Şimdi Ara

Turkcell 4.5G ile kullanıcıların data kullanımı yüzde 92 arttı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Ülkemiz mobil internet konusunda çok iyi durumda gerçekten. Yurdışına kıyasla verilen kotalar yüksek ve fiyatlar gayet güzel. Ben cok memnunum.

kotasız kullanıyor elelam.(tethering vs yapılamıyordoğal olarak)
    bizde hala 2gb gibi kotalar var.
  • Paket adını ya da linki iletir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sceptic

Paket adını ya da linki iletir misiniz?

Tabikide.Bimcell 16 TL lik pakethttp://www.bimcell.com.tr/Content/248/karma-paketler.aspx 2GB +600 dk var heryone ancak 20 tl ve ustu yukleyince +1GB ve 500 sms gelmekte.Turk Telekom altyapisini kullanmakta.Bimcelli olanlarla 43500 dk konusma

• diğer GSM mağdurları TURKCELL abonelerini kıskanıyor... yazık onlara...
  • Turkceldeki tüm müşteriler 2 birim internet kullanıyorsa turk telekomdaki tüm müşterilerin kullanımı 6 birimdir. En çok veren Turk telekom.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

diğer GSM mağdurları TURKCELL abonelerini kıskanıyor... yazık onlara...

neyini kıskanıcam rezilcell in. TT babamın şirketi değil ama daha ucuza hizmet alıyorum. kazıkcell in kapsamasında epey kötü.
  • tatar telekom sana çok yüksek maaş veriyor heralde... savunma şahane... hizmet kalitesi lov faturada lov... kalitede lov... düşük kalitenin markası TT...
  • Turkcell ve çok ucuzmuş yersen.

100 kb 1 tl --> 1 mb 10 tl standart ucretlendirmesini de kiyaslasaymis ya. Bir de utanmadan avrupayla karsilastirmislar. Onlardaki en kötu maas alan tl parasinin kac kati oluyormus onu da yazsalarmis ya. Anca kelime oyunlariyla milleti kandirirlar. Önce bayilerdeki elemanlarin sahtekarliklarina dur desinler.

• Faturasızdan faturalıya geçen için bu paket 24₺'ye uygun, Bimcell'e geçmeye değmeyecektir (trcell paketi söylüyorsunuz sanmıştım)

500DK, 3GB, 1000SMS (1 yıl 2GB hediyesi dahil)

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/kontrol-midi-paket?place=packages_category

• quote:

Orijinalden alıntı: sceptic

Faturasızdan faturalıya geçen için bu paket 24₺'ye uygun, Bimcell'e geçmeye değmeyecektir (trcell paketi söylüyorsunuz sanmıştım)

500DK, 3GB, 1000SMS (1 yıl 2GB hediyesi dahil)

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/kontrol-midi-paket?place=packages_category

Faturali kullanmadim ama bu tehlikeye de girilmez.Ben memnunum :)

• Paketlerin içerikleri hiç artmıyor ama

19tl ye 3-4 gb versede geçsek

• 45 TL ye turkcell 1000 dk 1000 sms 7gb internet. Ayrıca 1 gb bip, 5 gb dergilik, 5gb lifebox için internet var. Ve en önemlisi de fizy sınırsız, kotasız, istediğin kadar video izle mp3 dinle sınır yok.

Var mı arttıran?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.