Şimdi Ara

turkcell 5i 1 yerde kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: firefoxx

geçmeyi düşüyordum ben de...

bugun baktığımda 50 mbit fiber paketlerin 25 e düştüğünü görüyorum.... :( yine kararsız kaldım.

Gerçekten saçmalamışlar.. Ben 10 gün kadar önce 99 TL'ye 50mbps 125Gb kota'lı paketi aldım ama şimdi adamlar 25mbps 50Gb kota'lı paketi 99 TL'ye veriyorlar.
    Tamam yoğun talep olmuş olabilir de bu kadar düşürmeyin bari..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasaabey

Ben muhteşem 3lu kampanyadan geçtim 5 i biryerdeye.hızım 25 mbps den 50ye çıktı. Akk 75te kaldı.4gb ve 500 dkyla birlikte 89 tl dediler. Bakalım inşallah bi fatura süprizi yaşamam. Yalnız turkcell tv den hiç memnun değilim. Kanal geçişleri olsun menüde gezme olsun çok ağır işliyor sende de öyle mi?

Nasıl geçtyiniz ben kaç kez aradım yok öyle şey dediler
  • etimonster kullanıcısına yanıt
    Turkcell hat kullanıyorsanız geçebilirsiniz. Ayrıca şunu deneyimledim, turkcell müşteri hizmetlerinde çalışan operatörlerin çoğu kampanyalardan habersiz. Bi kaç kez arayıp farklı operatörlerle konuşmayı deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçtiğimiz ay dan bu yana TV+ kullanıyorum ancak Huawei kutu oldukça yavaş hatta ses açıp kaparken bile geç tepki veriyor.Bugün arayıp Sagem 4K kutu talebinde bulundum bir sefere mahsus damga vergisi 10TL faturaya yansıyacağını söyledirler. Bakalım umarım daha hızlı çalışan bir cihazdır.Onun dışında görüntü kalitesi harika ve kanal sayısı oldukça yeterli Digiturk katarlı olduktan sonra en iyi seçenek bu bence
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Merhaba,bende de huawei cihaz var, 4k lı kampanya veya 5 i bir yerde için sadece veriyoruz dedi aboneliğe gelen adamlar,sizin abonelik kapsamı ne ve nereyi arayıp aldınız sagem kutuyu,ayrıca aylık kutu kirası yok değilmi? Teşekkürler
  • Benide aradılar.25 mbps 75 olan paketi kullanıyorum. 60 lira ödüyorum.

50 mbps 100 gb +tablet +tv plus giriş paketini bana 79,90'a sundular.İçine aile paketi eklenseydi belki alabilirdim ama böyle çok yetersiz kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calıgula -- 9 Mart 2017; 11:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Merhaba,bende de huawei cihaz var, 4k lı kampanya veya 5 i bir yerde için sadece veriyoruz dedi aboneliğe gelen adamlar,sizin abonelik kapsamı ne ve nereyi arayıp aldınız sagem kutuyu,ayrıca aylık kutu kirası yok değilmi? Teşekkürler

Merhaba ben de 5'i bir yerde kampanyasına dahilim , sadece bir defaya mahsus damga vergisi alınacağı söylendi bana 10TL sanırım , Huwawei ile arada dağlar kadar fark var iki cihaz arasında. Tekrar müş. hiz. ile iletişime geçip şansınızı deneyin derim.
  • Turbo 4 GB 4GB 500DK HY1000SMS
    25Mbps Limitsiz Fiber 50 GB AKK*
    ​​​TURKCELL TV + GİRİŞ PAKETİ
    99 TL​

En son baktıgımda bu paket 89 tl idi 99 tl ye çekmişler nasıl kampanya anlayışı var yaa bu turkcell de
  • 20 TL m bana kaldı.

Resmen kendi topuklarına sıkıyorlar
  • Arkadaşlar bugün bu pakete geçiş yaptım bimcellden.

İnternet paketim normalde 4gb ama Turkcell tv izlerken bu 4gbtan düşmüyor sanırım değil mi? Yani ek olarak turkcell tv için 1gb net daha verdiler ordan mı düşecek eğer turkcell tv izlersem?

• Geçen sene 4 ü 1 yerdeyse geçmiştim. Faturada bir şaşma yok. Tabii kullanımımdada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aralık ayında bu kampanya ya geçiş yaptım. Geçtiğim günden beri lanet okuyorum süperonline ve türkcelle. sistemsel sıkıntı olmuş, süperonline tarafında sözleşmem aktif hale getirilmiyor, bu sebeple fatura fazla geliyor. 3 aydır arayıp hergün durumu soruyorum, verdikleri cevap hızlandırma maili attık geri dönüş yapılacak beklemenizi rica ediyoruz diyorlar. başka da gelişen ve ilerleyen bir şey yok. inşallah siz de benim gibi bir süreçle karşılaşmazsınız
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Merhaba 4k cihazınızda hdmi çıkışı var ayrıca 3 renkli rca çıkışı da var mi yoksa sadece hdmi mi var

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.