sekilde yararlanabilen oldu mu ?

Sıkıntı olmaz, kaydınızı yaptığınız TC 26 yaşından küçük olmalı. Benim hesap sahibi 26 yaşından büyük olmasına rağmen kendime ait TC ile kayıt yapabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fruer

Yarın geçiş işlemim tamamlanacaktır. Sırasıyla neler yapmam lazım 6 GB için. Kafam karıştı.

Cavap verebilen yokmu?. Siralama nasıl? 25 yaş alti icin birinin tc mesajı, para yükleme, tarife mesajı, tavsiyw mesajı sıralama nasıl?

• matematiqci kullanıcısına yanıt
    Hocam msj ile bu sekilde kabul etmiyor. Bayiye gittim T.C , baba adi ve dogum tarihi gun ay yil seklinde istiyorlar.

• 93MFWX/P3WHPM/FHMR3T Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

• TAVSIYE KATILIM CKENCH yazıp 2200’a gönder

TAVSIYE KATILIM FWZ7CE yazıp 2200’a gönder

TAVSIYE KATILIM ATYEWT yazıp 2200’a gönder
    benim kodlar bunlar; geçecek olanlar kullanabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.