Şimdi Ara

Turkcell, 5G'de dünya hız rekorunu kırdı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
22.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esenyurt'ta Turkcell kullanırken telefon çekmiyordu çoğu zaman. 2019 şubat-mart gibi sorun çıkmaya başladı. 4.5 çekiniyordu, 3g kullanırdım. Hız 6-7 mbit, işimi görüyordu. Vodafone taşıdım hattı, şebeke çekmesi iyi, ama internet berbat. Genelde 1 mbit in altındadır hızları. AVM de filan bazı yerlerde 10 mbite kadar hız çıkıyor. TT yi denemedim, ama taşıyacam hattı. Turkcelli şehir içinde gittiğim heryerde hızını test ediyordum. En yüksek 100 mbit e yakın hızlar gördüm, Şirinevler metro üst geçitte iyi hız var. Böyle 2 gbit filan bize ulaşamaz. 5 gelse bile 250-300 mbitleri görürsek iyi sayılır

• zaten bu tür hızları ilk gün testte gördünüz gördünüz bidaha rüyanızda anca :)
  • Kabul edin Turkcell bu işin en iyisi Telekom ve Vodafone hem çok yavaş bir çok yerde hemde çekmediği noktalar var hala üstelik İstanbul gibi metropol şehrinde. 4,5 g de gayet hızlı indirme yapıyor.

• Mesele hız testinde rekor kırmak değil asıl mesele ucuz fiyata kaliteli ve yüksek kotalı internet sağlayabilmek oda biraz sıkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar avrupada 20€ ya 100gb paket veriyor. bunun icinde sinirsiz sms/mms, sinirsiz konusma ister sabit ister cep, ayrica 100+ ulkenin sabit hatlarinida arayabiliyorsun tarifeye dahil. yurtdisina cikincada 25gb kullanim sunuyorlar, yine 20€nun icinde.

Hizmeti uygun fiyata vermedikten sonra ister 2gbps olsun ister 20gbps bir anlam ifade etmiyor. Goz boyamaktan fazlasi degil bu rakamlar.

• Fiyatlandırmada da pahalı olmada dünya rekoru kırıyorlar.

• Altında Porsche depoda beş on litre benzin

Bas gaza olabildiğince

• Bana yetiyor şükür...

Turkcell, 5G'de dünya hız rekorunu kırdı!

• Oooo tebrikler Türkcell. Kotayı 1 saniyede doldurmak için imkan sunuyorsun bize.

• Sahadaki gercek 5G ler uzerinde test etsinler. Kendi mekanlarindaki testler ticari kullanim/ son kullanici olan bizler icin hic bir anlam ifade etmiyor...
    Umarim Huawei altyapisi Turkiye'de kullanilmaz! ....

• Gidip geldiğim yerlerin %90'ında 40-50Mbps alıyorum Turkcell'le.. Herşeyde kasmadan donmadan etmeden cayır cayır açılıyor zaten.

5G benim için önemsiz. 2G, 3G, 4G'de zaten en iyi operatör, varsın 5G'si olmasın dicem de adamlar fena yardırıyor gibim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben buradaki arkadaşları anlamıyorum. Adam sınırsız mobil internet satarsa sabit internet altyapılarının kötü durumda olduğu ülkemizde kim evde internet bağlatır? Herkes açar telefonundan mobil interneti girer o zaman bu hızları görebilecek misiniz bakalım. Sizin dediğiniz gibi olsaydı 4.5G'de akşamları pingden sayfa açamazdınız. 2 GPBS hız 1 GB kota 25 TL diye kötü espriler yapmadan önce ölçüp tartalım lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Kabul edin Turkcell bu işin en iyisi Telekom ve Vodafone hem çok yavaş bir çok yerde hemde çekmediği noktalar var hala üstelik İstanbul gibi metropol şehrinde. 4,5 g de gayet hızlı indirme yapıyor.
    Tamam kabul ettim çok yavaş

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Tamam kabul ettim çok yavaş

Alıntıları Göster
    Yavasmi vodafone kullanan bir arkadaşıma 2 gündür ulaşamıyorum çekmiyor telefon çünkü bu akşam yanina gitmeyi planlıyorum

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    Kullanmasın paşam zorla kullandırtan mı var yahu serbest piyasa

• Kurulduğu yıldan 2019 a kadar turkcell kullandım. Evet tarifeleri hep pahalı idi. Bende buna kızıp 4-5 ay önce turktelekoma geçtim. Anladım ki pahalı ama gerçekten kaliteli hizmet veriyormuş turkcell.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Kullanmasın paşam zorla kullandırtan mı var yahu serbest piyasa
    TÜRKCELL e geç diyorum pahalı diyor bu türlü razı edemedim caddeye inince çekiyormuş ama evde çekmiyor 😁😋

• 7g olsane olur müşteriyi yolunacak kaz gördükden sonra

• türkcel sunar 5g li 3 GB kotalı 35 TL istersen 1 milyon hız ver ama kotan 3 GB 5gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 6 Ağustos 2019; 17:34:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.