Şimdi Ara

Turkcell, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
5.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş sayfalarda tüm operatörlerin abone sayısı artışları vardı net değer btk verilerinden.
    Türkcell kan kaybetmeye devam ediyor.
  • 4hill kullanıcısına yanıt
    2017 son ceyrek verilerine gore telekom 19.6 milyon vodafone 22 milyon. Toplam 41.6 milyon eder. Turkcellin mobil superonline internet ve turkcell tv plus abone toplamı 36.4 milyon. Mobil abone sayisi baya zamandir iki hattin toplamından geride. Zamanla daha da dusecektir. Rakiplerin alt yapıya yatirim yapmasi lazim daha fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hill

quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Geçmiş sayfalarda tüm operatörlerin abone sayısı artışları vardı net değer btk verilerinden.
    Türkcell kan kaybetmeye devam ediyor.

hiç unutmam sene 2004,vodafone geliyor şöyle uçcak böyle kaçcak turkcell batcak derlerdi 14 sene geçmiş, iki operatörün toplamı bir turkcell etmiyor abone sayısında. aynen turkcell kan kaybediyor evet,. amerika batmış abi açıklamıyolarmış vaalla mı len kerata seni süper zeka.

Adam turkcell e kafayı bozmuş
    Vodafone + Türk Telekom = 43,26 Milyon
    Turkcell = 34,62 Milyon
    BTK son verileri 2017 3.çeyrek
    Turkcell, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı
    Abone sayıları
    Turkcell: 34,62 Milyon
    Vodafone: 24,09 Milyon
    Türk Telekom: 19,17 Milyon
    https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fSayfalar%2fPazar_Verileri%2f2017-Q3.pdf

• HakanG22 H kullanıcısına yanıt
    Bu bi de 3. Ceyrek verileri. Orda telekom 19.16 m diyo son ceyrekte 19.6 milyona cikti. Vodafone da artmistir. Fark her yil daha da azaliyor.

• Turkcell, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı

Şu vodafone un nesini savunuyorsunuz ey ölücüler

Sırf abone kazanmak adına, 50.000 tane anlaşma yapıp adeta bedavaya hizmet vereceklerine, biraz baz istasyonlarına yatırım yapsınlar. E sizin gibi ölücüler de, bulmuşlar böyle tarifeleri kaçırır mı hiç, sizin gibi ölücüler yüzünden Turkcell abone kaybediyor, ama hâlâ aslolan Turkcell'dir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 18 Şubat 2018; 18:10:22 >

• Turkcell köylü hattıdır. Vodafone dünya nın en değerli telekom markasıdır değeri 175 milyar dolardır

• Adam Yalan verilerle Turkcell'i savunuyor komik.
    Aynı Tl bazlı enflasyondan arındırılmamış büyüme açıkladıkları gibi.
    Ensar meselesinden Türkcell Süperonline İnternetimi iptal ettirdim.Turk.net'e geçtim akk yok gayet memnunum.
  • 450 milyonluk vergi borcunun 24 milyona düşeceğini sanmıyorum. Resmiyette 24 olsa bile çobanın cebine 200 milyon girmiştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sektör de çalıştığım için size şunu söylim. Turkcell den farklı operatöre geçen kişilerden çok fazlası belli bir sure sonra geri geliyor. bazen insanlar lanet olsun parasi pulu telefon çeksin parası çok olsun diyor özellikle merkezi yerlerde oturmayanlar. Şunu söylim ben 7 senedir bu sektörde ölçümler yapıyorum. 62 il gezdim. burda baz istasyonu sayısı vermem etik olmaz cunku 3 operatör için ölçümler yapıyorum. turkcellin yatırımı akla hayalr sığmaz size oyle soylim. ki ben 2 sene turktelekom için keşifler yaptım baz istasyonlari için montaj dosyaları hazırladım vs. Zaten cok büyük kurumsal firmalar bile Turkcell için bir ömür yeter sanırım. ayrica bende google earth de baz istasyonlari kmz dosyasi vardi Turkcell açınca google donardı hep

• quote:

Orijinalden alıntı: muron221

Turkcell köylü hattıdır. Vodafone dünya nın en değerli telekom markasıdır değeri 175 milyar dolardır

Ülkemize adam akıllı yatırım yapmadıktan sonra ne önemi var ki

• quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

quote:

Turkcell köylü hattıdır. Vodafone dünya nın en değerli telekom markasıdır değeri 175 milyar dolardır

Hangi köy burası ?

• Metin* kullanıcısına yanıt
    Abi, do dosyayı özelden atar mısın bana? Kimseye ses etmem vallahi, kişisel merak. :D
  • Hahaha köy mü? Vodafone ve köy?

• quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Abi, do dosyayı özelden atar mısın bana? Kimseye ses etmem vallahi, kişisel merak. :D

maalesef kardeşim:) iş sözleşmesi vallahi benim donuma kadar alırlar. gerçi burda en az 10 kişiye konumuna en yakin baz istasyonu hakkında bilgi vermiştim vs ama okadar

• Metin* kullanıcısına yanıt
    Etrafımdaki baz istasyonlarını öğrenmek sıkıntı değil, biliyorum çoğunun yerini, bacaları su depolarını da, merak ettim öyle. :D

Bir ara ben de düşünüyordum bu sinyal ölçüm kursları mı neydi o işlere yazılmayı falan ama iş güç varken uğraşılmaz onlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 18 Şubat 2018; 23:6:50 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

quote:

Hangi köy burası ?

İkinizin cevabı saçma olmuş birinizin hattı 1 cekıyor birinizinki full cekiyor ayriyetten 4.5 g için en az yatırımı vodafone yaptı en coğunuda turkcell ülkede yatırım yapmayan vodafoneyı senelerdir ülkede başı çeken turkcelle karşılaştırmak saçmalıktan başka bişey değil

• Turkiyeye hangi firma guzel hizmet veriyor turk telekommu

• Vergi verme öksüzün yetimin hakkını ye , bu milletin hakkını ye , kimsenin yanına kâr kalmaz elbet birgün çıkar

• madem en çok büyüyen ve kazanan firma oldu, o zaman niye vergi affı yapıldı ?
    cidden bilmediğim ,anlamadığım için soruyorum ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.