Şimdi Ara

TÜRKÇE 35 ve üstü için?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardımcı olur musunuz paragraf ve dil bilgisi için iyi kitaplar hangileri sizce ? Bir de youtube öneriniz . Tr yi sonra nasıl tekrar edeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dil bilgisi için öznur hoca ve önder hoca var 2sini de dene, tarafını seç. Paragraf için de çok abanma arada paragraf çöz yeterli olur, zamanın varsa kitap da okuyabilirsin. O şekilde arttırabilirsin netlerini.
  • Hocam bende senin gibi paragraf çözmenin aptallık olduğunu düşünüyordum ama cidden öyle değil 2 aydır düzenli hergun 36 tane paragraf çözdüm ve dün girdiğim denemede Türkçeyi 28 dakikada bitirdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesskrgl

Hocam bende senin gibi paragraf çözmenin aptallık olduğunu düşünüyordum ama cidden öyle değil 2 aydır düzenli hergun 36 tane paragraf çözdüm ve dün girdiğim denemede Türkçeyi 28 dakikada bitirdim
    36 neden
  • Düzenli çalışmak önemli trde ,ben ara ara trde soru çözümüne girip milletin sorularına bakıyordum beraber çalıştığım bir arkadaş var kız benden 3 net geride başladı şu an 37-3 yapıyor minimum ne ara bu kadar ilerledi bilmiyorum ama beni hep 1.25 netle geçiyor trde

• enesskrgl E kullanıcısına yanıt
    Hocam ne çözdünüz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Hocam ne çözdü arkadaş peki?

• Hocam ikisi de uzun video hızını mı arttırıyorsunuz?

• KİTAP ÖNERİN

• quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

KİTAP ÖNERİN
    bilgi sarmal türkçe veya dil bilgisi ikiside güzel kaynak bide limit zaten fazlasına gerek yok.
  • Hocam sizce sarmal mı limit mi 1 kaynak düşünüyorum tr için.

• quote:

Hocam sizce sarmal mı limit mi 1 kaynak düşünüyorum tr için.
    yani limit zor bilgi sarmal limite göre biraz daha kolay ikisi arasında kalite olarak aman aman fark olduğunu düşünmüyorum fiyatı seni etkilemeyecek olanı al derim ama yerinde olsam limit alırdım.
  • Hocam paragraf için öneriniz var mı? Çok teşekkür ederim:)

• Önder Hoca videoları tavsiye ederim.
  • quote:

Hocam paragraf için öneriniz var mı? Çok teşekkür ederim:)
    yukarıda bahsettiğim 2 kaynaktan birini alırsan bence gayet yeterli olur her ne kadar türkçe paragraf kısmından konu anlatım dinlemek bana saçma gelse de önder hocayı hızlandırarak izle güzel püf noktalar veriyor(soru çözüm videoları vardı geçen sene onları da izleyebilirsin) veya hgdeki onur soğuk oda güzel anlatıyor kararı sen ver brom.
  • Ben çapıve sarmalı çözdüm o limit ve sarmalı çözdü.

• Limit/Palme/Birey B benim çözdüklerim. Zordan kolaya doğru sıraladım. Bilgi Sarmalı’nı öneriyor hocam ve arkadaşlarım. Limit’ten biraz daha kolay bir düzeye sahipmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • banada dil bilgisi için soru bankası lazım ne önerirsiniz?
  • Gecen sene 35.5 net vardı bnm. Bana en yararlı gelen kitap daha doğrusu deneme paraf türkçe denemesi sınavdan önce kesinlikle coxulmesi gerken bi deneme tam sınav ayarinda sorulari vardi

• Sarmal alacağım limiti çözemem belki dedim şimdilikbir de sarmal çözümlüymuş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.