Şimdi Ara

Turkcel TV+ Lig tv 14.90 TL (iPhone - iPad kullanıcılarına) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
11.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SİMBA

Paket almanin bir puf noktasi varmi birturlu yapamadim..surekli isleminiz gerceklestirilemedi daha sonra tekrar deneyin uyarisi aliyorum..

Aynı sorun bende de var.Acaba ödemeyi direk girdiğimiz telefon numarasının faturasından mı alıyor? Çünkü benim üye olduğum numara kontörlü o yüzden olmuyor olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pardahun8

quote:

Orijinalden alıntı: SİMBA

Paket almanin bir puf noktasi varmi birturlu yapamadim..surekli isleminiz gerceklestirilemedi daha sonra tekrar deneyin uyarisi aliyorum..

Aynı sorun bende de var.Acaba ödemeyi direk girdiğimiz telefon numarasının faturasından mı alıyor? Çünkü benim üye olduğum numara kontörlü o yüzden olmuyor olabilir mi?

Benim hat faturali fakat sorun ayni hicbir paketi alamiyorum.
  • Merhqbalar size musadenizle birkac sorum olucak ilk once.digiturk paketi 14.90 icinde standart paketteki 42 kanalda varmi?ben kayseri merkezdeyim turkcell heryerde full vekiyor gorunyu kalitesi nedir telefonun ekranini full kapliyormu yoksa alttan usten yada yandan kesik siyah bantlarmi kapli?aylik 60 saatmis dun ogrendigime kadar sizce yeterlimi birde son sorum bende 4s ve ipad3 var ipad3un 3g si yok.turkcell hati vina takip data olarak kullansam ipadden girebilirmiyim yoksa ipadi unutayim sadece 4s demi kullanayim simdiden cok tesekkur ederim cevaplariniz icin iyiforumlar
  • Arkadaslar ligtv paketini satin aldim. Herhangi bir ligtv kanalini seciyorum o anda yayinlanan seyi asagida sari renkle gosteriyor ancak ekranda lig tv kapsamindaki maclari mac saatinde izleuenilirsiniz yazisi cikip herhangi baska bir goruntu gelmiyor. Bu nedendir acaba? Mesela basketbol gundemi diye bir program var, ya da spor toro genclerbirligi maci var basinca ayni uyari cikiyor. Nedenini anladim. Bilgisi olan var mi acaba?
  • Son bir aydır standart paket ve Lig Tv spor paketi üyesiyim.Söyleyeceklerim söylendi belki ama ben yine de aktarayım.

- Sadece Lig Tv paketi satın alınamıyor ne yazık ki.Standart paket ile birlikte satın almak lazım ve bu şekilde satın alınca diğer tüm kanallar geliyor.En azından benim son satın alış zamanımda böyleydi (Yaklaşık 2 hafta önce)

- Aynı kanalların hepsini bilgisayardan TV+ sitesine girerek de izleyebiliyoruz, fakat Lig TV'ye erişime izin verilmiyor bilgisayar üzerinden.Bu da Turkcell'in cihazı TV'ye bağlamaya karşı olduğunu gösterir.

- Turkcell 3G VINN kullanarak sakın bir şey izlemeyin, kotadan götürüyor çünkü.Henüz ayar çekememişler.(Müşteri Hizmetleri ile konuştum)

- iPhone, iPad cihazlarında maksimum 60 saat yayın izleme süresi geçerli değil.Bu tür cihazlarda 3G üzerinden süre sınırı olmadan ücretsiz yayın izleyebilirsiniz.(Apple ürünleri için Turkcell Müşteri Hizmetleri ile konuştum)

- Bazen yoğunluktan dolayı programa login olamıyorsunuz.Bunun için de Müşteri Hizmetleri'nden bilgi edindim.Derbiler vb. çok ilgi gören yayınları izleyeceğiniz zaman yaklaşık 15-20 dakika önce programa giriş yapın dedi yetkili.İlla yayının açık olması gerekmiyormuş, internete bağlı şekilde kanal listesinde ve programın açık olması yeterliymiş.

- gnctrkcll üyelerine haftada bir adet istediği film hediye. (bunun için 1040'a gncfilm yazıp gönderin.Telefonunuza yollanan kod ile istediğiniz filmi izleyin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fink Ployd -- 28 Nisan 2012; 1:23:48 >

• Standart paletim var Benim internet kotamdan Hala dusuyor izleyince.Deli olucam. Ona göre lig tv de alicam , musteri hizmetleri numarasi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir türlü paket satın alamadım.Şimdi Turkcell numaram ile siteden giriş yapıyorum ordan sonra paketi seçip satın al diyorum fakat ''işleminiz gerçekleştirilemedi,daha sonra tekrar deneyiniz.'' diye hata veriyor.Acaba ücreti direk faturaya yansıtıyorlar da bu yüzden sadece faturalı hatları mı kabul ediyor?

Bir de üye girişi yaptığım numara cep telefonumda kullandığım numara fakat ipad'imden izleyeceğim maçları.Bunun için farklı bir şey yapmam gerekli mi yoksa tv plus app ini indirince kendi telefon numaram ile giriş yapmam yeterli olacak mı izlemem için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezo87

Standart paletim var Benim internet kotamdan Hala dusuyor izleyince.Deli olucam. Ona göre lig tv de alicam , musteri hizmetleri numarasi nedir?

532'yi araman yeterli dostum
  • quote:

Bir türlü paket satın alamadım.Şimdi Turkcell numaram ile siteden giriş yapıyorum ordan sonra paketi seçip satın al diyorum fakat ''işleminiz gerçekleştirilemedi,daha sonra tekrar deneyiniz.'' diye hata veriyor.Acaba ücreti direk faturaya yansıtıyorlar da bu yüzden sadece faturalı hatları mı kabul ediyor?

Bir de üye girişi yaptığım numara cep telefonumda kullandığım numara fakat ipad'imden izleyeceğim maçları.Bunun için farklı bir şey yapmam gerekli mi yoksa tv plus app ini indirince kendi telefon numaram ile giriş yapmam yeterli olacak mı izlemem için?

Eğer faturasız hattınızda yeterli bakiye mevcut ise faturasız hat ile de satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Benim bildiğim kadarı ile üyelik alan numara sadece ücretsiz data aktarımı hakkına sahip oluyor ama bunu yine de müşteri hizmetlerine sormanızda yarar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

quote:

Bir türlü paket satın alamadım.Şimdi Turkcell numaram ile siteden giriş yapıyorum ordan sonra paketi seçip satın al diyorum fakat ''işleminiz gerçekleştirilemedi,daha sonra tekrar deneyiniz.'' diye hata veriyor.Acaba ücreti direk faturaya yansıtıyorlar da bu yüzden sadece faturalı hatları mı kabul ediyor?

Eğer faturasız hattınızda yeterli bakiye mevcut ise faturasız hat ile de satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Benim bildiğim kadarı ile üyelik alan numara sadece ücretsiz data aktarımı hakkına sahip oluyor ama bunu yine de müşteri hizmetlerine sormanızda yarar var.

Ücretsiz data aktarımı için iPad'de kullandığım data hattına üyeliği almamda yarar var o zaman.Fakat data hattına bakiye yüklemek mümkün değil diye biliyorum ben.Yani sadece internet paketi tanımlayamıyor muyuz data hattına?

• turkcell mobil tv ile her telefondan lig tv yi izleyebilirsiniz yanılmıyorsam oda 15 tl civarındaydı telefonunuzun iphone olması gerekmiyor eğer telefonunuzun tv çıkışı kablosu varsa televizyondan lig tvyi izleyebilirsiniz
  • Paket satin alamiyorum
  • Lig TV paketini satın aldım bugün. lig tv yi şimdilik bilmiyorum ama diğer kanalların görüntü kalitesi tatminkar ve hiç bir takılma, bekleme yok. tıkla, izlemeye başla hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: EudaimoniA

Lig TV paketini satın aldım bugün. lig tv yi şimdilik bilmiyorum ama diğer kanalların görüntü kalitesi tatminkar ve hiç bir takılma, bekleme yok. tıkla, izlemeye başla hemen

Hocam merhabalar sizi rahatsiz ediyorum ben en cok lig tv goruntu kaltesini merak ediyorum birkac arkadas kesinlikle bulasmayin demis lig tvye.izleyip degerlendirme sansiniz varmi ne kadar ucret verdiniz acaba lig tv alabilmek icin 5.90tl standart pakettemi almak lazim birde musteri hizmetleri forumdan ariyan arkadasa iphonelerde 60saat uygulamasi yok demis asli varmi acaba saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ücretsiz data aktarımı için iPad'de kullandığım data hattına üyeliği almamda yarar var o zaman.Fakat data hattına bakiye yüklemek mümkün değil diye biliyorum ben.Yani sadece internet paketi tanımlayamıyor muyuz data hattına?

Data aktarımı konusunda söylediklerimin kesin olmadığının tekrar altını çizerim dostum.Fakat ben böyle biliyorum, bu konuda en sağlıklı bilgiyi Müşteri Hizmetleri'nden edinebilirsin.

Fakat işi garantiye alman için iPad'de kullandığın hattan üyelik alırsan daha iyi olur. Hem iPad ile daha geniş bir ekrandan izleme avantajın olur Dediğiniz gibi data hattı faturalı bir hat olduğu için ücret, bir sonraki dönemin faturasına yansıtılacaktır.

Data hattının da bir dezavantajı, henüz data ücreti olarak kotadan yemesi (En azından kullandığım VINN modemin data hattı için bu geçerli). Hangi internet paketini alırsanız alın dayanacağını düşünmüyorum. Çünkü izlediğim bir maç için 550 - 900 MB arası bir data aktarımı söz konusu oluyor iPhone 4 için.

• quote:

Lig TV paketini satın aldım bugün. lig tv yi şimdilik bilmiyorum ama diğer kanalların görüntü kalitesi tatminkar ve hiç bir takılma, bekleme yok. tıkla, izlemeye başla hemen

Hayırlı olsun dostum Ben de çok memnunum, Lig TV için de görüntüsü kalitesi çok iyi bence. Tek sorun maçları hep yüksek inç'li televizyonlarda izlemeye alıştığımız için görüntünün ilk başta biraz ufak gelmesi ama sonradan da alışılıyor ona

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

quote:

Hocam merhabalar sizi rahatsiz ediyorum ben en cok lig tv goruntu kaltesini merak ediyorum birkac arkadas kesinlikle bulasmayin demis lig tvye.izleyip degerlendirme sansiniz varmi ne kadar ucret verdiniz acaba lig tv alabilmek icin 5.90tl standart pakettemi almak lazim birde musteri hizmetleri forumdan ariyan arkadasa iphonelerde 60saat uygulamasi yok demis asli varmi acaba saygilar

Lig TV sadece maç saati açıldığı için daha test edemedim hocam, yarın 20:00 de deneyebileceğim bende merak ediyorum. yorumlara gelince en iyisi deneyip, öyle karar vermek çünkü appstoredan turkcell tv+ programını indirirken yorumların çoğu 1 yıldızdı ve kopma oluyor, donuyor, berbat görüntü (tabi görüntü kalitesi ortamın 3g kalitesine göre değişiyor) vs gibi yorumlar vardı ama 3 saattir açık ve en ufak sorun yok bende. 60 saat içinse net bir bilgim yok açıkcası ama turkcell tv+ programının yardım sekmesinde, paketin kullanım limiti aylık paket için 60 saat, limiti aşan kullanımlarda dakika başı 13 kuruştur yazıyor.

@Fink Ployd teşekkürler hocam. Dediğinz gibi ekran boyutundan dolayı maç sırasında belki bi alışma süresi olur ama 2. öğretim olduğumdan (ders saatleri 17:00-23:00) dolayı ders sırasında maç izlemenin keyfi paha biçilmez

• Yakın plan çekimlerde sorun yok yayınlarda. Ama sanıyorum kullandıkları sıkıştırma yönteminden kaynaklananan bir verimsizlik var. Maç yayını normalde uzaktan çekim olduğundan, kamera ve futbolcular sürekli hareket halinde olduğundan, kullandıkları jpeg benzeri sıkıştırma bence çok yetersiz kalıyor. Geçen hafta oynanan FBJK maçında 2. yarı için data miktarına baktım, 150 mb ı bulmuyordu.
    Meraklısına, yukarıda maç anından kısa bir çekim vermiştim.
  • androidde yok mu bu olay telefondan pcye aktaralım hdmi ile
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Data aktarımı konusunda söylediklerimin kesin olmadığının tekrar altını çizerim dostum.Fakat ben böyle biliyorum, bu konuda en sağlıklı bilgiyi Müşteri Hizmetleri'nden edinebilirsin.

Fakat işi garantiye alman için iPad'de kullandığın hattan üyelik alırsan daha iyi olur. Hem iPad ile daha geniş bir ekrandan izleme avantajın olur Dediğiniz gibi data hattı faturalı bir hat olduğu için ücret, bir sonraki dönemin faturasına yansıtılacaktır.

Data hattının da bir dezavantajı, henüz data ücreti olarak kotadan yemesi (En azından kullandığım VINN modemin data hattı için bu geçerli). Hangi internet paketini alırsanız alın dayanacağını düşünmüyorum. Çünkü izlediğim bir maç için 550 - 900 MB arası bir data aktarımı söz konusu oluyor iPhone 4 için.

Anladım çok teşekkür ederim.Fakat ben iPad'e data hattı alırken faturasız olandan aldım.Yani gidip kendim paket tanımlatıyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.