Şimdi Ara

türkçe şarkı dinleyemiyorum (türklerin müzik zevki yok) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben müzikten pek anlamam ama genelde hep yabancı şarkılar hoşuma gider meldosi falan ve hoşuma gidenlerin genelde Türkçe altyazılı olarak youtubeden bakarım daha bi anlam kazanır şarkı. Galiba biraz anlıyormuşum herkes gibi dinlemediğim için heralde öyle sandım.
  • Benim müzik kültürüm ÇOK gelişmiştir. Türlerin EN İYİ örneklerini dinlerim sadece türkçe şarkı dinleyemiyorum (türklerin müzik zevki yok) 

Hip hop türünden bahsetmişsin. Örnek verir misin ? türkçe şarkı dinleyemiyorum (türklerin müzik zevki yok) 

• Ben de bekliyorum ki kendisi mükemmel şeyler dinliyor. Şunlara bak, Ahmet Chawki, florida

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pentagram, duman, maNga, mor ve ötesi, zakkum, kuan vb. bu gruplar dandik melodiler üzerine saçma sapan sözler mi yazıyor ?

sorsam yavuz çetin i kerim çaplı yı duydun mu diye hiç haberin bile yoktur eminim, spotify kullanıp hit şarkı albümlerine bakıp tüm ülkeyi yargılıyorsun :D

hayır bir de öyle bir konuşmuşsun ki başta aklımda canlanan şey evinde operadan barok döneminden falan başka bir şey dinlemeyen şarap içip deleuze okuyup oluşş oluuşşş diye ağzını yüzünü büken çakma entel canlandı ama o bile değil anlaşılan flo rida ne lan

can you blow my whistle baby

usta bir sanatçı ya, cidden bunu beğeniyorsan diyar pala pompalamasyon'a falan bak, türkiye şubesi de var yani canım

• quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Bu mesaj silindi.

Kürt değilim ama ırkçılık konusunda tavan yaptığın için seni blokluyorum. Uyuşturucu kötüleyen gerçek rapler olduğunu biliyor muydun? Bilmezsin çünkü popüler kültürü rap sanan bir gericisin

Daha fazla kaliteli şarkı atmayacağım hak etmiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abboww kullanıcısına yanıt

chillout aynen hocam. o zaman florida nın whistle şarkısını bilirsiniz.

• Aslında 2008-09-10'dan sonrası için hak veriyorum ancak öncesinde ki dönemde bence türk müziği bir çok açıdan gayet başarılıydı. Ne olduysa son 10 senede tamamen dağıldık diyebiliriz müzik konusunda.

• En sevdiğin müziklerden bir kaç örnek paylaş görelim müzik kültürün ne kadar iyimiş

• Zevk meselesi, "Türklerin müzik zevki yok" ifadesi kişisel bir görüş olsa da aşırı.

Ben de Teoman'dan başka yerli dinleyemiyorum, aynı şekilde oluşturduğum listelerde hep yabancı.

Bunu özenti vs. için yaptığımdan değil, doyurucu gelen daha çok seçenek oluyor.

• Quantum Limit kullanıcısına yanıt

florida whistle

duke dumont ocean drive

cris cab englishman in new york

andeeno damassy ese amor

alan walker diamond heart

alan walker alone

shaggy mohombi costi faydee habibi love

• Her tür müziği yeri gelir dinliyorum, herhangi bir müzik türüne aşırı sempatim yada nefretim yok.
    Ama şu son zamanlarda türeyen arabesk rap tarzı müzikleri görünce gerçekten irkiliyorum.
    Spotify'ı açıyorum mesela Türkiye hit 50 listesi diyor,50 şarkının 49 tanesi garip garip erotizm sözlü,küfür içerikli rap şarkılar.Yanlış anlamayın dinleyene,sevene sözüm yok.
    Yeri geliyor 80'ler,90'lar,arabesk, sanat müziği,ankara havaları vs vs her şeyi dinliyorum ama şu garip türü duyunca 1 saniye bile duyasım gelmiyor
  • Küsmek yok ama bu dinlediklerine ortalama bir puan verecek olsam en fazla 10 üzeri 5 puanı hak eder

• Türk rock gurupları kendini dinlettiriyor. Yabancı müzikleri de türkçeye çevirsen aynı saçma şeyler ortaya çıkıyor. O yüzden pop şarkılarında çok da söze takılmamak lazım.
  • Olm popüler kültürü eleştiriyon kendin o müzikleri dinliyorsun. Müzik kültürün zayıfmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 20 Şubat 2021; 19:7:51 >
  • Bir de kaliteli diye belirttiği sanatçılara bak. Senin Türkçe müzik dinleyememe sebebin Türkçe müzik kötü olduğu için değil, müzik zevkin varoş olduğu için. Blokladım ergen olması muhtemel

edit: doğal olun biraz kendi zevkleriniz olsun

türkçe şarkı dinleyemiyorum (türklerin müzik zevki yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinkayadeu -- 20 Şubat 2021; 19:18:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam, Türklerin müzik zevki yok, senin var. Tamam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.