Şimdi Ara

Türkçe Google Asistan için Beta kayıtları başladı (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
4
Favori
42.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Bende sürekli takip eden beta kaydı yapan biri olaraqk bana gelmedi. ama eşimin hesabına geldi. bende O hesabına kendi google uygulamama eklediğimde Bende eşimin hesabı ile kullanmaya başladım. Merak edenler için video çektim. Aşağıda linke tıklayarak izleyebilirsiniz...

https://youtu.be/i5dh5oM_SjM
  • olay şu google betaya kayit olanlara gelmedi, cogunlukla betayi bilmeyenlere geldi, bilimum teyze amca vs vs bilerek mi yapti napti bu google

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta kaydından çıktım ve ertesi gün geldi 😀 ama şu an pek kullanışlı değil sanki 🤔

• Muhendis2018 M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=135870820

• Google app den nasıl öğreniyolar

• Bize gelip gelmediği nasıl anlıyoruz çözmedim bir türlü ?

• Google Asistan bana gelmişti ama telefonda Google uygulamasının önbelleğini temizlediğim için gitti şuan beta Türkçe seçeneği olmadığı için kullanamıyorum nasıl geri gelecek bu meret?
  • siri gibi degil rezil bir şey

• Ben de google'dan 8-10 tane hesap açtım sonuncusunda aktif oldu kullanıyorum birkaç gündür.

Keşke ekran kilitliyken "ok google" ile kilit açarak aktif olabilseydi.

Bir de philips hue kullanıyorum evde. Salon ışıklarını kapat deyince "hangi ışıkları kapatmak istediğinizi anlayamadım" diyor. Ama tüm ışıkları aç(kapat,mavi yap,kırmızı yap,turuncu yap, parlaklığını %... Yap) dediğimde yapıyor.

Tabiiki yorum yaparken henüz beta sürüm olduğunu göz önünde bulundurmak gerek.

Daha iyi olacaktır.

• 2 google home mini, 1 google home hub, chromecast, chromecast ultra, chromecast audio ve android auto kullanmama ragmen google hala Türkçe'ye dahil etmedi beni... Gunde en az 50 defa asistanla iletisim kuruyorum.

Gerci su da var, Tr gelse yadirgarim bir de buglari cok sinir edebilir ama gene de sabirsizlikla bekliyorum.

• https://shiftdelete.net/turkce-google-asistan-cikis-tarihi-belli-oldu/

• Bana da açıldı ama ne söylesem gidip google da aratıp sonuç getiriyor, neyi yanlış yapıyorum acaba? Merhaba diyorum sonuç getiriyor ilginç
  • Bana da geldi betaya falanda kayit olmadim. Kendiginden aktif olmuş.

• Asistan herkese açılmıştır hayırlı uğurlu olsun. :)

• Asistan sessiz sedasız açılmış

https://www.sapsiz.com/teknoloji/google-asistan-turkce-kullanima-sunuldu/2558/

• Xiaomi telefonlarda sanırım ses ile açma konusunda sıkıntı oluyor. Nasıl çözeceğini konusunda bilgisi olan var mı?

• banada gelmiş telefonda türkçe google home mini halen ingilizce konuşuyor
  • Akıllı ev kontrolleri henüz çok kötü ve android auto ile bazı özellikleri calışmıyor. Örneğin telefondan whatsapp ile mesaj gönder dediğimde yapabiliyor ama araçtan yaptığımda henüz desteklenmiyor diyor.

Home cihazlari için beklentiniz olmasın, resmi olarak satılmadığı ülkelerde dil desteği şimdilik sunmuyorlar.

• Bu halen beta gibi. Cok hatali ayrica google minide halen turkce yok

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.