Şimdi Ara

Turkcell 1800 Dakika Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamu heryone 1200 dk kullaniyorum. Dakikalar yetmiyordu. Bilgi veren arkadasa tesekkur ederim. Boylece 1500dk oldu. Online islemlere girdim. 300 dk. bedavadan dk.larim dusmeye baslamis bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler katıldım hemen faliyete gecti
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubelyagyu

Kamu heryone 1200 dk kullaniyorum. Dakikalar yetmiyordu. Bilgi veren arkadasa tesekkur ederim. Boylece 1500dk oldu. Online islemlere girdim. 300 dk. bedavadan dk.larim dusmeye baslamis bile.

kamu 1200 var mı.. turkcell 1000 e düşürmedi mi onu.
  • Dikkat her ay verilecek 300 dak. sadece Turkcell aramalarında geçerli.

@xweser; evet 1000 dak. düştü ama bahar dönemi cihaz kampanyasına katılanlar (turkcellden cihaz satın alanlar) 1200 dakikadan devam ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

benimde taahhütüm var 2ay önce verdim ve şimdi de bu kampanyaya katıldım sms gönderdim onaylandı.

online işlemlerden baktığımda hem cayma dakikalarımı, hem de bu kampanyanın dakikalarını görebiliyorum,

kampanyayı bildiren arkadaşa çok teşekkür ederim

Sizin tarifeniz cayma bedelli mi?Ben cayma bedellideyim 2 hattımlada mesaj gönderdim
    Mevcut tarifenizle bu kampanyaya katılamamaktasınız PAKETIM yazıp 2222 ye gönderin diye bi mesaj geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Dikkat her ay verilecek 300 dak. sadece Turkcell aramalarında geçerli.

@xweser; evet 1000 dak. düştü ama bahar dönemi cihaz kampanyasına katılanlar (turkcellden cihaz satın alanlar) 1200 dakikadan devam ediyorlar.

Anlaşılmıştır.

Bu arada vakit bulup gidemiyorum ama hattımı vodafone her yöne 1000 dakika = 30 TL tarifesine taşıyacağım. İstedikleri kadar yapsınlar. Çakallar baktılar müşteri kaybetmeye başladılar. Özellikle de kamu tarifesinde olanlardan. Bağlamanın yollarını arıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Dikkat her ay verilecek 300 dak. sadece Turkcell aramalarında geçerli.

Anlaşılmıştır.

Bu arada vakit bulup gidemiyorum ama hattımı vodafone her yöne 1000 dakika = 30 TL tarifesine taşıyacağım. İstedikleri kadar yapsınlar. Çakallar baktılar müşteri kaybetmeye başladılar. Özellikle de kamu tarifesinde olanlardan. Bağlamanın yollarını arıyorlar.

Bu dediğiniz hangi kampanya vodafone sitesinde göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Bu dediğiniz hangi kampanya vodafone sitesinde göremedim.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/1-TL-dakika-kampanyasi.php?default_id=bireysel-kampanyalar-faturali-1TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: crona

Ben numaramı turkcell e taşıyarak HaydiGel Küçük tarifesine ek olarak 12 ay boyunca hediye +300 dk hediye heryöne kampanyasına katıldım zaten. 4. fatura dönemine geçtim. Ayrı olarak bu kampanyaya da katılabilir miyim acaba ? 900 dk her yöne fena olmazdı hani

fırsat kampanyasından yani 12 ay taahhütlü fiyatlardan yararlananlar bu kampanyadan yararlanamıyor. ben öyle biliyorum.

yine de deneme amaçlı hediye yazıp 2222 ye yollayabilirsiniz. belki oluyordur.
  • haber veren arkadasa tesekkurler yararlanmaya basladım bile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

quote:

Orijinalden alıntı: crona

Ben numaramı turkcell e taşıyarak HaydiGel Küçük tarifesine ek olarak 12 ay boyunca hediye +300 dk hediye heryöne kampanyasına katıldım zaten. 4. fatura dönemine geçtim. Ayrı olarak bu kampanyaya da katılabilir miyim acaba ? 900 dk her yöne fena olmazdı hani

fırsat kampanyasından yani 12 ay taahhütlü fiyatlardan yararlananlar bu kampanyadan yararlanamıyor. ben öyle biliyorum.

yine de deneme amaçlı hediye yazıp 2222 ye yollayabilirsiniz. belki oluyordur.

Teşekkürler dostum. Hemen mesaj atıp denedim şöyle bir mesaj gedi;

"12 ay boyunca her yöne ek 300dk kazandığınız HaydGelKüçük Paket Fırsat Kampanyasından faydalanmaktasınız. Ayrı bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. İlginize teşekkür ederiz."

• cayma bedelliden 120 her yone
    Tarifemden 300dk her yöne
    Bu kampanyadan 300 dk turkcellilere
    telefon kampanyasından 3 ay her yone 100
    haftada 2 gun cumartesi-çarşamba Turkcellilerle bedava
    Efaturadan hergece9dan sabah9da Turkcellielre bedava sms

Turkcell 1800 Dakika Kampanyası

Hepsi toplamda 19 tl..
    Bedava yapman lazım turkcelll. yetmez bizlereee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 9 Eylül 2011; 17:03:04 >

• quote:

quote:

benimde taahhütüm var 2ay önce verdim ve şimdi de bu kampanyaya katıldım sms gönderdim onaylandı.

online işlemlerden baktığımda hem cayma dakikalarımı, hem de bu kampanyanın dakikalarını görebiliyorum,

Sizin tarifeniz cayma bedelli mi?Ben cayma bedellideyim 2 hattımlada mesaj gönderdim
    Mevcut tarifenizle bu kampanyaya katılamamaktasınız PAKETIM yazıp 2222 ye gönderin diye bi mesaj geldi.

120dk heryöne 12ay tahhütlü olan hocam

• quote:

quote:

quote:

Bende aynı tarifedeyim ama dediğim gibi bana gelen mesaj farklı.Benim 3. yılım acaba sizin yeni mi ondan olabilir mi? Sizin kaçıncı yıl.

• 1800 dk kampanyasına hazırkatımı faturalıya taşıyarak katıldım. sms attım kampanya başvurunuz alındı dedi. 5 saat oldu onay mesajı gelmedi :)
  • yaklaşık 8 yıldır turkcell faturalı hattım var ve hemen hemen aldığım zamandan beri kamu tarifesindeyim, hediye yazıp 2222 ye gönderdim gelen cevap :
    turkcell faturalıda geçirdiğiniz abonelik süresi 1 aydan kısa olduğu için bu tekliften faydalamamaktasınız. abonelik süresi 1 ayı geçtikten sonra tekrar başvurabilirsiniz
  • ayda 10 liraya

heryöne 100 dakika, 100 sms, 100 mb internet olan bir faturalı tarife olsa

10 yıl kullanma taahhüdü imzalayacak ben dahil 10 kişi bulurum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende aynı tarifedeyim ama dediğim gibi bana gelen mesaj farklı.Benim 3. yılım acaba sizin yeni mi ondan olabilir mi? Sizin kaçıncı yıl.

3ay oldu hocam

• ilk cıkan genc tarifeliyim 10dksi 12 kurus olan fakat bana gelmedi paketiniz gecerli degildir dedi
  • eski genc tarife kampanyadan faydalanamaz..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.