Şimdi Ara

Turkcell 1GB İnternet 19TL! + Güncel cepten internet paketleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
27.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

avea 1 gb 9 lira diye biliyordum ama tokatta kampüste 3g ye geçmiyordu bile avea yı kapattım ben de.turkcell 250 mb yetecek gibi bana.o bile 3g de 2-3 diş çekiyor tokatın çekim gücü çok kütü.benim evde turkcell edge de kalıyor 3g ye geçmiyor bile giriş kat

9 lira idi yeni zam geldi,1 ay ya olmustur ya olmamistir
  • iPad'de 3 aydır 8GB 39 TL paketini kullanıyorum. (turkcell)(kampanya 3 aylıktı)
    Son günüm 13 ocak. 8GB tam yetiyordu. Bakalım bu ay ne alacağız.
    Avea'nın taraftar paketleri vardı. Avea'nın sitesinde son katılım 31 aralık 2011 diyor. Acaba abone alımı yapıyorlarmı hala. 8GB 29 TL / 12 AY diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 7 Ocak 2012; 18:04:13 >
  • Bir eklemede ben yapayım : Turkcellden her yöne 5000 sms paketini alırsanız ( 12TL) yanında aylık 100MB internet hediye ediyor bence bu kampanyada gayet iyi.
  • 3 aydır kullaniyorum Turkcell 1 gb 19 tl den.. Gayet memnunum 3 ay kaldı bakalim sonra napicam kontratli 1 gb ip4 var yetmiyodu 1 gb.. Ne guzel devrik yazdim hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

Bir eklemede ben yapayım : Turkcellden her yöne 5000 sms paketini alırsanız ( 12TL) yanında aylık 100MB internet hediye ediyor bence bu kampanyada gayet iyi.

100MB yetmez be
  • Teşekkürler bilgilendirme için. Bende 250MB'den 1GB'ye geçtim.
  • aveanın 1000dk aveadan aveaya 1000sms her yone 1gb ınternet 19tl odaha iyi bulundugunuz semtte ıyı çekıyorsa onu alın
  • vodafone genc avantaj tarifesi olanlara ve freezonlu olanlara yukarıdaki vodafone paketleri yarı fiyata.Ben 500 mb kullanıyorum ki bana heryerde wifi oldugundan yetiyorda artıyor bile
    9.5 Tl veriyorum aylık.

1 gb 15tl nasıl ama?bana göre yine pahalı ama sizin uygun fiyat dediğiniz türkcell e göre uygun.

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

aveanın 1000dk aveadan aveaya 1000sms her yone 1gb ınternet 19tl odaha iyi bulundugunuz semtte ıyı çekıyorsa onu alın

başka operatörden aveaya geçince o tarife

heryone 1000dk 1000sms 1 gb internet 19 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 7 Ocak 2012; 23:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

aveanın 1000dk aveadan aveaya 1000sms her yone 1gb ınternet 19tl odaha iyi bulundugunuz semtte ıyı çekıyorsa onu alın

Kesinlikle ;)

1gb bitmiyor bile yahu :) Ben daha yarılamadım bile :)
  • ben bunu sormuştum turkcelle. işin güzel tarafı taahhüt yok ilk 6ay kullanın sonra kapatın
  • Niye bu kadar pahalı bu internet paketleri yahu, sürümden kazanmak nedir bilmiyor mu operatörler?
  • Tavsiye edilen diğer paketleri de ilk mesaja ekledim
  • şu an avea 1gb paket için 29 tl ödüyorum, çağrı merkezi ile görüşmeden (2 saat beklemek beni deli ediyorda ) 14.5 tl ödemek için ne yapmam konusunda bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angurvadal

şu an avea 1gb paket için 29 tl ödüyorum, çağrı merkezi ile görüşmeden (2 saat beklemek beni deli ediyorda ) 14.5 tl ödemek için ne yapmam konusunda bilgisi olan var mı?

Dostum mevcut paketini iptal edeceksin, suresi bitene kadar kullanacaksin, sure bitince de 1GB yazıp 5555'e gondereceksin.
  • Avea listesinde hata var 1gb 29 tl şu an
  • Turkcell'de 100 MB internet paketi almak isteyenler dikkat etsin..

İphone kullanılan veriler kısmında

upload, ve download diye iki bölüm var ya.. Diyelim ki aylık 80 mb downloadınız var, upload 20 mb civarı falan olursa toplamda 100 mb ediyor ve kotanız doluyor..

AVEA'da o olay yok..Direk download'ada bakıyorlar..

Vodafone'u bilmiyorum..
  • Avea dada öyle olmadığına eminmisiniz, benim bildiğim onlarda da upload-download ikisi toplamı hesaplanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Avea dada öyle olmadığına eminmisiniz, benim bildiğim onlarda da upload-download ikisi toplamı hesaplanıyor.

Avea'da öyle bişey yok yahu.. Turkcell'de bir kere denedim, 20+80 MB'de kotam bitmişti..
    Avea'ya sorduğumda öyle bişey yok demişlerdi..
  • avea için 1 gb paketi doğru mu aradım sordum 29 tl dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

avea için 1 gb paketi doğru mu aradım sordum 29 tl dediler

quote:

Orijinalden alıntı: gekren

Avea listesinde hata var 1gb 29 tl şu an

Buradan faturasiz hatlar için'e tiklayip gorebilirsiniz. Faturali hatlar icin 29, faturasiz hatlar icin 14,5 TL

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.