Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 299 TL karsiliginda, her yone 20000 dk, 20000 SMS, 80 GB, Dergilik uygulamasi uyeligi ve Dergilik'te gecerli 12 GB, BiP'te gecerli 60 GB, lifebox uyeligi ve lifebox'ta gecerli 60 GB, TV+ uyeligi ve TV+'ta gecerli 60 GB iceren Dev 80 GB paketiniz tanimlanmistir. Paketinizi 04.12.2022 11:13 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özket kullanıcısına yanıt

Ayda 9 TL'ye Şampiyon ek paket yada Bordo ek paket alıp içindeki goller cepte her gole 100 mb haftalik 6 hak ayda 30 hak ile haftalık 2 GB ayda 8 GB gibi internet kazanabilirsiniz. Şuan bu taktik aldı başını gidiyor. Forumda 2-3 üye olarak bu taktigi 2 yıldır duyurduk tanıttık.

Goller Cepte aylık paket içeren bu 9 TL ek paketlere zam gelmesin diye dua ediyoruz bakalım. Zam gelmezse gerçekten çok avantajlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell rahat tarifedeyim şimdi bunu almak için faturasıza mi geçmem gerekiyor yoksa rahat tarifemi yenilemezsem buna geçebilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkoc38 -- 5 Aralık 2021; 10:14:35 >
  • 5 ay önce aldım gb bitti ne yapacağımı bilemedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • heyaler kullanıcısına yanıt
    Faturalı akıllı 20 gb geçin

• daha önce sorulmuş , hayır demislr ama bu paketi alınca 6 ay sonra hattın arama yapmaya açık kalmasi için TL yüklemek ya da olursa paket almak gerekecek sanırım, öyle değil mi

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Öyle olduğu söyleniyor evet hocam, kullanan arkadaşlarca teyitli. 10 lira atıp bi aylık goller cepte yapıp aynı zamanda 6-10 gb civarı bi aylık kazancınız olabilir boşa gitmez yüklemenizde aynı zamanda.

Bugün hattım açıldı ve paket yüklemeden önce 01 Haziran 2022 hattın aramaya kapanacağı tarihti, paketten sonra 01 Eylül 2022 oldu.

• Herkese merhaba turkcellde şuan tuşlu telefon ile kullanılabilecek sadece dakika olan en uygun paket hangisidir acaba

• melole123 M kullanıcısına yanıt

Kardeşim bu en uygun ve 32 TL ama konuda da geçtigi gibi internet kullanmasan da DEV80 aylik 25 e geliyor en uygunu şuan tüm operatorler dahil Dev80 .

25 GB'a hiç internet içermeyen paket bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 5 Aralık 2021; 19:31:28 >
  • heyaler kullanıcısına yanıt

Şuan tekrar alamıyor musunuz? 12 ay içinde 2. kez almaya izin vermiyor mu?

2. kez alsanız 6.6 gb x 2 = 13 GB 50 TL'ye gelmiş oluyor ve zaten turkcellde 10 GB paketler şuan 50 TL'den başlıyor. Zarar yok 2. kez alınca bence. Burada paket kötü değil,sizin kullanımınız fazla. Akıllı 20 yada GNC FIRSAT MEGA PLUS gibi paketler size uygun olabilir belki. Ayda 40 GB harcayana GNC FIRSAT MAX yada Fırsat 60 paketi uyar.

• Faturasıza geçişim dün tamamlandı. 35 TL karşılığında verdikleri GB ve dk var. 80gb paketini almak için mevcut haklarımın bitmesini beklesem mi, paketi pahalandırma veya sonlandırma durumu olur mu

• Dev80 de internet hızlı mi tükeniyor bana mı öyle geliyor?

• düş hekimi D kullanıcısına yanıt

ben de aynı düşündüm, faturalıdan geçiş yaptım. henüz geçiş tamamlanmadı. yükledikleri pakette geçerli 1 aylık haklar var. 10 aralık'ta zamlanacak diyorlar. kararsız kaldım.

• hocam peki 10 lirayı nasıl atabilirim? tl yükle kısmından girince minimum 40 tl yükletiyor şu anda

• Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TLbireysel.turktelekom.com.tr
    3 Aylık 20GB Paketi > Buyuklerimiz > Özel Programlar > Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/buyuklerimiz/sayfalar/3-aylik-20gb-paketi.aspx

türk telekomda böyle bir paket var ama 50 yaş üzerine mi özel orasını tam çıkaramadım. numara taşıyanlara özel 3 aylık 20gb 70 tl

• Arkadaslar bu paketi yapinca eski paketim otomatikman iptal olur dimi onu iptal edemedimde

• Bence fiyatı iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

evet fena değil paket ama Turk Telekomda faturasız bu paketlerde 12 ay boyunca fiyat garantisi yok. TT'nin Turkcell'e göre en kötü taraflarından biri bir pakete üye oldugunda 12 ay dolmadan zam yapıp yansıtması.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.