Şimdi Ara

TURKCELL: 4 TL'ye 250 MB Ekonomik İnternet Paketi Fırsat Kampanyası!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
19.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hattımı türkcele taşıdım 100 mb bedava internet verdiler, bu 100 mb bitmek üzeriyken 250 mb paketi 4 tl alabilirmiyim.

Valla denemek lazım. Alabiliyorsan tadından yenmez

Bende normal ücretli 100 mb paketi vardı ve yarın yeni pakete geçecektim. Bugün son günüydü.

Geçtim bu 250 mb'a. Öbür paket iptal oldu ve bu geçerlilik kazandı. Çok iyi oldu. Bu ay internet 4 TL.

Öbür ay da; 3 ay boyunca 100 mb aylık 5 TL kampanyasına katılacağım. Daha ne olsun yahu.. Cepnet gibi sınırsız değil ama ucuza gelecek en azından.

1 senelik Vodafone cepnet maliyeti: 7.99 x 12 = 95.88 TL.

1 senelik Turkcell internet maliyeti: 0 TL (1 ay bedava idi) + 4 TL (1 aylık 250) + 15 TL (3 aylık) + (7 x 10) = 89 TL.

İşini bilirsen KAMPANYALAR SAYESİNDE Turkcell gerçekten birçok durumda Vodafone'dan daha ucuz.. daha az maliyetli..

geçen gün fırsat yazıp 2375 gönderdim gelen mesaj olumsuz,(hediye 100 mb paket sayılmıyormuş) mesajda internet paketim olmadığı için indirimli kullanılmıyormuş.
    @ SeTha arkadaşım sen işini bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 10 Kasım 2010; 12:48:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

hattımı türkcele taşıdım 100 mb bedava internet verdiler, bu 100 mb bitmek üzeriyken 250 mb paketi 4 tl alabilirmiyim.

Valla denemek lazım. Alabiliyorsan tadından yenmez

Bende normal ücretli 100 mb paketi vardı ve yarın yeni pakete geçecektim. Bugün son günüydü.

Geçtim bu 250 mb'a. Öbür paket iptal oldu ve bu geçerlilik kazandı. Çok iyi oldu. Bu ay internet 4 TL.

Öbür ay da; 3 ay boyunca 100 mb aylık 5 TL kampanyasına katılacağım. Daha ne olsun yahu.. Cepnet gibi sınırsız değil ama ucuza gelecek en azından.

1 senelik Vodafone cepnet maliyeti: 7.99 x 12 = 95.88 TL.

1 senelik Turkcell internet maliyeti: 0 TL (1 ay bedava idi) + 4 TL (1 aylık 250) + 15 TL (3 aylık) + (7 x 10) = 89 TL.

İşini bilirsen KAMPANYALAR SAYESİNDE Turkcell gerçekten birçok durumda Vodafone'dan daha ucuz.. daha az maliyetli..

Asla bu ifadeyi kabul etmem setha ben..

Hele hele Vodafone cepnet ile değil 100 mb, 250 mb lik paketleri bile karşılaştırmamız söz konusu olmaz..

Bilmiyorum kullandın mı ama CepNet ama Türkiyede GSM sektöründe CEPNET ismini kullanırken başına bir besmele getirmek gerekiyor..

İnanılmaz bişey bence..

Dün bankaya gittim. Beşiktaş Kasımpaşa maçını ofsayt golü muhabbeti dönüyor aramızda..Bir dk dedim aç youtubu seyret seyret dur. oradan gutinin penaltı kaçırısnı seyrettim.vsvsvs. Hemde edge hızıyla hiç sorun yok..

Evde griyorsun nete kimi zaman wifiden çekiyor kimi zaman vodafone'dan.. sorunsuz rahat rahat net alışkanlığını asla Turkcell yada Avea ile karşılaştırmayın bence..

• @s.volkan
    cepnet paketi mayıs ayından eylül ayına kadar kullandım 100 mb 3g'de 100 mb sonra 2g'de 220 kbps hızda kullandım fakat vodafon eylül ayında 2g'de yani edge'de hızı 96 kbps düşürdü resmen kağnı gibi internet hızı, bende cepnet paketi iptal ettim 27 ekimde hattı türkcele taşıdım, vodafon eski hızına dönerse vodafona geçerim, setha'nın dediği gibi türkcell mobil internet paketleri çok avantajlı bu günlerde...
  • Ben de sorunsuz ve rahat rahat kullanıyorum. Kullanım alışkanlıgım Vodafone Cep Net kullansam yine aynı olacak. Yani ben 80-120 mb arası kullanıyorum. Bu Vodafone ya da Turkcell kullanmam ile alakalı değil. Şu anda Turkcell kullanıyorum. Vodafone kullansam da aynı veriyi kullanacagım. Çünkü kendimi kasmıyorum. NE kadar kullanmak istiyorsam o kadar kullanıyorum ve bu kadar veri gidiyor.

Bu yüzden bu benim için gecerli.

NOT: Bilgisayardan, vb kullanmak istesem gerçekten cep net kullanırdım zaten. Ama işime şu anda böylesi daha fazla geliyor.

NOT2: Bu kullanım şekli ile Turkcell'in yıllık kullanım ücreti, Vodafone'dan az mı değil mi?
  • quote:

@s.volkan
    cepnet paketi mayıs ayından eylül ayına kadar kullandım 100 mb 3g'de 100 mb sonra 2g'de 220 kbps hızda kullandım fakat vodafon eylül ayında 2g'de yani edge'de hızı 96 kbps düşürdü resmen kağnı gibi internet hızı, bende cepnet paketi iptal ettim 27 ekimde hattı türkcele taşıdım, vodafon eski hızına dönerse vodafona geçerim, setha'nın dediği gibi türkcell mobil internet paketleri çok avantajlı bu günlerde...

Mobil siteler dışında ben çok yere girmiyorum ama hız konusunda bende bir sorun yok..

Hatta 100 mb ı geçince evde video testi yapayım Vodafone Edge (96 kbps) ile youtube videoları..

Tabi youtube kapanmazsa

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

@s.volkan

Mobil siteler dışında ben çok yere girmiyorum ama hız konusunda bende bir sorun yok..

Hatta 100 mb ı geçince evde video testi yapayım Vodafone Edge (96 kbps) ile youtube videoları..

Tabi youtube kapanmazsa

benim bulunduğum bölgede pingler çok yüksekti artı 96 kbps düşünce iyice cepnet göçtü.
    Youtube kapansada dns kodları var, kodu girince açılıyor.

• Operatörün DNS kodları değişiyormu ?

Bunu bilmiyordum açıkcası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    Operatörün DNS kodları değişiyormu ?

Bunu bilmiyordum açıkcası..

ben operatörlerde tek olan dns'yle açıyorum,(türkcell+vodafone) fakat wlanda işe yaramıyordu sağolsun arkadaşlar wlan için dns kodunu verince sorunsuz youtube seyrediyordum. Dns kodunu giriyorum mini 5. operada videoyu seçip realplayerde youtube'da istediğim videoyu seyrediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 10 Kasım 2010; 19:02:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.