Şimdi Ara

Turkcell, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
5.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devlet sağolsun, enayi müşteriler sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

devlet sağolsun, enayi müşteriler sağolsun.

34m abone enayi, bi akıllı sizsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    evde turkcell'den baska operator cekse gececegim (ki denedim) ama yok maalesef el mecbur, adamlarin cekim kalitesi cok iyi.

vodafone denedim salondan ciktigin an iptal, tt denedim salonda bile zar zor cekiyor ama turkcell'de en arka odada bile 4.5g hiz alabiliyorum. tuzlu ama yapacak bir sey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

quote:

https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fSayfalar%2fPazar_Verileri%2f2017-Q3.pdf

Şekil 4-9 Mobil İşletmeci Bazında Toplam Abone Sayıları, Milyon

sence neden Türkcell'deki artış Vodafon ve hatta Avea'ya göre çok düşük.
    Birileri hesap kitap mı yapıyor , yoksa hala Ensar Vakfına sponsorluğa tepki devam mı ediyor ?

Yine Mobil Numara Taşıma grafiğinde de Türksel bir çeyrek hariç sürekli abone kaybediyor.

Şekil 4-11 MNT Kapsamında Mobil İşletmecilerin Net Gelen Abone Sayıları, Bin

quote:

Mobil numara taşınabilirliği (MNT) hizmeti ile 2017
    yılı üçüncü üç aylık dönemde Avea yaklaşık 3 bin abone, Vodafone yaklaşık 39 bin abone
    kazanırken, Turkcell ise yaklaşık 42 bin abone kaybetmiştir
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 17 Şubat 2018; 23:2:29 >

• Türkcell Finansman 4.2 milyar tl kredi vermiş, paraya bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche55

Bana da %95 vergi indirimi yapıp 450 milyonluk vergi borcumu 24 milyona düşürseler ben de ilk 100 operatör içinde hızlı büyürdüm herhalde.

Asgari ücretli adam ödemese vergisini hapse atarlar. 2milyar tl kar edemezse firma batçaktı herhalde. 1 milyar tl karda patron ölcekti herhalde aman diyelim.

• En$arcell :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

quote:

quote:

https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fSayfalar%2fPazar_Verileri%2f2017-Q3.pdf

Birileri hesap kitap mı yapıyor , yoksa hala Ensar Vakfına sponsorluğa tepki devam mı ediyor ?

Yine Mobil Numara Taşıma grafiğinde de Türksel bir çeyrek hariç sürekli abone kaybediyor.

quote:

yılı üçüncü üç aylık dönemde Avea yaklaşık 3 bin abone, Vodafone yaklaşık 39 bin abone
    .

Yok artık.

Aktif bir şekilde 4 senedir vodafone kullanıyorum. (Hala da aktif bir şekilde durur taahhütten dolayı) ama dogru düzgün arama yapıp, paramın karşılıgını alamadığım için ve ayrıca 6 senedir beni 3mb adsl internet ile sömüren ttnet'i kullanmadığım için kusura bakma.

Adamlar parasının karşılıgını veriyor mu, veriyor. Öyle ki verdiği bedavalardan kendi internetimi kullanmak nasip olmadı doğru düzgün.

Telekom, vodafone 30 liraya bilmem kaç gb internet verip, doğru düzgün kullandırtamıyorsa, müşteri hizmetlerini aradığında adam gibi sorunun çözülmüyorsa, neyleyim ben onu.

Bugün Turkcell 1m abone kaybeder yarın 2m abone kazanır. Turkcell her zaman kafadadır.

Turkcell ile diğer operatörlerin kalitesini karşılaştırmak bile başlı başına hakarettir.

Siz gidin 30 liraya 10gb kullanın arkadaşım, biz enayiyiz Turkcell i zengin etmek bizim işimiz değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

quote:

quote:

quote:

.

Her iki hattı (+ adsl) kullanan biri olarak tarifemi soyliyeyim fiyat karşılaştırmasını yap bakalım.

Vodafone red 20 + cihaz toplam 170 Tl fatura olması gerekirken en düşük ödediğim fatura 211 tl'dir.

Her hafta carktan maximum günlük 1gb gelir. (1 kere haftalık 4gb aldım)

Biraz abes olacak ama tt ilede örnek vereyim. 6 senedir 16mb pakete 81 tl verip 3mb den fazla hız alamıyorum.

Turkcell de ise platinum 35gb + fizy premium 170 tl ödüyorum.

Ayrica 12 ay boyunca +5gb bedavanın yanı sira, bu ay 22gb salla kazandan ve diger firsatlardan bedava internet geldi.

Bedavalariyla fazla fazla denk geliyor, hatta ucuz bile oluyordur. Rahat rahat internetimi kullanıp görüşmemi yapıyorum. En ufak sorunda direk çözüm buluyorum. Sözde vodafone red müşteri hizmetlerinde dakikalarca sıra bekliyorum. Bağlandığında da potansiyel operatör değiştirecek abone muamelesi görüyoruz.

Al buyur fiyat karşılaştrması. Performansa hiç girmeyelim zaten. Nerde o kazık, x2 x3 turkcell?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 18 Şubat 2018; 0:10:59 >

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Önceden Avea'lıydım. Şehirden uzaklaşır uzaklaşmaz 2G'ye inerdi. Hatta şehrin bazı yerlerinde de 2G çekerdi. 70 sin nüfuslu üniversitenin bazı yerlerinde internete zor girer bazı yerlerde hiç giremezdim.

Bir de arada köyüme gidiyorum. Köyümde Vodafone çekmiyor bile. Avea 2G ile anca giriyor. Forumda bu sayfayı açmak için tıkladıktan sonra 1 dakika falan beklemem gerekirdi.

Şimdi Turkcelliyim. Avea ve Vodafone'un çekmediği yerlerde de çekiyor. Bahsettiğim üniversitede de sorunsuz çekiyor. Avea'nın internete bağlandığı yerde iki üç kat hızlı bağlanıyor. Avea'nın 2G çektiği köyde 3G çekiyor ve 720P hatta 1080P video izleyebiliyorum. Hatta bu gün de köydeydim ve 2'si1'i izledim. Sonra Gençturkcell paketiyle verilen TV+'dan yine pakete dahil TV+ için olan 5 GB interneti kullanarak film izledim.

Fiyata gelirsek 40 TL ödüyorum. Ne aldığıma gelince 3 GB internet 750 dakika 1000 sms var. Ayrıca TV+, Fizy ve Lifebox pakete dahil. Olay bununla da bitmiyor. Turkcell nereden geldiğini bilmediğim bahar fırsatı vs. isimlerle 2 GB hediyeyi 1 senedir her ay veriyor. Her hafta Bip üzerinden "Kim 1 GB İster?" yarışmasıyla haftalık 1 GB kazanma şansı var. Bu hafta oradan da 1 GB kazandım. Bir de salla kazan var her hafta. Onda internet çıkacağı garanti değil ama bu hafta salla kazandan 3 GB internet verdi bana. Benim 3 GB paket bu şekilde 3+2+1+3=9 GB oluyor. Daha yarışmadan her hafta 1 GB olmak üzere 3 GB daha kazanabilirim. O hafta içinde bir gün yarışmayı kaybedersem öbür gün şansımı bir daha deneyebiliyorum da. Salla kazandan da internet gelebilir. Yani bayağı ucuza bile geliyor böyle.

• quote:

quote:

aynen öyle, sende onlardansın galiba
  • Neden mi kullaniyorlar? Adamlarin altyapisi mukemmel cunku. Ben de turk telekom hat var. Bir de turkcell hat var. Kullanma nedenim. Turk telekomun cekmedigi yerde acil bisey olursa arama yapmak icin. Sehir merkezinde hepsi ayni ama yazin karadenize gidiyorum. Tek hat var resmen. Sehir merkezi ve ilce merkezleri disinda 3g 4.5g kullanman imkansiz hatta gecen yaza kadar 3g olmayan ilceler vardi simdi 4.5g getirmisler hepsine. Koyde yaylada yollarda tunellerde ttnin 2g sinyali olmayan yerlerde 3g 4.5g hizmeti var ve bu sadece 1 2 yer degil. Karadenizin tamaminda. Sehir merkezinde de dar sokaklarin oldugu nufusun yogun oldugu yerlerde turkcell sorun yasatmiyor. Istanbulda ttnin 2g sinyalinin olmadigi bi ton yer var. Habiplerde opet var arnavutkoye giderken. Acik alan mazot alirken arama yapayim dedim sinyal yok. Acik alan. Silenin agvanin koyleri. Catalca tarafinda koyler. Gokturk civarinda koyler de turk telekomun sinyali yok. Sene 2018 oldu. Neden kullaniyosun o zaman dersen 28 liraya 21 gb kullaniyorum. Genellile istanbuldayim turkcelle 10 tl atiyorum 6 ay yetiyor bana. Salla kazan su bu derken ihtiyac olmuyor yuklemeye. Acil durumlarda 1 defa olsun cekmedigini gormedim turkcellin. Cok isimi gordu. Turk telekom evinde isinde koyunde cekiyosa kullan ama turkcell kullananlarin cok gecerli sebepleri var. Bence gayet normal. Saygilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

Ne zaman turkcell ile ilgili bir haber görsem bu geliyor aklıma.

Turkcell, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı

benimde bu geliyor
    https://twitter.com/OsmanKonak_/status/964063633864052736

• Türk Telekom önce normal yatırım yapsın da fiberi sonra düşünürüz.

2018 Türkiye'sinde port yetersizliği sebebiyle internet hizmeti alamıyorum. Lokasyon: İstanbul'un göbeği olmasa da göbeğine yakın yerlerinden, merkezi sayılabilecek bir yerde oturuyorum. Nüfus yoğun ve yerleşim yeri çok yeni oluşan yerlerden değil, iyi kötü bayağıdır var.

Turkcell'i fiyat politikası bakımından eleştirebilsek de adamlarla yolda kalmıyoruz en azından. Bayağı yerde sinyal kalitesi gayet iyi seviyede. Bir telefon Turkcell hattı bir de Wi-Fi modem ile Turkcell hattım ile iki fatura ödüyorum kendilerine; çok da para ödüyorum maalesef ama en azından sorunsuz kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 18 Şubat 2018; 1:39:25 >
  • Ensar Vakfi'na destek veren sapik ve kazik operator degil mi bu? Nasil bir toplumsunuz ki boyle sapiklara destek veriyorsunuz anlamak mumkun degil.

Bir de Aile Bakani'nin dedigi guzel bir laf var "Bir kerecikten bir sey olmaz". Hadi siz para vermeye ve sapik pedofilileri desteklemeye devam edin.
  • Binaniza 10 gbps kapasitesi olan fiber internet getirdik deyip 50 gb kotali kotasi bitince duran özellikle belirteyim hızı düşen değil direk İnterneti duran paketler satıyorlar. Millet de paşa paşa alıyor. Fiber olunca kotalı da olsa sorun olmuyor demek ki. Bizim millet seviyor fiberi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferq

quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

Ne zaman turkcell ile ilgili bir haber görsem bu geliyor aklıma.

benimde bu geliyorhttps://twitter.com/OsmanKonak_/status/964063633864052736

Hadi topla mahalleyi basalım turkcell ofisini?

Beni hiçbir şekilde ilgilendirmez. Ben aldığım hizmeti sorgularım.

Ben burada aynı anda 3 firmayıda kullanan biri olarak kime ne ödediğimi, memnuniyetsizliklerimi vs bildiriyorum ama sen kalkıpta Ensar bilmem ne diyorsun.

Hadi kardeşim, çirkinliğini başaka yere kus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 18 Şubat 2018; 4:42:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Ne olmasını bekliyordunuz, akp döneminde sadece para babaları servetine servet kattı. Türkcell, Koç, Sabancı, Cengiz, Albayrak, Bim, A101, vs vs

Gazoza ÖTV ödeyen gariban fakir ne yapabilirki.

Sorma gitsin. Garibanlarda halinden memnun.

• quote:

quote:

quote:

aynen öyle, sende onlardansın galiba

Her ay 25 tl'lik paketler yapıyorsun, kalite bulamıyorsun ama gelip burada millete enayi diyebiliyorsun PUHAHAHAHA.

Sen zaten kalite aramıyorsun ki, arasan bunu söylemezsin. Sen ucuz olsun da n'lursa olsunculardansın

Turktelekom kazıkçı firmasının 6 senedir doğru düzgün bi bağlantı hızı veremeyişinin ardından (ki halen kaç kişi fiber kullanabiliyor?) Turkcell vınn hizmeti'de alıyorum, 50 GB kota, aylık 83 TL para veriyorum. Git bak bakalım diğer firmalara, bu kaliteye, bu hizmete kaç para istiyorlar? :D

Asıl sizinkiler soyguncu.

Ben kadar mı vodafone'u, turktelekom'u zengin ettin de, gelip burada Turkcell kullandığım için bana/bize enayi diyebiliyorsun?

En iyi çekim gücü : Turkcell
    En iyi internet hızı : Turkcell
    En iyi müşteri hizmetleri : Turkcell
    En çok bedava dağıtan : Turkcell

Daha Allah'tan belanızı mı istiyorsunuz da, Turkcell'e bu kadar kin güdüyorsunuz?

Paran yetmiyorsa Turkcell kullanmaya, açık açık bunu söyle de bilelim. 10-15 TL fark'ın (ki bedavalarla katbekat fazlası çıkıyor) hesabını yapacak kadar iletişim konusuna önem vermiyorsan bu senin problemindir.

Asgari ücretli bir çalışanım ama yine de, kullanacaksam en iyisini kullanırım. Sizin gibi ölücülük yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 18 Şubat 2018; 7:9:46 >

• zaferq Z kullanıcısına yanıt
    Çirkinlik böyle olayların örtbas edilmesi ve bu olayların yaşanmaması için yapısal bir düzenleme ve denetleme yapılmayan bir vakfa sponsor olmaktır bence.Sonuçta bu firma sponsorlukta özgür ise bizde ondan hizmet almamakta , açıklamalarını sorgulamakta özgürüz.

Kaliteye gelince bırakın bu algıyı , İstanbul'dayım , motosikletle tüm Trakya'yı gezdim , Sinop ,Kastamonu Bartın,Karabük,Muğla,Manisa vb şehirlere gittim yollarda sürekli mola veririm , haritaya vb bakarım en ufak bir eksiklik hissetmedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.