Şimdi Ara

TURKCELL 3G İNTERNETTE DOWNLOAD SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TÜRKCELL 3G İNTERNET BAĞLANTISI KULLANIYORUM... ÖRNRĞİN 3.4 MB LIK BİR PROGRAMI dovload ederken 1.7 mb ta tıkanıyor... geri kalanı indirmiyor. 3-4 gündürlü 5-10 defa aynı programı indirdim, hep yarıda kalıyor. 3.4 mb lık programın ancak 1.7 mb iniyor , bunun sebebi ne olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superms -- 15 Ekim 2009; 23:49:05 >

• bugün ilkkez başıma geldi firefox'u cekmedim.. bir haltlar yapıyor anlaşılan Tcell
  • Aynı konuyu geçen hafta bende açmıştım çözüm bulunmadı ağustos ayında kotam 700 mb kadar artınca boşa gitmesin diye bişeyler indirdim eylül ayındada aynı şekilde kotam artıyordu 3 gün uğraştım bir türlü yolunu bulamadım indirmeye başladığında 1-2 saniye içinde hemen duruyor online tv vs izleyince normal yani hız mükemmel ama indirme de sorun oluyordu inşallah çözüm bulunurda rahat ederiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdc76

Aynı konuyu geçen hafta bende açmıştım çözüm bulunmadı ağustos ayında kotam 700 mb kadar artınca boşa gitmesin diye bişeyler indirdim eylül ayındada aynı şekilde kotam artıyordu 3 gün uğraştım bir türlü yolunu bulamadım indirmeye başladığında 1-2 saniye içinde hemen duruyor online tv vs izleyince normal yani hız mükemmel ama indirme de sorun oluyordu inşallah çözüm bulunurda rahat ederiz...

Herkeste aynı sorun var, online youtube seyrederkende belirli noktada takılıyor özellikle ayarlamışlar bence.
  • Orbit gibi downloader program kullan. Download 3g de anlik kesintilerden etkilenebiliyor.
  • orbit kurdum ve daha önce girdiğim bazı sitelere giremez oldum tekrar kaldırdım ayarı felan varsa tarif ederseniz sevinirim...
  • Problemin orbitten kaynaklandigini düsünmüyorum. Browserda site engelleme özelligi yok.
  • Tekrar deneyeyim birara ozaman youtube de takılıyor demişler ama bende takılmıyor sadece rapid vs indirmelerde diğer uptede direk ftp lerdede sorun yok...
  • aynı hata bendede veriyor. 7mpbs hızla bağlanıyorum türkcell 3g acaba diyorum windows7 de bi problem olabilir mi hayır ondada problem yok çünkü wireless ile bağlandığım bağlantılarda kesinti olmadı 200mb lık bir programı indirdim sorunsuzdu. acil yanıt bekliyorum lütfen yardım. 150 mb değerinde ki front pageyi indiremiyorum. yardım edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.