Şimdi Ara

Turkcell 50gb Kotalı LifeCell Tarifeleri Duyurdu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulaşmamak lazım.Net üzeri konuşmak istiyorsan WhatsApp var.Bip üzeri daha önce denedim farklı cihaz ve numaralarla ya ses kesik kesik gelir yada arama kesilir.Bir esprisi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler twit atında belki işe yarar harbi boş olmuş bazı saflar atlamış bile Twit e baksanız gülersiniz halimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Bip uzerinden operator aramasi yapabilirsiniz bip sart degil yanimdaki tcell kullanana bio heryone dk geldi kullaniyordu olmasi sart degil

lifecell müşteri hizmetlerini aradım.
    Yapabilirsin dedi. Müşteri hizmetleri bir garip.

O halde telefon çekmeyen wifi çeken yerden arama yapabilirim demek bu.
    Acaba edge çeken yerlerde bip aramasının kalitesi nasıl.
    Uzunyolda vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

Sual 1

Her yöne 1000 dak ile görüşme sırasında bip hangi paketi kullanır 30gb özel paket mi,7gb kotayı mı.

Sual 2

Peki evde wifi üzerinden diğer operatörleri arasak her yöne 1000 dak mı düşer yoksa her yöne 100 dak. mı

Sual 3

Köyde Edge üzerinden nete girebildiğimizde ne kadar sağlıklı görüşme çıkar ortaya.

Kafama takıldı merak ettim cevapları bilen paylaşabilir mi.?

1. Bip internet paketinden yemiyor. 1000 Dakikadan yer.
    2. Bip ile yapacağın aramalarda wifi olsun hücresel veri olsun 1000 dakikadan düşer. Normal yaptığın aramalarda 100 dakikan var.
    3. Denemek lazım bende onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth

quote:

Sual 1

Her yöne 1000 dak ile görüşme sırasında bip hangi paketi kullanır 30gb özel paket mi,7gb kotayı mı.

Sual 2

Peki evde wifi üzerinden diğer operatörleri arasak her yöne 1000 dak mı düşer yoksa her yöne 100 dak. mı

Sual 3

Köyde Edge üzerinden nete girebildiğimizde ne kadar sağlıklı görüşme çıkar ortaya.

2. Bip ile yapacağın aramalarda wifi olsun hücresel veri olsun 1000 dakikadan düşer. Normal yaptığın aramalarda 100 dakikan var.

Peki bas bas aramaların bile internet üzerinden olduğunu söyleyen operatör nasıl olup internet kotasına dokunmadan bu aramayı gerçekleştirebiliyor.?

Ben 2 gün sonra Avea'ya Mnt başvurusu yapacağım.

Bunları tartışmamın sebebi lifecell'e geçecek kişilerin aklında soru işareti kalmaması içindir.

Sevgilerimle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fth F kullanıcısına yanıt
    Bende sordum aynı cevabı verdi acaba bipten aramada ses kalitesi nasıldır ses netmi kesilme oluyormu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fth

quote:

Sual 1

Sual 2

Sual 3

Peki bas bas aramaların bile internet üzerinden olduğunu söyleyen operatör nasıl olup internet kotasına dokunmadan bu aramayı gerçekleştirebiliyor.?

Ben 2 gün sonra Avea'ya Mnt başvurusu yapacağım.

Bunları tartışmamın sebebi lifecell'e geçecek kişilerin aklında soru işareti kalmaması içindir.

Sevgilerimle.

Vodafone spotify, facebook, whatsapp kullanırken nasıl kotadan götürmüyorsa.
    Bip de öyle götürmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Bende sordum aynı cevabı verdi acaba bipten aramada ses kalitesi nasıldır ses netmi kesilme oluyormu

Bip i kurdum. 2 dk sonra sildim.
    Saçma sapan bir uygulama.
    Lifecell de saçma. Telekoma taşıcam 1 ay. sonra vodafone a.
    Hangisinin internet hızını beğenirsem onda devam edicem.
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağol hocam

• Ben bu tarifeyi 1 hafta kadar kullandım, beğenmedim başka operatöre numaramı taşıyıp tekrar Turkcell!e Engel Tanımayanlar 5GB tarifesine geldim ama operatör ismi hala lifecell yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim.
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    Daha once kullandigindan cihazin biyerinde kalmisdir vende avea kullanip vodafone kullandim sonra turk telekom ismi olunca gecdim avea yazdi ama gecdi sebebi birazda teknik

• Benimki farklı, bana mesaj geldi. Operatör isminiz Lifecell olacak diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

Benimki farklı, bana mesaj geldi. Operatör isminiz Lifecell olacak diye.

Hocam IPTAL LIFECELL yaz 2222 gonder ben lifecell kullaniuorum bu sekikde iptal ettim simdi turkcell yaziyor

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş hocam web sitesinde gördüm. teşekkür ederim. nasıl memmnun musunuz lifecell’den

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

Öyleymiş hocam web sitesinde gördüm. teşekkür ederim. nasıl memmnun musunuz lifecell’den

valla benim beklentilerimi karsılıyor bip te su ana kadar sorun yasamadım konusma ve sms fazla kullanmadıgım için dk ve sms beni tatmin ediyor
  • herkes lifecell yazmasından şikayetçi bende de lifecell yazmıyor hala turkcell var ekranda :) telefonu kapa aç da yaptım iki kere yok değişmiyor.
  • Taahütüm dolduktan sonra bu paketi tavsiye etti çalışan. Burayı araştırmadan kabul etmiştim 100 dakika konuşma var (laf salatası içinde kaçmış). Bunu kullanırken de telefon çalmadan önce 10 saniye anons (lifecellden aramalarınızı şöyle yapın böyle yapın tarzı) sonrasında arama yapıyor .Ekstra 12 tl ile 250 dakika alabilyorsunuz ancak bu anons olayı canımı çok sıktı.15 yıldır türkcelliyim diye her pakete de geçirmiyor millete verilen fiyatların çok üzeirinde saçma sapan teklifler yaptılar. Ay sonunda güle güle türkcell diyeceğim lifecell yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarangoz

Bende 50 GB lifecell pro paketi var. 50Gb faturalı kota bittiğinde 196kbps oluyor. (bi bitmedi hem de 200Gb harcadım kanıtım var.) gece 2 den 8 e kadar yapılan harcamalar kotaya dahil olmuyor. Zaten indirmeleri ona göre yapıyorum

Misal 10 tane video indircem youtube dan jdownloader uygulaması var pc için. Atıyorum. Gece 2 de başlatıyorum ve yatıyorum. Sabah bilgisayarı açtığımda dosyalar inmiş oluyor. Uygulamanın en güzel özelliği indirme bittikten sonra pc kapatma özelliği var.

Sabah da internette dolaşıyorum video falan izliyorum. Online oyun falan oynuyorum. 75mbit ortalama 30-50 ping süresi ortalama. Mesela h1z1 de en yüksek ping 92 gördüm. 70-82 arası genelde.

Kablolu altyapıdan iyi şuan. Altyapı 16 mbit ama benim aldığım 75 civarları. Arasıra 100 lere çıkıyor. Ve her yerde internete girebilmem de cabası.

Ama fiyat 136 tl. Değer mi bilmem. 80-90 olsaydı keşke.

Bu superbox falan değil dimi

• Zarangoz kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz paket yıllık olarak 69₺, aylık olarak 89₺ yazıyor sitesinde siz nasıl 136₺ ödüyorsunuz?
  • Zarangoz kullanıcısına yanıt
    Bu paketi ilk defa görüyorum ama pahalı keşke portu olmayan bir akrabanızın vs. adresini vererek şu paketi alsaydınız herşey dahil 85₺ ye falan mal oluyor sanırım tam okuyamadım.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.