Şimdi Ara

Turkcel TV+ Lig tv 14.90 TL (iPhone - iPad kullanıcılarına) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
11.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beytepeli06

21 liraya geliyor arkadaşlar lig tv paketi.

14.99 düştü benden. Ki normalde sırf süper final için millet aylık 150 tl veriyorlar, bu rakam bunların yanında komik kalıyor bu yüzden ufak mufak izlemek gerekir, jb varsa bağla tv e tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_ercan

quote:

14.99 düştü benden. Ki normalde sırf süper final için millet aylık 150 tl veriyorlar, bu rakam bunların yanında komik kalıyor bu yüzden ufak mufak izlemek gerekir, jb varsa bağla tv e tadından yenmez.

Hocam ayin 29 undan sonra alin diyolar fatura kesimi sabitmis 28 inde alinsa bile o ayin ucreti faturaya yansitiliyomus dogru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_ercan

quote:

kardeş alırken diyor ki. standart pakete ek olarak.
    sen nasıl aldın ki.
  • Valla iphone uygulamasından giriş yapıp öyle aldım, 14.99 tl hattımdan düştü.
    Aysonu filan bekleyemem hemen aldım derbiyi muhakkak izlemem gerek.
  • arkadaşlar paketi bugün alsak. 19 mayısta iptal edilir değil mi ? yani sıfırlanır ?
    yoksa 28inde mi sıfırlanır. 1 aylık maç programı için 2 paket aldırmasın turkcell
  • 2 paket kesin arkadaşlar. Sitenin Nedir başlığında yazıyor:http://www.turkcelltvplus.com/nedir.html

S: Turkcell TV+’a ay ortasında üye olmam durumunda ücretlendirme nasıl olur?

C: Aylık paket ücreti yansıtılır.
  • Simdi fiksture baktim. Fenerin maci haftaya pazar yani yeni fatura doneminde. Eger bu pazar gs yi yenerse haftaya pazar satin alirim kalan maclari izler iptal ederim. Sonra yeni sezonda mevcut fiyat devam ederse bir daha alirim.
  • Önümüzdeki haftanın (3. hafta) maçları da bence bu aya aittir. 28- ya da 29 unun kesim tarihi olduğu nereden çıktı?
    http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1135&hafta=3#grp
  • kontorlu hatlarda önemli midir bu ? kesim tarihi felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Apple Digital AV Adapter ile sorunsuz aktarıyor görüntüyü. Bedava versiyonundan bir iki dizye baktım. Görüntü kalitesi bayağı iyi.

iPhonedan mi iPadden mi hocam? Birde ayni kanali hem normal tv den hem de turkcellden acip dener misiniz gec geliyor mu goruntu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty28

Cydia dan ScreenSplitr uygulaması ile iphone'u bilgisayara baglayarak bilgisayar monitöründen izlenebilir gibi geliyor bana ama denemek lazım.

Hocam uygulamayi indirip ucretsiz paketlerden biriyle dener misiniz size zahmet bende jb yok.
  • Kimse cevap vermeyince ucretsiz paketi alip TRT den test yaptim. Yayin normal TV ye gore 20 sn gec geliyor Lig TV de de boyle olursa pek bir esprisi yok yan komsudan goooool sesini duyduktan sonra macin heyecani gidiyor.
  • Program üzerinden paket alabilen var mı? Netten izleyebiliyorum ama iPad/iPhone'dan paket alamadım.

Hata veriyor; müşteri hizmetleride şu an sorun olduğunu daha sonra denememi söylüyor...
  • ben normal av playerdan belkin kablo ile tvye bağlayıp izleyebiliyorum filmleri ama turkcell tv+ yı yükledim ücretsiz bölümden bir dizi açtım aynı kabloyla tvye sadece ses geliyor görüntüyü aktaramadım.bilen varmı nasıl aktarırım cihaz jb li.olursa 5.90 a tek maç alıp izlemeyi düşünüyorum hafta sonu.Bu arada 3g ile dizilerde de ücret almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 19 Nisan 2012; 22:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

ben normal av playerdan belkin kablo ile tvye bağlayıp izleyebiliyorum filmleri ama turkcell tv+ yı yükledim ücretsiz bölümden bir dizi açtım aynı kabloyla tvye sadece ses geliyor görüntüyü aktaramadım.bilen varmı nasıl aktarırım cihaz jb li.olursa 5.90 a tek maç alıp izlemeyi düşünüyorum hafta sonu.Bu arada 3g ile dizilerde de ücret almıyor.

uygulamda tv out seçenegi kapatmışlarsa malesef.
  • evet öyle bi seçenek yok.o zaman bi işe yaramaz telefondan tvye aktarabilsem iyi olur ama cydiada bunu yapabileceğim programlar olması gerekir.
  • İlk baslarda cok umutlansamda yine hayalkirikligi olacak sanirim. Ucuz lig tv alternatifi beklentilerim epey azaldi. Oysa ne guzel data 3g uzerinden ucretsiz. Kesinti olmadan ve geriden gelmeden maclari verseydi ve TV ye baglanabilseydi (ki oyle bir imkan var diyorlar) 15 TL ye iste bu denebilirdi. Neyse sezon basinda hepsiburada da falan belki sezonluk ucuz paketler cikar 300 tl ye falan. Belli olmaz.
  • Şuan paket satın almaya çalışıyorum fakat işlem gerçekleştirilemedi diyor.Genel bir sıkıntı mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pardahun8

Şuan paket satın almaya çalışıyorum fakat işlem gerçekleştirilemedi diyor.Genel bir sıkıntı mı var acaba?

standart paketide almak gerekmesin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pardahun8

Şuan paket satın almaya çalışıyorum fakat işlem gerçekleştirilemedi diyor.Genel bir sıkıntı mı var acaba?

standart paketide almak gerekmesin ?

Direk lig tv paketini almaya çalışıyorum.Standart paketi de mi almam lazım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.