Şimdi Ara

Faturalı Turkcell 1000 dk 7 gb 1000 sms Konfor Süper Paket 45 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
13
Favori
35.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elliyedi

quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

red10'a geçmiştim baktım evde konuşmalar sıkıntılı, iş yerinde alt katlarda çekmiyor, 10 gün kaldım bıraktım.

10 gun icin ne kadar fatura cikardilar?

Ben hiç sormadım direk taşıdım. Daha fatura gelmedi.

3 gun icin 85 tl istiyor cekmiyor diyorum arastiracagiz diyor :) benim bildigim vodafone alir en kotusu vodafone bu konuda mecbur verecegiz sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende başvurdum bakalım. 30 lira hopi verecekmiş

• hazırkarta geçip, tekrar faturalıya dönsek olmuyor mu?
  • Türk Telekomdan bu tarifeye geçtim herşeyi ile çok memnunum ama sarı kutuda şartları sağladığım halde ek 500 puanlar yatmadı talep oluşturdum geri dönüş yapan olmadı. O canımı sıktı biraz

• Turk telekomdan biraz once aradilar. 8 gb lik, faturali olani 29 liraya gecirelim dediler. 12 ayda taahhut istiyor ayrica

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer paket için bimcelle 34 TL veriyorum hem de faturasız.
    Ama Turkcell ismiyle cezbediyor.
    Değecek kampanyalar var mı sizce? (sinema vb.)
  • Ben de 5 GB'lık pakete geçtim. Türk Telekom'da 4 GB'a 19 TL veriyordum ama iş yerinde 4 aydır eziyet çekiyordum çekmediği için. Kurtuldum sonunda.
  • Mevcut kaçmaz 39 tarife kullanıcısıyım melesef bu tarifeye geçemedim.Gencaver başka bi tarife önerdi ona geçtim iyimi yaptım bilmiyorum:S

1000 dk konuşma
    1000 sms
    10 gb internet (5gb akşam 22 sabah 6 arası)

49 lira
  • Arkadaşlar bende yeni hat başvurusu yaptım 30 hopi nasıl kazanılıyor bilgi verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli_limonata

Nihayet benim de dün olumlu sonuçlandı hocam, saolasın verdiğin bilgiler için :)
    Yoksa ben bıraktıydım peşini.

H4RuNN müşteri hizmetlerine sürekli baskı uygulayınca sonunda kazanıyorsun, arayıp üzerine basa basa internet üzerinden başvuru yaptığını belirt.
    Salla kazandan da ilk bir haftayı geçirmiş olman gerekiyor, sonrasında faydalanabiliyorsun.
    Ben 2 salla kazan dönemi kaçırdım bir hafta dolacak diye

Ugur A. ben konfor süper pakette fizy'i ücretsiz olarak kullanabiliyorum, bilgine

Baskı derken ne yaptınızda adamları bunalttınız :)
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    hocam bu işler böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

Mevcut kaçmaz 39 tarife kullanıcısıyım melesef bu tarifeye geçemedim.Gencaver başka bi tarife önerdi ona geçtim iyimi yaptım bilmiyorum:S

1000 dk konuşma
    1000 sms
    10 gb internet (5gb akşam 22 sabah 6 arası)

49 lira

Bu da +2GB veriyor hatırladığım kadarıyla

Geçtiğiniz paket bence daha güzel

• quote:

Evet hala hopi kampanyası devam ediyor, yatırdılar.
    Fatura konusunda da uğraşmaktan sıkıldım diye bıraktım peşini.

Bu hopi nasıl yükleniyor.

Bana hat yeni geldi daha şimdi kullanmaya başladım

bu arada 7gb internet nasıl oluyor onu anlamadım 5 gb gözüküyor.
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    İnternet biter zaten ama dakikayı devretselermiş iyiymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Hopi programını indirip direk o telefon numarasıyla kayıt olduğunuzda yükleniyor.
    Bu arada morhipo ve boynerlerde yine yüzde 25 avantajlı kullanılabiliyor sanırım hopiler, buda küçük ipucu olsun :D
    İnternet konusunda da pakette 5gb oluyor evet, haydi gel kampanyasından da 2gb geliyor etti mi sana 7gb
    Bana numara taşımadan da 2gb geliyor; etti 9gb
    Geçen ayın bitmeyen paketinden de 1 gb eklendi etti 10gb
    Bide geçen hafta salla kazandan aylık 10gb kazandım bu ay filmler izliyorum 20 gbı hala bitiremedim
  • quote:

Hopi programını indirip direk o telefon numarasıyla kayıt olduğunuzda yükleniyor.
    Bu arada morhipo ve boynerlerde yine yüzde 25 avantajlı kullanılabiliyor sanırım hopiler, buda küçük ipucu olsun :D
    İnternet konusunda da pakette 5gb oluyor evet, haydi gel kampanyasından da 2gb geliyor etti mi sana 7gb
    Bana numara taşımadan da 2gb geliyor; etti 9gb
    Geçen ayın bitmeyen paketinden de 1 gb eklendi etti 10gb
    Bide geçen hafta salla kazandan aylık 10gb kazandım bu ay filmler izliyorum 20 gbı hala bitiremedim

O dediğiniz paketleri banada tanımlamışlar.numara taşımadım ama 2 gb te ordan var 9 gb internet güzel :D

Hopide yüklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇöÇan -- 14 Nisan 2017; 20:35:20 >

• Arkadaşlar bu pakete geçmeyi düşünüyorum ama aklıma takılan birşey var. Fizy ücretsiz sanırım evet ama kullanılan datalar paketten mi gidiyor? Mesela şarkı dinlerken kendi internetimizden mi yiyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kontpantelon

Şu anda hali hazırda kaçmaz 39 paketini kullanıyorum 39 tl ye 500 dk 3 gb 1000 sms paket içeriği . Dakika kısmında sıkıntı yok da internet işi tam yetmiyor , idareli kullanmaya çalışıyorum genelde . Bu tarife ilaç gibi gelir bana aslında ama bilemedim geçsem mi

34tl 750dk 5gb bin smse gec. Dusunme bile

Bu kampanya pahali. Hersey dahil 46.60 kurus benim dedigim paket 35.60kurus vergiler dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Arkadaşlar bu pakete geçmeyi düşünüyorum ama aklıma takılan birşey var. Fizy ücretsiz sanırım evet ama kullanılan datalar paketten mi gidiyor? Mesela şarkı dinlerken kendi internetimizden mi yiyoruz?

Hayir ucretsiz kendi paketinden gitmez. Ama sarkiyi indirirsen ayriyetten paketine ek ucret gelir. Sadece dinlemelik

• çok iyi paketmiş teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.