Şimdi Ara

Türkçe Sosyal Yüzünden İyi Yapamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Efsane bir şeydir benden 5-6 net türkçe 3-4 net sosyal fazla diye matematik fenden soru dahi yazsan geçememe durumudur.

Çıldırma durumundayım sayısalcıyım ve türkçe sosyal çalışmak istemiyorum, içimden gelmiyor ama tak etti canıma. Siz siz olun türkçe sosyal kasın, başınız ağrımasın.

Not: Burası sözlük değil biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkçe + sosyal netlerinin toplamının matematik kadar etmediği bir denemem çıldırmıştım biraz
  • Bazen sırf sosyal yaptım diye geçtiğim, bazen de geçildiğim olaydır .(sözlük gibi oldu ha)

• Bazen sırf sosyal yaptım diye geçtiğim, bazen de geçildiğim olaydır .(sözlük gibi oldu ha)

• Hocam vallahi ben de aynı durumdan muzdaribim tr sos sıfır bugün çözüm 8. Denemeyi çözdüm netler bağırıyor sözel çalış artık diye , hele deneme kolay oluverince mat fende yanlış olmasa bile çok gerilere düşüyorum. Ama İkinci oturumda baya ileri çekilebiliyor sıra.

Bugün ufaktan başladım dil bilgisine sıkıla sıkıla çözüyorum

• aslinda fenin de sozelden cok farki yok. bana kalsa sadece matematik sinavi yapsinlar turkcede de okudugunu anladi mi diye paragraf sorusu sorsalar yeterli. ama bana kalmaz tabi.
  • Geçen denemede 1.nin 33 net matematik yapip 39 net yapan beni geçtiği durumdur üzer :d

• Beyler şunun farkına varın artık sosyal fen mat turkce hepsi esit puanda sınavda 3 dakka zaman harcayacagin uzun problem ile felsefede kavramı bildigin anda 10 saniyede cevabını bulabilecegin soru veya turkcedeki kısa dil bilgisi sorusu aynı puandalar o yüzden yavastan sosyale türkceye baslama vakti geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up&Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.