Şimdi Ara

Türkça Yama Genel İstek Konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürekli şu oyuna yama çıkar mı bu oyuna yama çıkar mı minvalinde konular açılıyor ve bölüm içerisinde kirlilik ve gereksiz bir yoğunluk oluşuyor. Ayrıca başlıklar da aldatıcı olup kimi insan o konuyu bahsi geçen oyunun yama projesi sanabiliyor.

Bundan sonra oyun yama isteklerinizi veya yapılıp yapılmayacağına dair bilgiler için bu konu altından meramınızı anlatın

Not: şahsi olarak konuyla bir ilgim yok, yama isteği de almıyorum. sadece bölümde önüne gelen konu açıp gereksiz kirlilik yapmaya başladı, bunun biraz olsun önüne geçmek gerekiyor

• Titan Quest Anniversary Edition ile başlatayım o zaman.
  • Arkham Origins ve Arkham Knight diyor ve sıramı savıyorum.
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Bu oyuna bi bakmam lazım.Seversem neden olmasın
  • the town of light ta aslında inanılmaz bir hikaye var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Arkham Origins ve Arkham Knight diyor ve sıramı savıyorum.

Xcom 2 den sonra Arkham Knight başlıyacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbilalyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Arkham Origins ve Arkham Knight diyor ve sıramı savıyorum.

Xcom 2 den sonra Arkham Knight başlıyacağız.

Peki ya Origin? Onu da aradan çıkarmayı düşünmez misiniz?
  • Dostum bu projeler büyük projeler. Hikayeli projeler. Cevirirken hem oyunu oynayıp hem cevirmek gerekli. Büyük ekib lazım ayrıca dil dosyaları bende saten mevcut acık halde. Ayrıca hali hazırda 12 proje mevcut 2 büyük 10 kücük oyun. Elimizdeki 2 büyük projeden sonra baslarız ancak. Ama bunun için zaman dilimi veremem.
  • İlgili makamlara titan quest anniversary edition dedim ama pek iyimser cevaplar yoktu.ilk yoruma yazılmış benimde yegane yama istegim ilk olarak titan quest :)
  • This is police yaması gelse iyi olur. Dili biraz ağır yamasız oynamak zorluyor.
  • Star Wars: Knights of the Old Republic II - Sith Lords olsa tadından yenmezdi.
  • Arkham knight ta yama yapıcakmısınız cidden ya. İnşallah doğrudur. Artık cidden sıktı çünki önüne gelen bi yama ya başlıyor ve bi iki ay sonra sıkıldım diyip bırakıyor. Umarım sizin kide bu şekilde sonuçlanmaz. Şimdiden elinize ruhunuza sağlık diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragon age awakening dlcsini ve Beyond good and evil çevrilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.