Şimdi Ara

Turkcell 3G Hızı Sadece Turkcell'de Reklamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu reklamı hazırlayanın kafasını çok merak ediyorum. Turkcell 3G hızı sadece Avea'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bulunduğum yerde avea 3g hızında Turkcelli dörde katlıyor.
  • Bayrampasada oturuyorum evimde avea ve vodafone 3g full cekio turkcell 3g evin onunde cekio arka odalarda cekmio. Avea 13 mbit turkcell 2mibti gecmio. Bence de turkcell 3g hizi sadece turkcellde :)

• Benim burda da en zayif turkcell cekiyor

Bu arada, fotofaki yer Harbiye'nin orasi degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 4 Mayıs 2014; 4:12:10 >
  • Turkcell çeker beyler. Avea gibi evde konuşmalarda kesilmeler ses dalgalanmaları gibi şeyler olmaz.

• Birinin evinde çekmiyor diye en kötü 3G onda olmaz merak etmeyin. 3G kapsaması en geniş olan operatör şu an Turkcell'de. Diğer operatörlere göre 7-8 milyon daha fazla insan 3G kapsamasında Turkcell'de. Elbetteki evinde çekmiyorsa başka operatörü kullanırsın da Türkiye'de 20 milyon hane var. Birinde turkcell yoksa diğer 3 hanede avea yoktur gibi düşünün. Bu da benim aldığım 3G hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican09turk -- 4 Mayıs 2014; 13:15:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de turkcell = avea > vodafone

• alican09turk kullanıcısına yanıt
    Hangi paketi kullanıyorsun hocam ? Kaç tl veriyosun?

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Hangi paketi kullanıyorsun hocam ? Kaç tl veriyosun?

Platinum ekstra internet 99 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea'yı Bilmem Yani Kullandım Ama İnternetinden Faydalanmadım. Ben Konya - Bozkır Ulupınar Köyünde Yaşıyorum Evim Avea Alıcısının Dibinde Ama Avea Bi Türlü Full Çekemiyorken İnternetini Hiç Kullanmadığıma Seviniyorum. Neyse Ki Taşındım. Ve Tam 32 Gün Vodafone Kullandım. Vodafone'a İnternet Kullanımlarım İçin Haftada 6TL Ödedim Ama Youtube'dan Film Bile İzleyemiyordum. Yani Youtube'a Bile Giremiyordum. Sonra İlk Operatörüm Olan Turkcell'e Geçtim. Şu An Hala Turkcell'iyim. Ve İnternet Kullanımlarım İçin Ayda 14.90TL Ödüyorum. Ve İstediğim An İstediğim Her Site'ye 3G Hızında Giriyorum. Turkcell'in Tam 35.000.000 Abonesi Var Ken Vodafone'un 19.500.000 Avea'ın 14.000.000 Abonesi Var Ben Uyduruk Bir Operatöre Para Öderim Diyorsan Avea Veya Vodefone'u Kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Davut420042

Avea'yı Bilmem Yani Kullandım Ama İnternetinden Faydalanmadım. Ben Konya - Bozkır Ulupınar Köyünde Yaşıyorum Evim Avea Alıcısının Dibinde Ama Avea Bi Türlü Full Çekemiyorken İnternetini Hiç Kullanmadığıma Seviniyorum. Neyse Ki Taşındım. Ve Tam 32 Gün Vodafone Kullandım. Vodafone'a İnternet Kullanımlarım İçin Haftada 6TL Ödedim Ama Youtube'dan Film Bile İzleyemiyordum. Yani Youtube'a Bile Giremiyordum. Sonra İlk Operatörüm Olan Turkcell'e Geçtim. Şu An Hala Turkcell'iyim. Ve İnternet Kullanımlarım İçin Ayda 14.90TL Ödüyorum. Ve İstediğim An İstediğim Her Site'ye 3G Hızında Giriyorum. Turkcell'in Tam 35.000.000 Abonesi Var Ken Vodafone'un 19.500.000 Avea'ın 14.000.000 Abonesi Var Ben Uyduruk Bir Operatöre Para Öderim Diyorsan Avea Veya Vodefone'u Kullan.

35.000.000
    19.500.000
    14.000.000
    +
    -----------
    68.500.000 Kişi hocam bu rakamların kaynağı neresi?Türkiye nüfusu 76milyon zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim yeni evde de Turkcell ve Avea'da 3G zayıf. Kopup kopup geliyor. Turkcellden kontratlı vınn'ımı kullanamıyorum bu yüzden. Vodafone ise full çekiyor. Sebebi de 300 metre altımızda kule tipi kocaman bir istasyonunun bulunması.
  • Hiçbir Operatör Sadece Türkiye'ye Hizmet Vermez. Yurt Dışında'da Hizmet Veriyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Davut420042

Hiçbir Operatör Sadece Türkiye'ye Hizmet Vermez. Yurt Dışında'da Hizmet Veriyolar.

Turkcell'in Almanya'da kendi baz istasyonlarıyla kurduğu operatörü var diye biliyorum.Aynı şekilde Azerbaycan'daki Azercell'de Turkcell'e ait.
    Vodafone ise dünya devi herkes biliyor.Çoğu ülkede varlar.
    Avea'nın başka ülkede operatörü var mı ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 7 Mayıs 2014; 12:41:02 >
  • Turkcell Almanya'da kendi baz istasyonlarını kurmuyor, Deutsche Telekom idi sanırım, onun altyapısını kullanıyor.
  • Avea'yı Bilmiyorum Avea Kendi Halinde Bir Operatör

• Zaten Avea Yakında Bitecek Facebook Sayfasına Baktım Herkes İsyanlarda 1 Kişiye Cevap Yazmış Değil! Her Geçen Gün Abone Kaybediyor. Ve Yakında Virgil Mobile Geliyor. Yeni Opera tör Ha Bu Arada BİMcell'de Avea'nın

• Ne alaka ? Avea size her gün mali durumunu mu bildiriyor ? Ayrıca Virgin Mobile sanal operatör olarak gelecek.
  • Ya Kardeşim Avea'nın Durumunu İnternet'ten Çok Takip Ediyorum. Sen Önce Virgil Mobile'in Açıklamasını Oku Öle Gel!

Ve Bana Sürekli Cevap Yazıp Durma. Şu Anda Site Kurmakla Meşgulüm Direk Yayınla!

• Yaş kaç ? "Virgil mobile" değil "Virgin Mobile".Ayrıca açıklamayı tam oku derim.Virgin mobile bulunduğu ülkelerde bile sanal operatör olarak hizmet veriyor.
    Hadi sana kıyak olsun açıklamayı arama :http://ekonomi.milliyet.com.tr/virgin-mobile-avea-ile-turkiye-ye/ekonomi/detay/1772509/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 7 Mayıs 2014; 16:13:37 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.