Şimdi Ara

Türkçe denemesi çözerken uğur Dündar kavgası aklıma geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bugün deneme çözerken turkcede muhabir röportaj sorusuna denk geldim nerden estiyse uğur Dündar kavgası aklıma geldi sınava odaklanamadım sınavda aklıma gelirse ne yapıcam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Seneye denersiniz hocam seneye de gelirse gelmeyene kadar deneyin şansınızı bir sene sormazlar o sene gidersiniz

• Geçen sene bir arkadaşıma alarko kombi ve uğur derin dondurucu reklamını sınav akşamı whatsapptan atmıştım. 20 gün sonra beraber sınava giricez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicidalMert -- 7 Haziran 2020; 0:39:5 >
  • şaka bir yana ne kadar istekli de cozsem kafamin baska yerlere daldigi oluyor ama soyle bir sey kesfettim,eger bi kaygim varsa oluyor bu o yuzden icini rahatsiz eden seyi bulup onu cozersen soru cozerken de daha rahat odaklanirsin

• O zaman kendini Uğur Dündar'ın yerine, soruyu da Halil Bezmen'in yerine koy ve hadi bakalım kim kimi parçalıyor diyip soruyu çöz. Çözdükten sonra da eşşoğlueşşek diyip diğer soruya geç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Misugi Jun kullanıcısına yanıt
    hocam senin bu yorumların çok iyi ya
  • Taylan durder T kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın hocam :D

• sınav anında, o sınıfa girdiğin an, hiç bir şey aklına gelmiyor. bunu mezunlar bilir. o yüzden evde filan düşünmen normal.
  • yalan arkadaşlar 2018 tytde ebru gündeş-harika aklıma geldi bir türlü aklımdan çıkaramıyordum duraksayıp şarkıyı söyledim içimden sınava devam ettim

• Misugi Jun kullanıcısına yanıt
    :D
  • belki turkiyeden getirdiginiz paralarla bize bi su ikram edersiniz

• Umarım sınavda aklıma keloğlan müziği gelmez

• dövdüğü kişi kim ne yapmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.