Şimdi Ara

Turkcell 500 dk 1000 sms 2 gb internet 25 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
6
Favori
7.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün çarşıda gezerken turkcell bayisinde afişte gördüm.

Numarasını taşıyan 25 yaş ve küçük hat sahiplerine ;

500 dk 1000 sms 2 gb internet 25 TL.
    500 dk 1000 sms 3 gb internet 39 TL.
    750 dk 1000 sms 3 gb internet 45 TL.

--------------Edit 03.01.2015-----------------------

Faturasız ve taahhütsüz paketlermiş.

------------------------------------------------------

İnternet kotası dolduğunda duracak şekilde ayarlayabileceklerini söylediler.

Bana sıcak fırsat gibi geldi. (Bayiye özel olabilir bilemiyorum)

Avea 4 gb internetli paketi 28 tl ye kullanıyordum yarın gidip bu tarifelerden birine geçeceğim.

Yer : Karabük

Bulunduğunuz bölgedeki turkcell bayilerine gidip sorun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 4 Ocak 2015; 1:56:28 >

• vadafone aynı tarife yine 25 tl ama turkcelle geçicem turkcell daha kaliteli, şuan hatta -6 tl var acaba geçebilirmiyim bilen varmı
  • Dogruysa direk gerim tabi yas siniri yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vardır bir kazığı türkcell in

• Herkes yararlanabiliyor mu?
    İstanbul'dayım.

• Ben de bugün geçtim tarife kontörlüde var. Yaş sınırı var, yeğenimi kullanıcı olarak tanımladım. Yanılmıyorsam bu paketle birlikte olacak;http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi?place=campaigns_category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysim47 -- 2 Ocak 2015; 20:07:11 >
  • 1 gb internet için 14 tl eklemişler vicdansızlar
  • En alt tarife iyide üstlerinin fiyatı pek hoş değil. 35 TL'ye 750 dk. ve 3 GB şeklinde olsaymış razı olurdum. Yoksa ilk paketi kullanıyorum aylardır.
  • Link yokmu ya?

• quote:

6 TL’ye 30 günlük 2 GB internet ve her yöne 1000 SMS alabilirsin. Paketindeki 2 GB internetin ücretlendirme periyodu 100 KB' dır
    interneti çabuk biter bunun. 100 kat hızlı biter hatta, türkcell hızında :D
  • Bir üç kağıt var mı ? Yoksa yarın kontratımı iptal edip avea 2 gb den buna geçeceğim. Avea bezdirdi beni.
  • Geçen gün beni de aradılar turkcellden.Yukarıdaki tarifelerden bahsettiler.Yalnız 25 yaş altı içinmiş.Soyadın aynı olması gerekmiyormuş.25 yaş altı herhangi birinin kimlik numarası ile oluyormuş.

• yaş sınırı varsa yine boşa ümitlendik o zaman zaten vardı bu tarife turkcellde ne anladım bu işten?

• Arkadaşlar geçen mayıs ayından beri kullanıyoruz bu kampanyayı biraz araştırırsanız ana konusu görebilirsiniz.
    Bir sıkıntı çıkmıyor hatta bayide çalışanlar kafa adamsa tc işini yani 25 yaş altını kendisi hallediyor olmadı birisinden bulursanız 25 yaş altı o da olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, arkadaşım 25Tl lik tarifeden kullanıyordu 2 ay boyunca 3.ayın başında gnctrkcelli olmadıgınız ıcın yapamıyorsunuz diye mesaj geldi fakat gnctrkcll li ... Ne beklıyorsunuz Turkcell

Avea da 23TL (kendim kullanıyorum 2gb 5000sms 500dk)
    Vodafone de aynısı 25TL

• quote:

Orijinalden alıntı: sftkgz

vadafone aynı tarife yine 25 tl ama turkcelle geçicem turkcell daha kaliteli, şuan hatta -6 tl var acaba geçebilirmiyim bilen varmı

geçince sıfırlanıyor yeni hattında 0 tl den başlıyon.
    ayrıca internet sitesinde self servis var ordan kontörleri - bakiyeye düşmemesinide ayarlayabilirsin

• 39 tllik olana geçtim hazır karttan faturaliya geçip 12 ay taahüt verdim akıllı fatura ile de aşım yapmamasını sağladım. 25 yaş alti için geçerli dedikleri gibi.
    Edit: Istanbulda geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 3 Ocak 2015; 0:00:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Merhaba ;

Bugün çarşıda gezerken turkcell bayisinde afişte gördüm.

Numara taşıyan faturalı hat sahiplerine ;

500 dk 1000 sms 2 gb internet 25 TL.
    500 dk 1000 sms 3 gb internet 39 TL.
    750 dk 1000 sms 3 gb internet 45 TL.

12 ay taahhüt şartı var.

İnternet kotası dolduğunda duracak şekilde ayarlayabileceklerini söylediler.

Bana sıcak fırsat gibi geldi. (Bayiye özel olabilir bilemiyorum)

Avea 4 gb internetli paketi 28 tl ye kullanıyordum yarın gidip bu tarifelerden birine geçeceğim.

Yer : Karabük

Bulunduğunuz bölgedeki turkcell bayilerine gidip sorun derim.

istanbulda bu fiyata bu tarifeleri hayatta vermezler, hele faturalı da imkansız.

Bu paraya bu tarifeye istanbulda geçtim diyen varsa söylesin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: HyPno55

Hocam, arkadaşım 25Tl lik tarifeden kullanıyordu 2 ay boyunca 3.ayın başında gnctrkcelli olmadıgınız ıcın yapamıyorsunuz diye mesaj geldi fakat gnctrkcll li ... Ne beklıyorsunuz Turkcell

Avea da 23TL (kendim kullanıyorum 2gb 5000sms 500dk)
    Vodafone de aynısı 25TL

Avea yı tavsiye ederim. Çok iyi

• Turkcellden uzak durun paketlerı kendı başlarına iptal ediyorlar bi deiptal şçin sms in atmışsınız diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.