Şimdi Ara

türkçe deneme önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni yeni türkçeden deneme çözmeye baslayacagim orta-zor arası olabilir ne çözebilirim başlangıç olarak? ve kafadengi ya da limit var aklımda cozenler varsa nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucilfer -- 4 Aralık 2020; 16:10:54 >

• Hız ve renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenelony kullanıcısına yanıt
    dil bilgisi nasıl?
  • Knk dağılım güzel sorular orta

• Hız ve renk branş denemelerinden uzak durun. Türkçesini de önermem. En zor denemsi bile 25 dk'da bitmişti 1 ya da 2 yanlış çıkmıştı. Sizi geliştirmez sadece kendini kandırırısınız
  • Başlangıç için bs olabilir ama çok deneme var 20ydi sanırım. 10 tanesini filan çözebilirsiniz.
  • apotemi zor ama saçma sapan bir zorluğu yok yani kafası güzelken yazılmış gibi paragraflar yok elimde bs de var geçen yıl baskısı ama beni çok sıktı yarıda bırakmıştım denemeyi

• IockedIamora1642 kullanıcısına yanıt
    bs bu sene yeniden cikaricak ama onu beklemek istemiyorum pek.sadece bazı yayınlar arasında kaldım
  • apotemi aklıma geldi ama fazla zordur diye bilemedim içerik olarak, dil bilgisi falan nasıl?yeter ki kronometre sb gibi paragrafları olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucilfer -- 4 Aralık 2020; 16:58:51 >
  • Endemik
  • dil bilgisi nasıl?
  • up up
  • madalyon

• lucilfer kullanıcısına yanıt

dilbilgisi soruları zor ama paragrafları limit gibi değil ben ortalama 35-38 net yapardım bunda 30-35 arası yapıyorum şimdilik ama dilbilgisi tekrarı açısından falan çok beğendim

Güzel

ben endemik çözmedim ama tyt kitabını çözdüm o bi tık daha basit gibi geldi ama denemesini bilmiyorum

• tamamdır sağ ol,sanırım apotemi alicam dil bilgisini gelistirmem lazım çünkü.
  • önemli değilll :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.