Şimdi Ara

TURKCELL YILLIK PAKETLER KAPANMIŞTIR. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.514
Cevap
181
Favori
289.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir şey donanımda ne kadar yayılırsa o kadar erken biter.

Bu pakete de hurra girilirse yarın 400 yapar 50gb derler ne olacak. Ne yapsalar gidiyor.

• zeroone kullanıcısına yanıt
    Şu yazımı okuyunuz ve yazıya like atmayı unutmayınız. ->https://forum.donanimhaber.com/akilli-paketler-serisi-3-gb-6-gb-10-gb-15-gb-20-gb-25-gb--145792599-136#151528974

9 TL'ye çok iyi gb'lar kazanabilirsiniz. 😉

Faturasızlarda haftalık 1 hak aylık 4 hak bedava oluyor. GCepte paketi almanıza bile gerek yok. Sadece uygulamayı indirin yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 21 Ocak 2022; 22:48:1 >
  • bu haberden sonra 3aylık 90tl vodafona müşteri kayar

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Onunda konusunu açtım,ziyaret edebilirsiniz.
  • Benim de hattim yakinda tasinmis olcak nasipse.

Goller cepte den baska GB kazanacagimiz neler var hocam turkcellde?

Vodafone da cark var nesela, tt de sil süpür gibi

• Jumaruu kullanıcısına yanıt

Sallakazan var ama verdiği internet genelde birkaç saatlik(1-3-6-12 saat gibi).

• Jumaruu kullanıcısına yanıt
    Salla kazan, Bizce, Gollercepte, Bip, Paycell
  • buna da zam gelmeden aldım. ayda 26 liraya tarife kalmadı çünkü.
  • Bip ten nasil kazanıyoruz acaba ?
  • mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt
    süpriz nokta, sorulari cevapla kazan tarzı uygulamalar mevcut.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz yıllık paketler tutacak bence, diğer operatörler de farkına varıp çıkaracaktır.

Hem operatörler için de mantıklı, peşin ödeme toplayıp aboneyi 1 yıl koşulsuz bağlamış oluyor..

Tüketici için de keza öyle, yok aylık paket bitti, devamı var mı, bu ay az çok kullandım vs...
  • Arkadaslar telekomdan turkcel faturasıza gectım. Paketı aldım. Fakat mh , 6 ayda bir 50 tl yukleyın vergi için dedı.

Sizce mantıksız degılmı? Aylık 4 kusur olan vergı yıllık 50 ye denk gelıyor. Nıcın 6 aylık dedı. Yardımcı olur musunuz?
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Bu pakette 12+3 ay olayı vardır muhtemelen. Ama bence biriksin ve eğer doğruysa 12. ay atın 50 TL ya da her ay 4 TL yüklersiniz öyle kesilir, Turkcell 4 TL yükleme limiti sunuyor artık.
  • Saolun hocam

• hocam 1 kere 4 yükleyince, 6 ay daha uzatmıyor ama hat kapanma süresini
  • evde turkcell çekmiyor aradım şuan planlanan yerde degilsiniz dedi internet te paylaştırmıyor turkcell benim için bitmiştir
  • İnternet Paylasimini Nasil Engelliyorki Çok Saçma ve Adaletsiz Bir Tavır Bu Saçmalık
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Dikkate almayın zaten mobil uygulamadan görünüyor vergi borcu ve ödemeleriniz.
  • nokia sx1 N kullanıcısına yanıt
    İnternet paylaşmayı açtığım an telefon dan da internet e girdirmiyor
    Kapsama alani/Sinyal alma sorunu yasadiginiz bolgeyi inceledik. Su an olumlu cevap veremiyoruz. Talebiniz, onumuzdeki donem planlarimiz dahilinde degerlendirilmek uzere kayit altina alinmistir.iyi günler dileriz. B002 9 mart da sözleşme bitiyor vodafone a geçeceğim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.