Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turkceden ingilizceye ceviri prg varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
36
Cevap
0
Favori
3.736
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Turkceden ingilizceye ceviri prg varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    241 Mesaj
    selam arkadaşlar

ben türkçeden ingilizceye çeviri programı arıyorum bilen arkadaşlar varsa yardım etsin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj
    valla hiç biriyle tam performans alamazsın . saçma sapan anlşamlar çıkıyor.kendin çevir daha ii
    |
    |
    |
    |

Saygılar KGK
    |
    |
    belki bi program adı yazan vardır bi bakayımd edim ama yine çare bulan olmamış.ve bunun caresi de zor cümlelerin manaları anlayıp cevirmesi lazım programın.ama programlar kelime manalarıyla cevirdiği için böyle tarzanca oluyo hep.proceviri diye bi tane kullanıyorum o da güzel ama yinede tarzanca
    |
    |
  • Yüzbaşı
    420 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Trust_Me

belki bi program adı yazan vardır bi bakayımd edim ama yine çare bulan olmamış.ve bunun caresi de zor cümlelerin manaları anlayıp cevirmesi lazım programın.ama programlar kelime manalarıyla cevirdiği için böyle tarzanca oluyo hep.proceviri diye bi tane kullanıyorum o da güzel ama yinede tarzanca

Tam anlamıyla çeviri yapan program yok
    ama proceviri yarım yamalak çeviriyor işte
    |
    |
    |
    |
    Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
    Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
    Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
    Yılmaz Güney...
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj
    arkadaş ingilizcenden türkçeye istemiyor. türkçeden ingilizceye istiyor iyi okuyun.

ayrıca ben boyle bi program gormedim
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1739 Mesaj
    ProÇeviri...

Tr-->Eng
    Eng-->Tr
    |
    |
    simka var. onun demosu var nette ama 50 karakter yazabiliyorsun. lisansı ise 100 milyon.. bilmiyorum korsanı çıktı mı
    |
    |
    arkadaşlar bana cok acil pro ceviri veya simka ceviri programı lazım..diploma calışmam için 40-50 sayfa ingilizce ceviri yapmam gerekiyor ama benim ingilizcem cok ii değil ayrıcada bir programı satın alacak kadarda param yok onun için beni yönlendirebilirmisiniz veya eğer programlar sizde mevcut ise bana yollayabilirmisiniz?lütfen cevap vermenizi istiyorum şimdiden teşekkür ederim
    |
    |

Orjinalden alıntı: Turqie

ProÇeviri...

Tr-->Eng
    Eng-->Tr

hangi versiyonuymuş bu proçevirinin???
    |
    |
    |
    |
    1739 Mesaj
    pardon arkadaslar, bende o anda ULUSLARARASI İLİŞKİLERDE okuyan bir arkadastan duydugum kadarı ıle yazmıstım ama , kendısı , TR-->ING için "SIMKA" nın orjinalini kullanıyormuş...

(XMuRaTti teşekkür ederim dostum...hatayı gormemi sagladın)
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

Bulsan bile genelde bu tür çeviri programları başarılı değiller. Komik sonuçlarla karşılaşıyorsun. Çevirdiğin metni bir senin çevirmen gerekiyor.

Katıldım.
    |
    |

Orjinalden alıntı: magpies

arkadaşlar bana cok acil pro ceviri veya simka ceviri programı lazım..diploma calışmam için 40-50 sayfa ingilizce ceviri yapmam gerekiyor ama benim ingilizcem cok ii değil ayrıcada bir programı satın alacak kadarda param yok onun için beni yönlendirebilirmisiniz veya eğer programlar sizde mevcut ise bana yollayabilirmisiniz?lütfen cevap vermenizi istiyorum şimdiden teşekkür ederim

alttaki yazıya basıp direk DOWNLOAD edebilirsin...Ödevinde KOLAY GELSİN...

ProÇeviri İngilizce-Türkçe Çeviri Sistemi Deneme Sürümü 1.8:(2.06 MB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turqie -- 2 Ocak 2005, 21:34:21 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    853 Mesaj
    Hiçbi program birebir çeviri yapamaazz
    |
    |
    1989 Mesaj
    paltalk içinmi arıyorsun
    |
    |

en azından benim rengim belli, sen ne ayaksın
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    pro çeviri işini görür
    |
    |
Reklamlar
SEO
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.