Şimdi Ara

TÜRKÇE GTA V İÇİN DESTEK !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> TÜRKÇE GTA V İÇİN DESTEK !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    724 Mesaj
    Arkadaşlar biliyoruz Ki hepimiz Gta V için türkçe dil desteği istiyoruz,enazından türkçe altyazı.GTATURK.COM gibi donanımhaber.com olarak toplanıp Rockstar a tweet atalım Ne dersiniz ? bunun için öncelikle konunun en popüler olması lazım herkesin görebilmesi için desteklerinizi bekliyorum

|
    |
    İşlemci:Intel i5 4670k| Anakart: MSI Z97 Gaming 3|| Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | Ram: Gskill 2x4 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VN47H 1MS | Kasa: SILENCIO 650 PURE CM750W | Klavye:Logitech G103 | Mouse:SteelSeries SenseıRAW Frosted Blue | Mouse Pad:SteelSeries SpecialEdition Frosted Blue | Ses Sistemi: Logitech Z-323 2 1 | Kulaklık:SteelSeries Siberia V2 FrostedBlue
  • Yarbay
    2986 Mesaj
    imza kampanyası başladımı ? dediğin siteye baktım imza çalışması yok.
    |
    |
    Geçenlerde gözüme çarpmıştı: GTATurk'te bunla ilgili konu açılmıştı. Ancak Joker64 nicki GTATurk yöneticisi (hepimizin az çok tanıdığı biridir) oyunun çıkışına az bir süre kaldığını, daha önceden kampanya başlatıldığını ve bu nedenlerden dolayı yeni bir kampanyaya ihtiyaç duyulmadığını belirtmişti. Bence haklı da.
    |
    |
    |
    |
    İşlemci:Intel i5 4670k| Anakart: MSI Z97 Gaming 3|| Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | Ram: Gskill 2x4 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VN47H 1MS | Kasa: SILENCIO 650 PURE CM750W | Klavye:Logitech G103 | Mouse:SteelSeries SenseıRAW Frosted Blue | Mouse Pad:SteelSeries SpecialEdition Frosted Blue | Ses Sistemi: Logitech Z-323 2 1 | Kulaklık:SteelSeries Siberia V2 FrostedBlue
  • Yarbay
    2543 Mesaj
    İmzayla olacak iş değil . Türkiyedeki satış rakamları , korsan oyun kullanımı ortada . Dublaj olmaz zaten altyazıda getirmezler k iben olsam bende getirtmezdim . Ödül gibi korsan oyuncuları sevindirmek...
    Technobreaker

Kampanyaya gerek yok. Biz zaten GTATurk ile Twitter'da Rockstar'ı etiketleyerek bu istediğimizi dile getirmiştik.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

İmzayla olacak iş değil . Türkiyedeki satış rakamları , korsan oyun kullanımı ortada . Dublaj olmaz zaten altyazıda getirmezler k iben olsam bende getirtmezdim . Ödül gibi korsan oyuncuları sevindirmek...

+1
    |
    |
    Haklısınız fakat her oyunda aynı bahane yi öne sürersek hiç bir oyunu türkçe oynayamayz.
    |
    |
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    quote:

+1

Bir de "Onlar Türkçe oyun yapmazsa ben de almam" diye tavır alanlar da cabası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 21 Mayıs 2013; 4:49:45 >
    |
    |

AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

satış rakamları ile rockstar'ın bu büyük eksiğini haklı kılmaya çalışmak yersiz. pc'leri baz alarak konuşursak eğer; yaklaşık 110 milyon nüfuslu brezilya+portekiz pazarı için bile portekizce altyazı koyuyorlar. 80 milyonluk Türkiye için bunu yapmıyorlar ama! oradaki pc korsan oyun piyasası bizim ülkeyi katlar durumda. konsol içinse durum çok farklı. Türkiye pazarı için şu muhteşem oyuna Türkçe altyazı koymamak rockstar'ın ayıbı. bu oyun öncelikle konsollar için yapılmıyor mu? konsolda oyunları bu ülkede satmıyor mu? koyacağı basit bir altyazı. dublajı geçtim, altyazı diyorum. konsolum ve ingilizcem var ama şahsen pc'ye beklerim oyunu ve para falanda vermem bu firmaya. kısacası beni adam yerine koymayanı bende koymam.
    |
    |
    PS3 320 gb Slim // Red Dead Redemption : Game Of The Year Edition // Grand Theft Auto 4 Complete Edition // Skyrim // Mass Effect Trilogy // Fifa 2013 // God Of War Saga // Uncharted 3: Game Of The Year Edition // (PSN) Crysis 1 - 2

Athlon II X4 640 3.0 Ghz - 8 gb Gskill Ripjaw 1333 mhz - Sapphire HD6850 Dual-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 - 23" AOC Led

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.