Şimdi Ara

Türkçe anlatımlı Almanca gramer kitabı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
2
Favori
4.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana acil böyle bir kitap lazım.Çok iyi birşey olmasına gerek yok,biraz temel atacak kadar öğretsin yeter.Böyle bir kitap önerirseniz sevinirim teşekkürler.

• güncel
  • Okuldaki ders kitaplari disinda gercekten iyi ögreten Türkce bu tarz bir kitap var mi? Benim ögrendigim kaynaklarin hepsi Almancaydi...
  • fononun vardır belki.
  • Ben "Deutsch Grammatik Für Türken" aldım, memnunum
  • Fono Almanca Temel Dilbilgisi Kitabı var. Onu alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Ben "Deutsch Grammatik Für Türken" aldım, memnunum

nerden bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Ben "Deutsch Grammatik Für Türken" aldım, memnunum

nerden bulabilirim ?

İzmir'de oturuyorsan Sevgi Yolu'ndan bulabilirsin
  • ne kadar pratik gözükse de , kaynağın kendisi almanca değilse hiç bir işe yaramaz , uğraşmayın derim.Almanca 'da konuşma yapıları türlçe düşünerek, hiç bir işe yaramaz.Almanca için bir alman düşüncesiyle cümle kurabilmeniz gerekir.Bu açıdan türkçeye tercümesi ile ile öğrenmek ,3. kişiden öğrenmek gibi bişeydir.
    Saygılar.
  • Muammer Özsoy'un 'Örneklerle Bugünkü Almanca' adlı kitabını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayan4o

ne kadar pratik gözükse de , kaynağın kendisi almanca değilse hiç bir işe yaramaz , uğraşmayın derim.Almanca 'da konuşma yapıları türlçe düşünerek, hiç bir işe yaramaz.Almanca için bir alman düşüncesiyle cümle kurabilmeniz gerekir.Bu açıdan türkçeye tercümesi ile ile öğrenmek ,3. kişiden öğrenmek gibi bişeydir.
    Saygılar.

Almancayı biilmiyorsak, almanca kaynaktan nasıl öğrenicez
  • vala beyazıtda kitap çarşısı gibi bi yerde güzel kitaplar vardı :) ben ordan aldıydım güzel kitaptı ama bıraktık sonra çalışmayı :D
  • Bana da böyle bir kitap lazım. Çalışacağım yerde büyük oranda Almanlar olacak. İngilizce az derecede biliyorum ama Almanca öğrenmem daha yararlı olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.